18. února, 2019 - svátek má Gizela

Relax a volný čas Praha

Přidej Firmu Zdarma

Relax a volný čas Praha - firmy

CADOX FISHING s.r.o. - Relax a volný čas Praha

CADOX FISHING s.r.o.

On-line prodej potřeb pro rybaření. Nabídka lehátek, vozíků, tašek, přístřešků, oblečení, obuvi a batohů, dále prutů, navijáků, bivaků, čelovek a svítilen. Prodáváme čluny, lodě, deštníky, držáky, elektromotory, jídelní soupravy, krabičky, kufříky, krmení, podběráky, síťky a tyče.

Praha Staré Městogroše:295

Fitness trenér Go Home - Relax a volný čas Praha

Fitness trenér Go Home

Nabízím služby osobního trenéra s docházkou k Vám do domu.Můžete si vše nejdříve zdarma vyzkoušet v ukázkové lekci a zjistit, zda Vám daná nabídka vyhovuje. • Individuální a osobní přístup s přímou motivací trenéra • Zlepšeni kondice • Učinné procvíčení celého těla • Formování postavy • Posilování jednotlivých

Praha Vinohradygroše:294

WE SPORT - Relax a volný čas Praha

WE SPORT

WE SPORT sportovní web určený pro ty, které spojuje vášeň pro pohyb, radost z aktivně tráveného času a zábava sdílená s kamarády. Pořádáme sportovní kurzy (kempy) různého zaměření vedené zkušenými trenéry.

Praha Holešovicegroše:293

Sportcentrum Ymca - Relax a volný čas Praha

Sportcentrum Ymca

Provozujeme sportcentrum s bazénem, saunou, spinningen a soláriem. Poskytujeme výživové poradenství a komplexní sportovní diagnostiku. Nabízíme zumbu, aerobic, pilates, power jógu, kondiční posilování, jumping a bodyform. Provádíme indické, relaxační, regenerační, Breussovy a lymfatické masáže.

Praha Nové Městogroše:291

Ing. Zuzana Bártová - Relax a volný čas Praha

Ing. Zuzana Bártová

Poskytuje jim v těchto činnostech pomoc, podporu i kontakt s jinými lidmi, a to nejenom seniorům nebo pohybově či jinak znevýhodněným osobám, ale i maminkám s dětmi či jiným návštěvníkům.Činnost centra je proto koncipována jako celodenní program, jehož součástí jsou různé aktivity zájmového a relaxačního charakteru

groše:289

HORÁK MICHAL  - Relax a volný čas Praha

HORÁK MICHAL

Již 15 let se naše firma věnuje výcviku a hlídání psů. Máme zkušenosti s výcvikem psů všech plemen a velikostí.Spolupracujeme s filmem a televizí. Dále vám nabízíme prodej a poradenství v oblasti rybaření.

Praha Strašnicegroše:285

ZOTAVOVNA PRAHA  - Relax a volný čas Praha

ZOTAVOVNA PRAHA

Slouží především k pořádání různých školení, porad, kongresů, konferencí, předváděcích a kulturně společenských akcí. Svou kapacitu nabízí i jiným právnickým i fyzickým osobám k pořádání podnikových a rodinných akcí včetně ubytování, jako jsou různé rodinné oslavy, svatby, promoce, narozeninové večírky apod. Součástí

Praha Nuslegroše:281

Kesl Ryu Shotokan karate a sebeobrany - Relax a volný čas Praha

Kesl Ryu Shotokan karate a sebeobrany

Klub provozuje kurzy sebeobrany. Součástí je Kata, Kumite pro začátečníky, pokročilé i špičkové závodníky. Náš klub vyučuje Saishokido a dále Kobudo - výcvik se zbraněmi dálného východu. Programy pro doplňkové cvičení k bojovým sportům ve fitness, cvičení cardio fighting a další.

Praha Libušgroše:281

Tanec pro všechny - Relax a volný čas Praha

Tanec pro všechny

Sdružení věnující se propagaci společenského tance formou tanečních vystoupení, show, tanečních kurzů a lekcí, spoluprací s ostatní organizacemi. Nabízí individuální výuku pro páry či jednotlivce v příjemném tanečním studiu v centru Prahy. Specializujeme se též na svatební tanec pro novomanžele. Nabídnout můžeme též

Praha Žižkovgroše:280

Kouzelník Ondřej Sládek - Relax a volný čas Praha

Kouzelník Ondřej Sládek

Kouzelník Ondřej Sládek - mladý kouzelník a velmi zručný manipulátor, je mistr České republiky v moderní magii a nejlepší manipulátor České republiky. Je vítězem řady českých i mezinárodních kouzelnických soutěží a festivalů.

Praha Chodovgroše:278

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. - Relax a volný čas Praha

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s.

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. - provozování devítijamkového plně zavlažovaného golfového hřiště. Výuka golfu v Praze pro začátečníky. Známé pravidlo, že golfové hřiště není nikdy úplně dokončené, se průběžně potvrzuje dalšími a dalšími zkulturněnými detaily v prostorách celého hřiště. O úspěchu celého projektu

Praha Hodkovičkygroše:274

KUCHTOVÁ JAROSLAVA - Relax a volný čas Praha

KUCHTOVÁ JAROSLAVA

Pořádání speciálního systému doplňkového vzdělávání, který rozšíří Váš úhel pohledu na život a jeho tajemství.

Praha Stodůlkygroše:273

Centrum stepu a tance FOUR TAPS  - Relax a volný čas Praha

Centrum stepu a tance FOUR TAPS

Kurzy stepu FOUR TAPS v Praze: - Vyučujeme v plně vybaveném studiu v centru Prahy - Step vyučujeme od roku 2005 - Věnujeme se dětem, juniorům, dospělým i seniorům - 3x do roka otevíráme kurzy pro začátečníky i pokročilé - Individuálně přistupujeme ke všem studentům - Vyučujeme v malých skupinách do 15

Praha Nové Městogroše:271

KIDS s.r.o. - Relax a volný čas Praha

KIDS s.r.o.

Dětský koutek MILK&PLAY je místem, které si zamilují děti i dospělí. Bludiště, klouzačky, trampolíny, interaktivní a tvůrčí činnost a mnoho dalšího. Pamatováno je jak na děti starší, tak i na ty nejmenší. Pro nejmladší návštěvníky je vyhrazena baby sekce, kde je čeká spousta věcí k objevování, dovádění v kuličkách či

Praha Trojagroše:268

Fitness Regina Club - Relax a volný čas Praha

Fitness Regina Club

Provozujeme fitness centrum. Nabízíme wellness posilovnu, spinning a cvičební kurzy aerobiku, indoor cyclingu, pilates i zumby. Provádíme malajské rekondiční nebo klasické masáže celého těla či chodidel. Pronajímáme aerobicový sál.

Praha Střížkovgroše:268

Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4 - Relax a volný čas Praha

Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4

Nabízíme zájmové vzdělávání a aktivní trávení volného času pro děti a mládež. K dispozici je výtvarný ateliér, fotoateliér, nahrávací studio, hřiště či tělocvična. Objekt je také vybaven posilovnou, lezeckou stěnou. Poskytujeme možnost pronájmu učebny výpočetní techniky s 10 počítačovými soupravami.

Praha Krčgroše:266

SQUASH MODRÝ SVĚT sdružení - Relax a volný čas Praha

SQUASH MODRÝ SVĚT sdružení

Provoz 3 squashových kurtů, squashové školy i amatérské ligy. K dispozici je infrasauna a posilovna. Pořádání turnajů. Prodej squashového vybavení, raket, míčků, oblečení a bot. Poskytování masáží. Možnost využití lekcí aerobiku. Pronajímání víceúčelového sálu.

Praha Letňanygroše:264

Best Western Plus Hotel Meteor Plaza, restaurace, Praha 1, Nové Město - Relax a volný čas Praha

Best Western Plus Hotel Meteor Plaza, restaurace, Praha 1, Nové Město

Best Western Plus Hotel Meteor Plaza, restaurace, Praha 1, Nové Město - hotelová restaurace v historickém centru Prahy poblíž Prašné brány. Komfortní pokoje, 5 apartmá. Bar, restaurace s letní terasou, vinárna, relax centrum. Profesionální a milý personál.

Praha Nové Městogroše:261

Hany bany - Relax a volný čas Praha

Hany bany

Provozujeme dámské fitness centrum. K dispozici je Power plate, Vacu shape či kardio zóna Kettler. Zajišťujeme také skupinové lekce. Zaměřujeme se na jógu, cvičení pro maminky a kruhový trénink. Naleznete u nás také víkendový sportovní pobyt. Poskytujeme výživové poradenství.

Praha Vysočanygroše:258

Harmony Spa - Relax a volný čas Praha

Harmony Spa

Harmony Spa je luxusní masážní salon v Praze, který vás osloví příjemným, čistým a intimním prostředím. Od velkých wellness center se odlišujeme tím, že u nás najdete soukromí, klid a pohodu.

Praha Nové Městogroše:257

V katerogii Relax a volný čas Praha je zařazeno 249 firem

Předchozí123456789Další