20. února, 2019 - svátek má Oldřich

Zlatníci a hodináři Praha

Přidej Firmu Zdarma

Zlatníci a hodináři Praha - firmy

Sherri Time & Glamour-Nové Město - Zlatníci a hodináři Praha

Sherri Time & Glamour-Nové Město

Nabídka luxusních zlatých a stříbrných šperků, zásnubních a snubních prstýnků a značkových hodinek. Provádíme výkup zlata a stříbra - prsteny, zlaté i stříbrné mince, brože, řetízky či jiné šperky nebo i stříbrné příbory či zlaté zuby.

Praha Nové Městogroše:233

ZLATNICTVÍ DANA - Zlatníci a hodináři Praha

ZLATNICTVÍ DANA

Zlatnictví Dana prodává zlaté a stříbrné šperky. Zabývá se výrobou na zakázku. Nabízí repliky, opravy, výkup, čištění a konzultaci. Provádí návrhy šperků. Naleznete tu prsteny, náhrdelníky, přívěsky, náušnice, náramky, brože, řetízky, spony a jiné.

groše:233

Sherri Time & Glamour-Chodov - Zlatníci a hodináři Praha

Sherri Time & Glamour-Chodov

Nabídka luxusních zlatých a stříbrných šperků, zásnubních a snubních prstýnků a značkových hodinek. Provádíme výkup zlata a stříbra - prsteny, zlaté i stříbrné mince, brože, řetízky či jiné šperky nebo i stříbrné příbory či zlaté zuby.

Praha Chodovgroše:232

Zlatnictví Dana  - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Dana

Prodáváme zlaté a stříbrné šperky. Zabýváme se výrobou na zakázku. Nabízíme repliky, opravy, výkup, čištění a konzultaci. Provádíme návrhy šperků. Naleznete u nás prsteny, náhrdelníky, přívěsky, náušnice, náramky, brože, řetízky, spony a jiné.

Praha Vinohradygroše:228

INZERTPRO, s.r.o.  - Zlatníci a hodináři Praha

INZERTPRO, s.r.o.

Vyrobíme na zakázku šperky a snubní prsteny. Provádíme opravy všech typů šperků a čištění ultrazvukem, stříbření, rhodiování a zlacení.

Praha Karlíngroše:228

MUCHA JP Praha, spol. s r.o.-Maiselova 59/5 - Zlatníci a hodináři Praha

MUCHA JP Praha, spol. s r.o.-Maiselova 59/5

Výroba uměleckých šperků ze stříbra a zlata vyráběných metodou odlévání, zdobených polodrahokamy a klasickými vypalovanými smalty. Dále vyrábíme skleněné vázy, mísy a dózy a další doplňky.

Praha Nové Městogroše:228

Andrea Veselá  - Zlatníci a hodináři Praha

Andrea Veselá

Andrea Veselá - Zlatnické řemeslo-výroba,prodej,zlatých šperků na zákázku.

Praha Hlubočepygroše:224

Antique Újezd, s.r.o.  - Zlatníci a hodináři Praha

Antique Újezd, s.r.o.

Nabídka zakázkové výroby i oprav šperků, snubních prstenů, přívěsků, náušnic a řetízků.

Praha Malá Stranagroše:219

Zlatnictví PETY  - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví PETY

Provádíme zlatnické práce, vyrábíme, opravujeme a prodáváme šperky. Naším cílem je uspokojení individuálních potřeb každého zákazníka. Ručně vyrobené šperky (Au, Ag) za ceny stejné nebo nižší než šperky seriově vyráběné

Praha Chodovgroše:219

Margareta, spol. s r.o.  - Zlatníci a hodináři Praha

Margareta, spol. s r.o.

Zakázková výroba a opravy šperků, zasazování kamenů, čištění a výkup zlata. V nabídce máme náušnice, řetízky, prsteny, přívěsky, náramky, soupravy i hodinky. Zajišťujeme také prodej, opravy a servis hodinek.

Praha Strašnicegroše:218

AK Zlatnictví - Zlatníci a hodináři Praha

AK Zlatnictví

AK Zlatnictví nabízí stříbrné a zlaté šperky i z chirurgické oceli, piercingy, hodiny a hodinky. Zabývá se výrobou snubních prstenů, opravami klenotů, výměnou baterií, osiček a řemínků v hodinkách. Provádí zkoušku ryzosti drahých kovů, broušení kamenů a galvanické pokovování.

Praha Záběhlicegroše:214

Zlatnictví Jana Hojerová  - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Jana Hojerová

Prodej zlatých a stříbrných šperků, piercingů, šperků z chirurgické oceli a hodinek. Provádění oprav a výměn baterií. Nabídka nástěnných a stolních hodin. Výroba snubních prstenů na objednávku.

Praha Hostivařgroše:213

KLENOTY AURUM, s.r.o. - Zlatníci a hodináři Praha

KLENOTY AURUM, s.r.o.

Klenoty aurum-zářivý šperk či kvalitní hodinky patří k nejkrásnějším a nejhodnotnějším dárkům a naším cílem je poskytovat zákazníkům nejkvalitnější služby v oblasti jejich prodeje a servisu.

Praha Libeňgroše:211

Zlatnictví Ametyst-Archeologická 2256/1 - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Ametyst-Archeologická 2256/1

Nabídka zlatých a stříbrných šperků, celozlatých i s drahými kameny. Výroba šperků na zakázku, servis šperků a hodinek. Zabýváme se výkupem zlata. Zaměřujeme se na rytecké práce, povrchovou úpravu, lití, výměny baterií, čištění pouzder a kovotahů, výměnu řemínků a dalšího. Prodej náramků a náušnic.

Praha Stodůlkygroše:209

Zlatnictví Napoli  - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Napoli

Ruční výroba šperků dle vlastních návrhů či vzorů. Prodej zlatých i stříbrných šperků, hodinek. Výroba snubních prstenů. Opravy šperků na stroji PUK. Provádění vyletování oušek u přívěsků, letování řetízků, fasování kamenů. Zhotovení originálních, firemních či rodinných šperků. Výkup zlata.

Praha Strašnicegroše:207

Klenotnictví Dušák - Zlatníci a hodináři Praha

Klenotnictví Dušák

Klenotnictví Dušák nabízí švýcarské hodinky a šperky. Distribuuje značky Chopard, Tamara Comolli, Chopard, Breguet, Longines a další. Poskytuje servis.

Praha Staré Městogroše:204

Irena Dayefová  - Zlatníci a hodináři Praha

Irena Dayefová

Zabývám se výrobou šperků, zasazováním drahých kamenů, gravírováním, pokovováním zlatem, stříbrem i rhodiem. Provádím i opravy a rekonstrukce. Vykupuji zlato. Prodávám šperky z chirurgické oceli.

Praha Žižkovgroše:200

Contact 2 Trade, s.r.o.-Žižkov - Zlatníci a hodináři Praha

Contact 2 Trade, s.r.o.-Žižkov

Styl a vkus nelze pouhým slovem objasnit a v Allure jsme si toho dobře vědomi. Proto se orientujeme především na vybraný design a vysokou kvalitu našich značkových šperků. Naším hlavním mottem je vytvářet nositelné, moderní šperky neobvyklého designu. Takové, jež by podtrhly krásu a osobnost, a zdůraznily jedinečnost

Praha Žižkovgroše:200

Zlatnictví Monika - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Monika

Zlatnictví Monika najdete v Obchodním domě Hasso na Černém Mostě, Praha 9.Nabízí prodej a opravy zlatých a stříbrných šperků, hodinek a budíků. Zakázkovu výrobu šperků dle přání zákazníka a snubních prstenů a na počkání výměnu hodinkových baterií, stěžejek a řemínků.

Praha Černý Mostgroše:197

Zlatnictví Gaal s.r.o.  - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Gaal s.r.o.

Nabízíme opravy hodinek.

Praha Staré Městogroše:196

V katerogii Zlatníci a hodináři Praha je zařazeno 130 firem

Předchozí1234567Další
webdesign Praha a tvorba stránek na míru