18. února, 2019 - svátek má Gizela

Relax a volný čas Praha

Přidej Firmu Zdarma

Relax a volný čas Praha - firmy

Tanec pro všechny - Relax a volný čas Praha

Tanec pro všechny

Spolek věnující se propagaci společenského tance formou tanečních vystoupení, lekcí svatebního tance a individuálních tanečních kurzů. Specializujeme se na efektivní výuku pro páry či jednotlivce, vždy pod vedením soukromého lektora a to v příjemném prostředí tanečního studia v centru Prahy.

Praha Nové Městogroše:254

AxaGym - Relax a volný čas Praha

AxaGym

Fitness centrum a posilovna nabízí více než sedm desítek strojů pro formování postavy a posilování fyzické kondice. To vše najdete v útulném prostředí v centru hlavního města, se zkušenými trenéry a přátelskou klubovou atmosférou.

Praha Nové Městogroše:254

Masáž od Zajíce v Nuslích - Relax a volný čas Praha

Masáž od Zajíce v Nuslích

Relaxční masáž , příp. s použitím lávových kamenů Sportovní masáž, rehabilitační Metoda paní Mojžíšové a Dornova metoda Reflexní terapie (na šlapkách)

Praha Nuslegroše:252

Fitness club Řepy - Relax a volný čas Praha

Fitness club Řepy

Provozování fitness klubu. Nabídka zumby, indoor cyclingu, power ballu, aerobicu, bodyform, power yogy, body stepu a tae-bo. K dispozici je solárium, sauna a stolní tenis. Posilovna je vybavena stroji značky Grün Sport. Možnost rezervace sálu. K dispozici je on-line rezervační systém.

Praha Řepygroše:251

Contours Fitness pro ženy - Relax a volný čas Praha

Contours Fitness pro ženy

Fitness pro ženy s kruhovým tréninkem. Naše cvičení účinně a rychle pálí tuky a tvaruje ženskou postavu již za 30 minut 2x týdně. Překážkou není jakýkoliv věk, hmotnost, kondice a zdravotní omezení. Po celou dobu se o Vás stará trenérka, která Vám poradí i se stravou.

Praha Staré Městogroše:249

Chatová osada „Nad Rybníkem“ - Relax a volný čas Praha

Chatová osada „Nad Rybníkem“

Ubytování v chatě v krásné přírodě v okolí možnost cyklistiky, turistiky, a spoustu dalšího vhodné také pro rodiny s dětmi díky bohaté historii se zabaví každý a když nebude nálada na výlet vždy se můžete vykoupat u nedalekého koupaliště.

Praha Nové Městogroše:249

Vibrostation s.r.o. - Relax a volný čas Praha

Vibrostation s.r.o.

Nabídka cvičení na vibrační plošině. Jsme výhradním distributorem vibračních plošin a držitelem licencí pro tréninková studia Vibrostation. Na plošině stačí pouze stát a plošina cvičí za Vás. Nabízíme spolupráci v rámci franchisingového konceptu.

Praha Nuslegroše:249

Adventure Mimigolf - Relax a volný čas Praha

Adventure Mimigolf

Adventure Minigolf Kunratice zaručuje zábavu a odreagování jednotlivcům i celým rodinám. Velkou pozornost věnujeme i dětem, kterým jsme připravili příběh o kapitánovi Hoolovi a jeho ztraceném pokladu. Děti se od první jamky zapojují do příběhu, na jehož konci na ně čeká poklad o 3 truhlách.

Praha Kunraticegroše:246

Fitness Style Club - Relax a volný čas Praha

Fitness Style Club

Provozování fitness centra vybaveného zařízením Panatta. K dispozici je posilovna, 2 squashové kurty, sauna, solárium a aerobní sál. Mezi další služby našeho fitness patří v tuto chvíli oblíbené cvičení TRX, lekce Thaiboxu pro muže i ženy nebo skupinový kruhový trénink.

Praha Braníkgroše:246

Muzeum hlavního města Prahy - Relax a volný čas Praha

Muzeum hlavního města Prahy

Hlavní budova Muzea hlavního města Prahy je architektonickým objektem zapsaným v seznamu kulturních památek České republiky. Byla postavena přímo pro Museum královského hlavního města Prahy v letech 1896 – 1898 v novorenesančním slohu podle návrhů architekta Antonína Balšánka. Pobočky Muzea hl. m. Prahy tvoří

Praha Karlíngroše:245

Fit Klub Ludvík - Relax a volný čas Praha

Fit Klub Ludvík

Poskytujeme odbornou pomoc při formování postavy. K dispozici je 32 cvičebních postů značky Grun Sport a solárium Ergoline. Nabízíme individuální i skupinový trénink a poradenství v oblasti výživy. Prodáváme potravinové doplňky.

Praha Chodovgroše:244

Bušírna - Relax a volný čas Praha

Bušírna

Provoz fitness centra s posilovnou, soláriem a saunou. K dispozici je také hard core machine, odborné poradenství, bar s doplňkovou výživou, vířivka a další. Nabízíme sestavení jídelníčku,

Praha Strašnicegroše:243

BestFit Studio Smíchov - Relax a volný čas Praha

BestFit Studio Smíchov

Privátní rekondiční studio v Praze na Smíchově. Zaměření na zdravotní cvičení, zejména pak na odstraňování a prevenci bolestí zad a jiných problémů pohybového systému.

Praha Smíchovgroše:241

Mgr. Daniel Tkadlčík - Relax a volný čas Praha

Mgr. Daniel Tkadlčík

Zabýváme se výukou čínského bojového umění tai chi a čchi kung. Nabízíme kurzy pro začátečníky i pokročilé, průpravná cvičení, individuální lekce a sestavy Returning taichi.

Praha Střešovicegroše:240

Holmes Place Czech Republic, s.r.o. - Relax a volný čas Praha

Holmes Place Czech Republic, s.r.o.

Naše centra nabízí profi služby v oblasti fitness a wellness, posilovny a kardio zóny. K dispozici je sauna, pára, vířivka, bazén, osobní trénink, skupinové lekce např. bosu, programy Les Mills, zumba, spinning, jóga, pilates a další; výživové poradenství, masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra aj.

Praha Smíchovgroše:239

TANES STUDIO - Relax a volný čas Praha

TANES STUDIO

Pořádáme sportovní a relaxační pobyty u nás i u moře se cvičením a dalším programem.

Praha Nové Městogroše:235

STUDIO 9  - Relax a volný čas Praha

STUDIO 9

Nabídka fyzioterapie, fyzioterapeutických a masérských služeb. Provádíme baňkování, manuální i přístrojovou lymfodrenáž, zábaly, lávové kameny či peeling. Poskytujeme masáže šíje, zad, hlavy, plosek nohou i celého těla. Dermoplastické, miltonické, detoxikační masáže. Revitalizační masáž rukou.

Praha Nové Městogroše:235

Estetické centrum Bohyně - Relax a volný čas Praha

Estetické centrum Bohyně

Estetické centrum Bohyně se specializuje na komplexní služby v oboru kosmetiky a neinvazivní modelace těla. Tato metoda zformuje vaši postavu s okamžitě viditelnými výsledky pomocí různých strojů, bez bolesti a bez námahy

Praha Žižkovgroše:233

RYBÁŘSKÉ POTŘEBY PRO MUŠKAŘE  - Relax a volný čas Praha

RYBÁŘSKÉ POTŘEBY PRO MUŠKAŘE

Prodej potřeb pro rybáře - muškaře. Mušky a potřeby pro muškaření. Nabídka umělých mušek, háčků, muškařských materiálů a zařízení na vázání mušek, literatury a rybářského vybavení.

Praha Stodůlkygroše:233

Partner Prag spol. s r.o. - Relax a volný čas Praha

Partner Prag spol. s r.o.

Poskytujeme odbornou pomoc při formování postavy. K dispozici je 45 cvičebních postů značky Grun Sport, solárium Ergoline a bar se sportovními nápoji. Nabízíme individuální i skupinový trénink a poradenství v oblasti výživy. Prodáváme potravinové doplňky.

Praha Bohnicegroše:228

V katerogii Relax a volný čas Praha je zařazeno 249 firem

Předchozí123456789Další