20. února, 2019 - svátek má Oldřich

Zlatníci a hodináři Praha

Přidej Firmu Zdarma

Zlatníci a hodináři Praha - firmy

Hodinářství a Zlatnictví - Zlatníci a hodináři Praha

Hodinářství a Zlatnictví

Firma Fáber Jiří byla založena roku 1990 , jako malé servisní středisko v obchodním domě Kotva.Zabýva se servisem všech modelů a tipů hodin , hodinek a budíků , jakož i opravami starožitných časoměrných přístrojů. Provádí vodotěsné zkoušky na počkání , a mnoho dalších drobných oprav.V dnešní době jsme jedním z

Praha Staré Městogroše:192

SHERRI Time & Glamour-Vysočany - Zlatníci a hodináři Praha

SHERRI Time & Glamour-Vysočany

Nabídka luxusních zlatých a stříbrných šperků, zásnubních a snubních prstýnků a značkových hodinek. Provádíme výkup zlata a stříbra - prsteny, zlaté i stříbrné mince, brože, řetízky či jiné šperky nebo i stříbrné příbory či zlaté zuby.

Praha Vysočanygroše:188

Zlatnictví  Věra Macháčková  - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Věra Macháčková

Vyrábíme šperky na zakázku včetně zásnubních i snubních prstenů. Provádíme povrchové úpravy jako jsou rhodiování, zlacení, stříbření i ruční rytiny. Nabízíme zasazováním drahých i syntetických kamenů a čištění šperků.

Praha Vinohradygroše:183

Zlatnictví Radek Kutnar - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Radek Kutnar

Zákazníkovi můžeme nabídnout šperky ze žlutého a bílého čtrnáctikarátového zlata, stříbra a oceli. Dále nabízíme investiční zlato, hodinky, hodiny a budíky.

Praha Holešovicegroše:176

Eliška Rejnová Rubková - Zlatníci a hodináři Praha

Eliška Rejnová Rubková

Eliška Rejnová Rubková-Návrh a výroba autorských šperků na míru ze stříbra a polodrahokamů. Součástí nabídky jsou náhrdelníky, náušnice, náramky, prsteny i svatební šperky.

Praha Zbraslavgroše:171

Hanyš Zlatnictví - Zlatníci a hodináři Praha

Hanyš Zlatnictví

Specializují se na ruční výrobu šperků. Provádí opravy, úpravy, čištění, leštění, zlacení, rhodiování a gravírování. Vykupují drahé kovy. V sortimentu naleznete prsteny, náušnice, přívěsky, náramky, brože a soupravy. Nabízí produkty ve tvaru zvířat a brilianty s certifikáty pravosti.

Praha Nuslegroše:168

Zlatnictví Ametyst-Mukařovského 2590/2 - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Ametyst-Mukařovského 2590/2

Nabídka zlatých a stříbrných šperků, celozlatých i s drahými kameny. Výroba šperků na zakázku, servis šperků a hodinek. Zabýváme se výkupem zlata. Zaměřujeme se na rytecké práce, povrchovou úpravu, lití, výměny baterií, čištění pouzder a kovotahů, výměnu řemínků a dalšího. Prodej náramků a náušnic.

Praha Stodůlkygroše:154

CABRHA TEAM s.r.o. - Zlatníci a hodináři Praha

CABRHA TEAM s.r.o.

CABRHA diamonds je tradiční český výrobce zakázkových módních šperků renomované rodinné značky CABRHA diamonds osázené diamanty, perlami nebo jinými drahými kameny. Nabízí provedení znaleckých posudků, certifikaci, služby smluvní gemologické laboratoře pro drahé kovy a kameny, bezpečné investice do diamantů a zlata.

Praha Staré Městogroše:152

Zlatnictví Pety - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Pety

Zlatnictví Pety provádíme zakázkovou výrobu a prodej šperků. Další služby zahrnují opravy veškerých zlatých i stříbrných šperků, čištění, leštění, rytí, zasazování veškerých kamenů, zlacení, rhodiování a další. Nabízí také zvětšení nebo zmenšení prstenů.

groše:150

Zlatnictví Zuzana - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Zuzana

Zlatnictví Zuzana bylo založeno v roce 1991. Nabízí šperky, snubní prsteny, brilianty, talismany, dětské náušnice, přívěsky a hodinky. Vykupují zlato i stříbro. Provádí rytí, fasování, cizelování a rhodiování.

Praha Nové Městogroše:138

POLOMIO s.r.o. - Zlatníci a hodináři Praha

POLOMIO s.r.o.

David Lomos je mladý český šperkař. V atelieru DALOO se specializuje se na tvorbu originálních snubních a zásnubních prstenů a jiných šperků. Rostoucí poptávka klientů po klasických briliantových špercích v posledních letech přiměla Davida založit projekt - POLOMIO Jewellery. Sestavil proto tým nejlepších zlatníků a

Praha Nové Městogroše:136

Zlatnictví a klenotnictví Linhart - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví a klenotnictví Linhart

Naše klenotnická firma působí na českém trhu již od roku 1989. Hlavní činností je zakázková výroba šperků pro firmy i jednotlivce. Vysoká úroveň ručního zpracování a exkluzivní partnerství s řadou společností pomáhá naplňovat náš cíl; stále se zvyšující úroveň šperků i zpětného zákaznického servisu.

Praha Hostivařgroše:134

HALADA spol. s r.o. - Zlatníci a hodináři Praha

HALADA spol. s r.o.

Zlatnictví Halada se zabývá výrobou a prodejem zlatých a stříbrných šperků, hodinek a snubních prstenů. V sortimentu naleznete perly, diamanty i barevné kameny.

Praha Staré Městogroše:129

Svět snubních prstenů - Zlatníci a hodináři Praha

Svět snubních prstenů

Svět snubních prystenů Jelínek je české zlatnictví s hlavním zaměřením na snubní prsteny a zásnubní prsteny. V nabídce jsou snubní prsteny moderního i nadčasového designu, brilianty, platinové i ocelové šperky. Zajištění kompletního servisu a oprav šperků, zakázkové výroby šperků.

Praha Libeňgroše:126

Zlatnictví Zlatý sen s.r.o. - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Zlatý sen s.r.o.

Zlatnictví Zlatý sen nabízí sériově vyráběné šperky ze zlata i stříbra a pro náročnější zákazníky nabízíme modelové šperky nevšedního designu s brilianty nebo jinými přírodními drahými kameny dle jeho výběru. Každý model z nabízených kolekcí je svým způsobem jedinečný a každý šperk si dokáže najít svého zákazníka.

Praha Bubenečgroše:126

Zlatnictvi a hodinářství nad Vartou - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictvi a hodinářství nad Vartou

Zlatnictví a hodinářství nad Vartou nabízí opravy a prodej zlatého, stříbrného a hodinářského zboží. Dodává baterie do hodin, hodinek a autoklíčů. Vyrábí snubní prsteny, prodává krabičky na šperky. Zabývá se dobrušováním a fasováním drahých kamenů. Možnost výměny baterií na počkání. Provádí tlakovou zkoušku.

Praha Horní Měcholupygroše:123

Zlatnictví Bisaku - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví Bisaku

Zlatnictví Bisaku vyrábí snubní a zásnubní prsteny všech tvarů, velikostí a materiálů. Dodává prsteny předních českých a zahraničních výrobců. Do snubních prstenů zasazují přírodní kameny (zirkony, safíry, rubíny) a na přaní také brilianty. Máte-li zájem, rádi prsteny opatří rytinou dle vašich přání.

Praha Staré Městogroše:123

Zlatnictví JH - Zlatníci a hodináři Praha

Zlatnictví JH

Specializujeme se na zakázkovou výrobu šperků s pravými diamanty, smaragdy a rubíny v moderním či Art Deco stylu.

Praha Nové Městogroše:120

Klenotnictví Ulpiana-Štěrboholy - Zlatníci a hodináři Praha

Klenotnictví Ulpiana-Štěrboholy

Nabízíme brože, náušnice, řetízky, náramky, křížky a jiné. Zajišťujeme drobné opravy.

Praha Štěrboholygroše:117

Princess Jewellery, s.r.o.  - Zlatníci a hodináři Praha

Princess Jewellery, s.r.o.

Nabízíme šperky, hodinky, zlato a diamanty.

Praha Nové Městogroše:117

V katerogii Zlatníci a hodináři Praha je zařazeno 130 firem

Předchozí1234567Další
Pomáhej s humorem - Konto Bariery