23. července, 2018 - svátek má Libor

Cukrářská výroba

Přidej Firmu Zdarma

Cukrářská výroba - firmy

Kavárna u Janičky  - Cukrářská výroba

Kavárna u Janičky

Provozujeme kavárnu se zahrádkou. Podáváme kávu illy, domácí limonády a další nealkoholické i alkoholické nápoje. Máme vlastní výrobu dortů a koláčů i bezlepkových. V nabídce také pravá italská zmrzlina. Malý hlad zaženou i skvělé panini, domácí těstoviny nebo palačinky. WiFi připojení zdarma.

Praha Dejvicegroše:159

Česká pekařská, s.r.o.  - Cukrářská výroba

Česká pekařská, s.r.o.

Úzkým propojením a sjednocením obchodní struktury a veškerých aktivit včetně výrobních, zajistila společnost Česká pekařská, s.r.o. kompletní nabídku pekařských výrobků pro velké prodejní řetězce na českém trhu.

Praha Nové Městogroše:150

Cukrárna Bazar - Cukrářská výroba

Cukrárna Bazar

Cukrárna Bazar nabízí dorty, zákusky, minizákusky, vánoční a velikonoční cukroví, slané pečivo. Vyrábí také chlebíčky. Klade důraz na čerstvost používaných surovin a tradiční technologické postupy. Vaří italskou kávu Lavazza, espresso, cappuccino, latté.

Praha Klánovicegroše:150

ČOKOLÁDOVÁ TOVÁRNA, s.r.o.  - Cukrářská výroba

ČOKOLÁDOVÁ TOVÁRNA, s.r.o.

Nabídka pralinek, čokolády a čokoládových specialit. Výrova hořké, mléčné či bílé čokolády, tabulkové i lámané.

Praha Břevnovgroše:146

Aldolce s.r.o. - Cukrářská výroba

Aldolce s.r.o.

Aldolce pasticceria e gelateria italiana je stylová italská cukrárna. V samém centru Prahy si tak můžete vychutnat sicilskou kávu Miscela d’oro, 12 druhů zmrzliny,čokoládové pralinky a italské dezerty – od klasického tiramisù či panna cotty.

Praha Staré Městogroše:144

APETIT PRAHA, v.o.s.  - Cukrářská výroba

APETIT PRAHA, v.o.s.

Nabízíme široký sortiment dortů, zákusků, chlebíčků, salátů, baget, sendvičů, kávy, koktejlů, zmrzlinových pohárů a ostatních cukrářských a lahůdkářských specialit vlastní výroby.

Praha Nové Městogroše:141

Bakeshop Praha, s.r.o.  - Cukrářská výroba

Bakeshop Praha, s.r.o.

Pekárna, cukrárna a kavárna nabízející vlastní pečivo, dorty, sladkosti, saláty, polévky, quiche, sendviče, pomazánky, teplé a studené nápoje. Zajišťujeme také odvoz zboží k Vám domů, do Vaší kanceláře nebo na Vaši oslavu.

Praha Staré Městogroše:139

Chocoffee - Cukrářská výroba

Chocoffee

Kromě čokolády s řadou variací si u nás můžete dopřát italskou kávu i další teplé a studené nápoje. Zakousnout se můžete do řady tradičních i netradičních zákusků v čele s domácími máslovými kremrolemi.

Praha Nové Městogroše:135

SAPIO s.r.o. - Cukrářská výroba

SAPIO s.r.o.

Každé balení obsahuje 12 čokoládových šémů s příchutí chilli, zázvoru a kaštanu. Součástí balení je i brožura s legendou o pražském Golemovi.

Praha Modřanygroše:135

LA DIOSA s.r.o. - Cukrářská výroba

LA DIOSA s.r.o.

Na objednávku nabízíme dětské i svatební dorty, obložené chlebíčky, bagety, pečivo i vánočky.

Praha Čakovicegroše:135

Café &  Cukrárna - Cukrářská výroba

Café & Cukrárna

Nabízíme Vám denně čerstvé dorty, zákusky, chlebíčky. Dále je možno objednat z desítek druhů dortů včetně atypických, minidezertů, svatebních koláčků apod. U nás pořídíte kvalitní bonboniéry, vína i party doplňky.

Praha Žižkovgroše:126

Cukrárna Luja - Cukrářská výroba

Cukrárna Luja

Provozujeme cukrárnu s nabídkou zákusků, chlebíčků, obložených baget, teplých i studených nápojů. Nabízíme klasické, svatební i atypické dorty. Připravujeme chuťovky a obložené mísy. Zajišťujeme rozvoz zboží po Praze v chladicích vozech.

Praha Nuslegroše:123

Cukrárna Pierot - Cukrářská výroba

Cukrárna Pierot

Cukrárna Pierot se zabývá výrobou dortů, vánočního cukroví, zákusků a minidezertů i pro diabetiky. Nabízí chlebíčky, obložené mísy a dárkové koše. V sortimentu naleznete i velikonoční beránky a mazance. Výrobky dodává do cukráren, jídelen a na cateringové akce.

Praha Čakovicegroše:117

SAMEC LIBOR Ing. - Cukrářská výroba

SAMEC LIBOR Ing.

Zakázkově vyrábíme formy určené pro ruční výrobu čokolády. Kromě ostatních typů jsou to především speciální formy s reliéfním plátem pro realizaci dvojbarevného “plastického” motivu na povrchu čokolády.

Praha Stodůlkygroše:117

Středovy pekárny s.r.o. - Cukrářská výroba

Středovy pekárny s.r.o.

Firma vyrábí klasický sortiment pekařských a cukrářských výrobků, který doplňuje stále novými druhy. S tím souvisí i postupná a stálá modernizace strojového vybavení a zavádění nových technologií. Produkce pekárny a cukrárny je z 50% strojová s moderním vybavením a druhá polovina výroby je typická HAND MADE.

Praha Smíchovgroše:114

Nebe La dolce vita s.r.o. - Cukrářská výroba

Nebe La dolce vita s.r.o.

Provoz cukrárny a kavárny. Výroba bonboniér, nabídka belgických pralinek Leonidas, dortů a minizákusků. Prodej moravských vín, zmrzliny a čajů Mlesna včetně vlastní kávy. V letních měsících nabídka nepasterizované zmrzliny, v zimních svařené belgické čokolády.

Praha Holešovicegroše:111

Monika Pelešková  - Cukrářská výroba

Monika Pelešková

V Ňamky Dezerterii se specializujeme na výrobu netradičních dortů, cupcakes, cookies, cake pops a výrobu zakázkových dortových FIMO figurek. Jsme tady pro ty z Vás, kteří se nebojí popustit uzdu své fantazie a zadat nám zakázku, která ohromí blízké, přátele či obchodní partnery.

Praha Benicegroše:108

Merhautovo pekařství, s.r.o.  - Cukrářská výroba

Merhautovo pekařství, s.r.o.

Výroba a prodej jemného a běžného pečiva, svatebních koláčků, vánočního cukroví.

Praha Holešovicegroše:102

KŘÍŽOVÁ JAROSLAVA - Cukrářská výroba

KŘÍŽOVÁ JAROSLAVA

Nabídka dárkových košů či minidezertů. Pečeme narozeninové, svatební, dětské, erotické, máslové, šlehačkové, ovocné i firemní dorty.

Praha Vinohradygroše:102

Dobrá povidla  - Cukrářská výroba

Dobrá povidla

Nabízím pravá švestková povidla. Povidla vařím z českých chemicky neošetřovaných švestek. Jsou bezlepková a neobsahují éčka ani žádné konzervační látky.

Praha Dolní Chabrygroše:99

V katerogii Cukrářská výroba je zařazeno 167 firem

Předchozí123456789Další