23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Ubytování

Přidej Firmu Zdarma

Ubytování - firmy

incomingová CA, Meteor travel agency, s.r.o. ,  Břevnov - Ubytování

incomingová CA, Meteor travel agency, s.r.o. , Břevnov

Poskytujeme ubytovací služby exkluzivně v apartmánech GALEB umístěných v I. linii u moře, Živogošće na Makarské riviéře v Chorvatsku a některých hotelech v Podgoře, Neumu a na ostrově Korčula.

Praha Břevnovgroše:200

TRIOCAMP s.r.o. - Ubytování

TRIOCAMP s.r.o.

TRIOCAMP najdete nedaleko dálnice D8-E55 na severním okraji Prahy. TRIOCAMP má špičkové sociální zařízení a mnoho evropských caravan klubů jej řadí mezi doporučené campy. Samozřejmostí je sprcha a WC pro tělesně postižené, box pro likvidaci chem. toilet, automat. pračka i koutek pro mytí nádobí. Dodávka teplé vody je

Praha Dolní Chabrygroše:196

Cordeus - centrum trvalého zdraví - Ubytování

Cordeus - centrum trvalého zdraví

Centrum trvalého zdraví Cordeus – naše projekty: Centrum péče o tělo a duši - individuální masáže a terapie z oblasti fyzioterapie, psychoterapie a celostní medicíny, reiki • Centrum pro zdravý pohyb a radost z pohybu - pohybové a taneční kurzy pro všechny kategorie, včetně dětí, seniorů a těhotných žen Denní lázně

Praha Vokovicegroše:194

AIR TRAVEL SERVICE, spol. s r.o. , Bubeneč - Ubytování

AIR TRAVEL SERVICE, spol. s r.o. , Bubeneč

Zprostředkujeme Vám pronájmy automobilů, víza do Uzbekistánu, Ruska a do Gruzie. Naše firma se zabývá přepravou leteckého zboží a carga. Zajistíme Vám ubytování v hotelích pro skupiny či jednotlivce po Čr i po Eu .

Praha Bubenečgroše:192

PENSION LUCIE - Ubytování

PENSION LUCIE

Všechny prostory jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním vybavením, satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, připojením k internetu, trezorem, ventilátorem a fénem.

Praha Kobylisygroše:192

incomingová Cestovní agentura DAK TRAVEL PRAGUE , Černý Most - Ubytování

incomingová Cestovní agentura DAK TRAVEL PRAGUE , Černý Most

Jsme incomigová CA se zaměřením na Čr. Dále v nabídce máme zprostředkování ubytování vstupenky a jízdenky na kulturní akce, průvodcovské služby, stravování a pořádáme firemní akce. Naší specializací je incentivní i kongresová turistika .

Praha Černý Mostgroše:191

PENSION ŠÁRKA - Ubytování

PENSION ŠÁRKA

Nabízíme možnost parkování a připojení k internetu. Dobrá dopravní dostupnost centra i letiště, veřejná doprava 24 hod. Stanice autobusu 100 m od domu.

Praha Ruzyněgroše:189

KEMP BUKOVANSKÁ - Ubytování

KEMP BUKOVANSKÁ

Nabídka pronájmu míst pro stání karavanů a možnost kotvení lodí v zátoce.

Praha Horní Počernicegroše:189

PIPOTA JOSEF Ing. - Ubytování

PIPOTA JOSEF Ing.

Nabízíme možnost parkování a bezplatný přístup na internet. Součástí je i vybavená kuchyně. Nachází se zde automat na teplé i studené nápoje.

Praha Čakovicegroše:189

BLACK BEAR , s.r.o. - Ubytování

BLACK BEAR , s.r.o.

Poskytujeme pronájem netradičních zábavních atrakcí, finanční a marketingové poradenství při realizaci rozsáhlejších projektů. Provádíme servis zábavní techniky.

Praha Lhotkagroše:187

PENSION M - Ubytování

PENSION M

K dispozici apartmán. Součástí vybavení je TV, satelit, telefon a Wi-Fi internet. Parkování v objektu na vlastním pozemku, v blízkosti penzionu je hlídané parkoviště P+R.

Praha Libeňgroše:186

Bytostav s.r.o. - Ubytování

Bytostav s.r.o.

Naše firma nabízí jak krátkodobé, tak dlouhodobé ubytování s vlastním sociálním zařízením od 250,-Kč/ noc/ osoba. Kapacita ubytovacího zařízení je 430 lůžek. Dále nabízíme ubytování typu Penzion, kde jsou pokoje vybaveny, vlastním sociálním zařízením, lednicí, připojením k internetu a standartním vybavením nábytku.

Praha Libeňgroše:183

Restaurace Zlatá Praha, Praha 1, Staré Město - Ubytování

Restaurace Zlatá Praha, Praha 1, Staré Město

Restaurace Zlatá Praha, Praha 1, Staré Město restaurace spolu s venkovní terasou se nachází v devátém patře hotelu Inter Continental Prague. Nabízíme jídla jak české, tak i mezinárodní kuchyně spojené s magickou atmosférou pohledu na panoramata pražského Starého Města. Business lunch s výhledem.

Praha Staré Městogroše:183

incomingová CA, CLUB CLASS, s.r.o. , Nové Město - Ubytování

incomingová CA, CLUB CLASS, s.r.o. , Nové Město

Poskytujeme služby v oblasti cestování, ubytování, dovolené, kultury a zážitků. Prodáváme timeshare. Nabízíme last-minute letenky, komplexní služby od objednání stolu v luxusní restauraci až po exotickou dovolenou, vstupenky na opery a další kulturní akce.

Praha Nové Městogroše:181

PENZION B & V - Ubytování

PENZION B & V

K dispozici je lednice a kuchyňský kout. Dále u nás najdete parkoviště či zahradu.

Praha Motolgroše:181

KRÁLOVSKÝ VINOHRAD - Ubytování

KRÁLOVSKÝ VINOHRAD

V každém apartmánu je minibar a koupelna s toaletou. Možnost posezení v kavárně.

Praha Vinohradygroše:174

UBYTOVÁNÍ V PRAZE - Ubytování

UBYTOVÁNÍ V PRAZE

Praha ubytování - Praha hotely, Apartmány, Pensiony v Praze

Praha Holešovicegroše:171

PENSION PRAGUE CITY - Ubytování

PENSION PRAGUE CITY

Zajišťujeme polopenze, možnost parkování a připojení k Wi-Fi. K dispozici je klimatizace, rychlovarná konvice, vysoušeč vlasů a žehlička

Praha Žižkovgroše:167

CHALUPA STACHY - Ubytování

CHALUPA STACHY

Nabízíme pronájem chalupy na Šumavě, která je vhodná pro rodiny s dětmi. Ubytování má kapacitu 10 osob. K dispozici jsou 2 koupelny, 4 pokoje a obývací místnost s televizí, stolem a vybavenou kuchyní.

Praha Modřanygroše:165

PENSION 21 - Ubytování

PENSION 21

K dispozici je 14 lůžek v pěti pokojích, internet a vlastní sociální zařízení. Na přání připravujeme snídaně i další stravování. Dále u nás najdete parkoviště.

Praha Bohnicegroše:165

V katerogii Ubytování je zařazeno 171 firem

Předchozí123456789Další