Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady
Nabídka
vloženo: 13.července
Cena: 127500

Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady. Více než 10 let naše společnost dodává zákazníkům na Ukrajině a v EU nejspolehlivější mobilní nájezdové rampy AUSBAU pro sklady. Vyrábíme modely různé nosností (6, 8, 10, 12 a více t) a velikosti (min 90cm, max 165cm). Mobilní nájezdové rampy pro sklady se pohybují po společnosti pomocí koleček a instalovaného otočného pevného závěsu pod nohou nakladače. Naše mobilní nájezdová rampa se líší pohodlím a komfortem aplikace. Více informací o produktu mobilní  rampa AUSBAU najdete na naší webové stránce. cz.av-exim.com id:IDphPl

 

Kontakty:

Tel: +48223906443

http://cz.av-exim.com

 

Princip práce mobilní plošiny:

Nakladač řídí rampu k nakladnímu autu a zvedá okraj plošiny (zasouvá vidlice do pevného otočného závěsu). Pomocí hydraulického čerpadla se výška rampy nastavuje na požadovanou úroveň (od 900 mm do 1650 mm).  Rampy jsou vybaveny parkovacími brzdami a řetězy. Pro zabránění pohybu rampy jsou zapotřebí brzdy. Řetězy jsou pro doplňující upevnění rampy k nákladnímu autu. Mezitím se vysokozdvižný vozík pohybuje po mobilní rampě a vede do nákladního vozu nebo kontejneru.

Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady - fotogalerie

  • Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady
    Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady

Informace a kontakty pro Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady

Adresatelefon:+48223906443
skype:
Čakoviceemail:mail@av-exim.com
www:Zobraz domovskou stránku

Přidej Zdarma Inzerát Další inzeráty ze sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?