Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady
Nabídka
vloženo: 13.července
Cena: 127500

Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady. Více než 10 let naše společnost dodává zákazníkům na Ukrajině a v EU nejspolehlivější mobilní nájezdové rampy AUSBAU pro sklady. Vyrábíme modely různé nosností (6, 8, 10, 12 a více t) a velikosti (min 90cm, max 165cm). Mobilní nájezdové rampy pro sklady se pohybují po společnosti pomocí koleček a instalovaného otočného pevného závěsu pod nohou nakladače. Naše mobilní nájezdová rampa se líší pohodlím a komfortem aplikace. Více informací o produktu mobilní  rampa AUSBAU najdete na naší webové stránce. cz.av-exim.com id:IDphPl

 

Kontakty:

Tel: +48223906443

http://cz.av-exim.com

 

Princip práce mobilní plošiny:

Nakladač řídí rampu k nakladnímu autu a zvedá okraj plošiny (zasouvá vidlice do pevného otočného závěsu). Pomocí hydraulického čerpadla se výška rampy nastavuje na požadovanou úroveň (od 900 mm do 1650 mm).  Rampy jsou vybaveny parkovacími brzdami a řetězy. Pro zabránění pohybu rampy jsou zapotřebí brzdy. Řetězy jsou pro doplňující upevnění rampy k nákladnímu autu. Mezitím se vysokozdvižný vozík pohybuje po mobilní rampě a vede do nákladního vozu nebo kontejneru.

Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady - fotogalerie

  • Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady
    Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady

Informace a kontakty pro Mobilné nájezdové rampy AUSBAU pro sklady

Adresatelefon:+48223906443
skype:
Čakoviceemail:mail@av-exim.com
www:Zobraz domovskou stránku

Přidej Zdarma Inzerát Další inzeráty ze sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?