Mobilní nakládací rampy AUSBAU od výrobce

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Mobilní nakládací rampy AUSBAU od výrobce
Nabídka
vloženo: 13.července
Cena: 127500

Mobilní nakládací rampy AUSBAU od výrobce. Velká šikmá zóna, protiskluzová plošina, nastavení výšky (od 900 do 1650mm). Šetří Váš čas a peníze při nakládce a vykládce různého zboží. Standardní modely s nosností 6, 8, 10 a 12 tun. Vyrábíme mobilní nakládací rampy libovolných rozměrů na objednávku. Více informací o mobilních nakládacích rampách na našich webových stránkách. cz.av-exim.com id:IDphPl

 

Kontakty:

Tel: +48223906443

http://cz.av-exim.com

 

Princip práce mobilní plošiny:

Nakladač řídí rampu k nakladnímu autu a zvedá okraj plošiny (zasouvá vidlice do pevného otočného závěsu). Pomocí hydraulického čerpadla se výška rampy nastavuje na požadovanou úroveň (od 900 mm do 1650 mm).  Rampy jsou vybaveny parkovacími brzdami a řetězy. Pro zabránění pohybu rampy jsou zapotřebí brzdy. Řetězy jsou pro doplňující upevnění rampy k nákladnímu autu. Mezitím se vysokozdvižný vozík pohybuje po mobilní rampě a vede do nákladního vozu nebo kontejneru.

Mobilní nakládací rampy AUSBAU od výrobce - fotogalerie

  • Mobilní nakládací rampy AUSBAU od výrobce
    Mobilní nakládací rampy AUSBAU od výrobce
    Mobilní nakládací rampy AUSBAU od výrobce
    Mobilní nakládací rampy AUSBAU od výrobce

Informace a kontakty pro Mobilní nakládací rampy AUSBAU od výrobce

Adresatelefon:+48223906443
skype:
Bubenečemail:mail@av-exim.com
www:Zobraz domovskou stránku

Přidej Zdarma Inzerát Další inzeráty ze sekce:

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?