19. ledna, 2019 - svátek má Doubravka

Power yoga flow motion

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Power yoga flow motion
Vstupné:500,00 Kč
Místo:MAM Prostor
Adresa:U Teplárny 3
Městká část:Praha Košíře

Power ​y​oga flow motion pomáhá vytrénovat pevné, pružné tělo a zároveň čistí hlavu. Důležitý prvek představuje hudba. Na lekcích zaznívá zejména new jazz, lounge, relaxační hudba​ a etno. Důraz se klade na plynulé přechody mezi ásanami stejně jako ve vinyase flow power yoze, zároveň je však dodána dynamika a variabilita kombinací a také hravost.


Informace a kontakty pro akci: Power yoga flow motion
telefon:+420 727 877 199
email:info@mamprostor.cz
www:Zobraz domovskou stránku
vstupenky:prodej vstupenek

Každé pondělí v 9,00 h

s možností hlídání dětí

Hlídání dětí zajištěno za speciální cenu. Pokud máte zájem o hlídání dětí, zarezervujte si jej také v našem systému níže.

Power ​y​oga flow motion pomáhá vytrénovat pevné, pružné tělo a zároveň čistí hlavu. Důležitý prvek představuje hudba. Na lekcích zaznívá zejména new jazz, lounge, relaxační hudba​ a etno. Důraz se klade na plynulé přechody mezi ásanami stejně jako ve vinyase flow power yoze, zároveň je však dodána dynamika a variabilita kombinací a také hravost.
Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, vždy je lekce přizpůsobena osazenstvu i náladě. Chceme, aby jste odcházeli s pocitem, že jste si dali pořádně do těla a dostali se postupně do takových pozic, o kterých jste nikdy nevěřili, že je dokážete udělat  a zároveň se cítili odpočinutí a plní energie. A výsledky viděli na svém těle.  O tom je power yoga flow motion.

Pravidla pro zrušení lekce:
Lekce se ruší jedině na základě odeslané zprávy SMS nebo mailem nejpozději 24 hodin předem. Vaši lekci postoupíme jinému registrovanému zájemci. SMS zpráva urychlí možnost nahrazení místa jiným zájemcem. Pokud bude lekce zrušena později než 24 hodin předem, jsme bohužel nuceni naúčtovat plnou částku.

Rezervace:

http://www.mamprostor.cz/udalosti/power-yoga-flow-motion-pro-maminky-2/

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Přidej zdarma pozvánku

Sportovní akce Praha a jejich termíny

Film Nové kurzy stepu v centru Prahy v kinech v Praze

Nové kurzy stepu v centru Prahy

Zimní kurzy stepu

vstupné: místo: Štěpánská 9termíny: 7.1. - 31.3.
Film Superligové derby florbalistů Bohemians a Chodova v kinech v Praze

Superligové derby florbalistů Bohemians a Chodova

Klokani chtějí doma uspět a po více než třech letech porazit v lize Chodov. Vstupné je 50,-Kč za dospělou osobu. Dětské vstupné je sníženo na 30,-Kč. Neděle 27.1.2019 16:00 – FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov Sportovní hala Děkanka (adresa: Děkanská vinice I. 987/5, Praha 4)

vstupné: 50 kč (děti 30 kč)místo: SH Děkankatermíny: 27.1.