15. srpna, 2018 - svátek má Hana

Společné běhání pro občany Prahy 1 „Vyběhni s Radním“

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Společné běhání pro občany Prahy 1 „Vyběhni s Radním“
Vstupné:zdarma
Místo:Galerie Mánes
Adresa:Masarykovo nábř. 250/1
Městká část:Praha Nové Město

Zaběhat si, udělat tak něco pro své vlastní zdraví, a zároveň řešit a diskutovat problémy ve svém okolí. Takovou příležitost budou mít od poloviny září obyvatelé Prahy 1. Tamní radní pro sport a kulturu Filip Kračman totiž všechny občany zve na pravidelné společné běhání s názvem Vyběhni s Radním.


Informace a kontakty pro akci: Společné běhání pro občany Prahy 1 „Vyběhni s Radním“
telefon:605 261 799
email:lenka.vojtiskova@praha1.cz
www:Zobraz domovskou stránku

Cílem projektu je pravidelné setkávání se s občany při aktivním pohybu, jejich motivace k pohybu, a také komunikace s nimi. Při běhu se na radního Filipa Kračmana budou moci běžci obrátit s otázkami nejen týkajícími se sportu a kultury na Praze 1.

Do ulic ve sportovním vyběhne radní Kračman spolu se zájemci vždy dvakrát týdně a to pravidelně až do konce října. Sraz sportovců bude v pondělí v 18 hodin v parku Lannova a ve čtvrtek v 7 hodin ráno u budovy Mánes. Společný běh pak potrvá zhruba hodinu. 

Městská část Praha 1 nabízí svým občanům pravidelně mnoho sportovních akcí. „Kromě pravidelných turnajů a utkání jsme chtěli zorganizovat i akci, která bude nejen o sportu, ale také o diskuzi. A běh je k tomu ideální. Navíc se v dnešní době těší značné oblibě,“ říká radní Filip Kračman (TOP 09), do jehož gesce na radnici Prahy 1 spadá i oblast sportu.

Zájemci o setkání a společné běhání s radním se nemusí nikde dopředu přihlašovat. Stačí přijít buď v pondělí, nebo ve čtvrtek přímo na místo srazu. Více informací najdete na www.facebook.com/praha1cz

Život Dětem
Přidej zdarma pozvánku

Sportovní akce Praha a jejich termíny

Film NOVÝ PROJEKT – ROČNÍ STEPAŘSKÁ VÝZVA  v kinech v Praze

NOVÝ PROJEKT – ROČNÍ STEPAŘSKÁ VÝZVA

ROČNÍ STEPAŘSKÁ VÝZVA

vstupné: místo: z pohodlí domovatermíny: 18.1. - 18.1.