16. prosince, 2017 - svátek má Albína

Společné běhání pro občany Prahy 1 „Vyběhni s Radním“

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Společné běhání pro občany Prahy 1 „Vyběhni s Radním“
Vstupné:zdarma
Místo:Park Lannova
Adresa:Petrská čtvrť, 110 00 Praha 1
Městká část:Praha Nové Město

Zaběhat si, udělat tak něco pro své vlastní zdraví, a zároveň řešit a diskutovat problémy ve svém okolí. Takovou příležitost budou mít od poloviny září obyvatelé Prahy 1. Tamní radní pro sport a kulturu Filip Kračman totiž všechny občany zve na pravidelné společné běhání s názvem Vyběhni s Radním.


Informace a kontakty pro akci: Společné běhání pro občany Prahy 1 „Vyběhni s Radním“
telefon:605 261 799
email:lenka.vojtiskova@praha1.cz
www:Zobraz domovskou stránku

Cílem projektu je pravidelné setkávání se s občany při aktivním pohybu, jejich motivace k pohybu, a také komunikace s nimi. Při běhu se na radního Filipa Kračmana budou moci běžci obrátit s otázkami nejen týkajícími se sportu a kultury na Praze 1.

Do ulic ve sportovním vyběhne radní Kračman spolu se zájemci vždy dvakrát týdně a to pravidelně až do konce října. Sraz sportovců bude v pondělí v 18 hodin v parku Lannova a ve čtvrtek v 7 hodin ráno u budovy Mánes. Společný běh pak potrvá zhruba hodinu. 

Městská část Praha 1 nabízí svým občanům pravidelně mnoho sportovních akcí. „Kromě pravidelných turnajů a utkání jsme chtěli zorganizovat i akci, která bude nejen o sportu, ale také o diskuzi. A běh je k tomu ideální. Navíc se v dnešní době těší značné oblibě,“ říká radní Filip Kračman (TOP 09), do jehož gesce na radnici Prahy 1 spadá i oblast sportu.

Zájemci o setkání a společné běhání s radním se nemusí nikde dopředu přihlašovat. Stačí přijít buď v pondělí, nebo ve čtvrtek přímo na místo srazu. Více informací najdete na www.facebook.com/praha1cz

Centrum Paraple
Přidej zdarma pozvánku

Sportovní akce Praha a jejich termíny

Film Power yoga flow motion v kinech v Praze

Power yoga flow motion

Power ​y​oga flow motion pomáhá vytrénovat pevné, pružné tělo a zároveň čistí hlavu. Důležitý prvek představuje hudba. Na lekcích zaznívá zejména new jazz, lounge, relaxační hudba​ a etno. Důraz se klade na plynulé přechody mezi ásanami stejně jako ve vinyase flow power yoze, zároveň je

vstupné: 500,00 Kčmísto: MAM Prostortermíny: 4.9. - 31.1.
Film Florbalové derby před kamerami ČT SPORT v kinech v Praze

Florbalové derby před kamerami ČT SPORT

Bohemians vs. Sparta, Tipsport Superliga FLORBALOVÉ DERBY 18. kola Tipsport Superligy na ČT SPORT. Cestu nám zkříží nesmiřitelní rivalové, hostíme hráče železné Sparty!!

vstupné: místo: Aréna Spartatermíny: 18.12.
Film Zimní zájezd Ukrajina 2018 v kinech v Praze

Zimní zájezd Ukrajina 2018

Ukrajinské Karpaty jsou pro zimní sportovní radovánky na sněhu opravdovým rájem. Vypravíme se do východní části Podkarpatské Rusi, nedaleko rumunských hranic. Zde se nachází nejvyšší hora Ukrajiny Hoverla (2061 m).

vstupné: 5600místo: Ukrajinatermíny: 18.2. - 25.2.