16. prosince, 2017 - svátek má Albína

FbŠ Bohemians vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ

Přidej zdarma pozvánku
Plakát FbŠ Bohemians vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ
Vstupné:0 - 50 Kč
Místo:Sportovní hala Děkanka
Adresa:Děkanská vinice I. 987/5
Městká část:Praha Praha

Utkání nejvyšší florbalové ligy v podání mužstva FbŠ Bohemians FbŠ Bohemians vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ Neděle 10.12.2017, 17:00, Sportovní hala Děkanka


Informace a kontakty pro akci: FbŠ Bohemians vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ
telefon:728116326
email:vojtech.klein@fbsbohemians.cz
www:Zobraz domovskou stránku

│Florbal│ Před utkáním 16. kola Tipsport Superligy se Florbalová škola Bohemians drží na posledním postupovém místě do play off. Postupovou pozici si jistě budou posílit v nadcházejícím utkání. Případná výhra by je mohla posunout až na 6. místo, před Acema Spartu Praha.

Klokani v posledních zápasech zvládli souboj s dravými nováčky soutěže, když doma na Děkance porazili Florbal Ústí 7:4 a School Match v České Lípě proměnili v gólové hody (vítězství 13:5). Po této sérii však přišla těsná prohra v pražském derby s Chodovem (prohra 5:4).

V neděli 10/12/2017 přivítáme na Děkankce v odvetném utkání TJ Znojmo LAUFEN CZ. Celek z Jihomoravského kraje se nachází až na předposledním místě tabulky, tudíž se od klokanů očekává připsání tří bodů do ligové tabulky.

Znojemští florbalisté prožívají od konce října výkonnostní krizi. Naposledy se jim podařilo plně bodovat 23.10., kdy v domácím utkání zdolali rivaly z Brna 3:2. Po tomto zápase přišla výhra v prodloužení nad nováčkem z České lípy, a pak už jen série pěti proher v řadě.

Je však nutno konstatovat, že až na Brno se jednalo o soupeře z čela tabulky, tudíž výsledky nemusí zcela vypovídat o aktuální formě soupeře a je nutno se mít na pozoru. Znojmo bude chtít určitě tuto „šňůru“ přetrhnout.

V dresu Znojma se můžeme těšit na dvojnásobného medailistu z Mistroství světa, Milana Fridricha, na kterého si naše obrana bude muset dávat jistě pozor, jelikož dávat góly, ještě stále umí. Vzpomeňme minulé utkání proti Znojmu z konce záři. Milan Fridrich se svými dvěma góly postaral o drama v zápase, které nakonec Klokani vyhráli 2:3.

Bohemians se tedy budou snažit potvrdit pozitivní bilanci a většina statistik hovoří pro ně.

Přijďte podpořit naše zelenobílé borce, užít si gólovou radost a zpříjemnit si nedělní večer skvělým sportovním zážitkem. Utkání začíná v 17:00 ve sportovní hale Děkanka, hala se včetně doprovodného programu otevírá v 16:00.

FbŠ Bohemians vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ

 

Neděle 10.12.2017, 17:00, Sportovní hala Děkanka

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Přidej zdarma pozvánku

Sportovní akce Praha a jejich termíny

Film Power yoga flow motion v kinech v Praze

Power yoga flow motion

Power ​y​oga flow motion pomáhá vytrénovat pevné, pružné tělo a zároveň čistí hlavu. Důležitý prvek představuje hudba. Na lekcích zaznívá zejména new jazz, lounge, relaxační hudba​ a etno. Důraz se klade na plynulé přechody mezi ásanami stejně jako ve vinyase flow power yoze, zároveň je

vstupné: 500,00 Kčmísto: MAM Prostortermíny: 4.9. - 31.1.
Film Florbalové derby před kamerami ČT SPORT v kinech v Praze

Florbalové derby před kamerami ČT SPORT

Bohemians vs. Sparta, Tipsport Superliga FLORBALOVÉ DERBY 18. kola Tipsport Superligy na ČT SPORT. Cestu nám zkříží nesmiřitelní rivalové, hostíme hráče železné Sparty!!

vstupné: místo: Aréna Spartatermíny: 18.12.
Film Zimní zájezd Ukrajina 2018 v kinech v Praze

Zimní zájezd Ukrajina 2018

Ukrajinské Karpaty jsou pro zimní sportovní radovánky na sněhu opravdovým rájem. Vypravíme se do východní části Podkarpatské Rusi, nedaleko rumunských hranic. Zde se nachází nejvyšší hora Ukrajiny Hoverla (2061 m).

vstupné: 5600místo: Ukrajinatermíny: 18.2. - 25.2.