15. února, 2019 - svátek má Jiřina

Florbalová sobota ve znamení Zabijačkových hodů!

Přidej zdarma pozvánku
Plakát Florbalová sobota ve znamení Zabijačkových hodů!
Vstupné:Základní vstupné činí 50,- Kč a dětské vstupné do 15 let za 30,- Kč.
Místo:Sportovní hala Děkanka
Adresa:Děkanská Vinice 987/5
Městká část:Praha Nusle

Třetí únorová sobota bude ve znamení dvou zápasových bitev, kterou všem fanouškům zpestříme již třetím ročníkem a velmi oblíbeným programem Zabijačkových hodů ve spolupráci s řeznictvím Chodura! Přijďte podpořit naše elitní týmy v důležitých zápasech a pochutnat si na specialitách, které neodmyslitelně patří ke každé správné zabijačce!


Informace a kontakty pro akci: Florbalová sobota ve znamení Zabijačkových hodů!
email:tomas.buksa@fbsbohemians.cz
www:Zobraz domovskou stránku

Celý program odstartuje zápas klokanek, které v rámci 20. kola Extraligy žen přivítají od 16:00 FBK Jičín. Od 19:00 pak nastoupí A tým mužů v derby proti Tatranu Střešovice! Oba dva zápasy slibují parádní výkony zelenobílých a skvělou atmosféru nejen v hledišti! Na co dalšího se v rámci zabijačkových hodů můžete těšit?

Již od 15:00 bude pro všechny fanoušky připraveno občerstvení, rozpálený gril na výborné klobásy či stánek s pivem. Dále bude pro návštěvníky připravený přestávkový program, ve kterém budete moci vyhrát dárky od řeznictví Chodura. Ani děti nepřijdou zkrátka, během celého odpoledne se o jejich zábavu bude starat náš klokan!

Nemůžeme zapomenout ani na náš fanshop, který bude připraven na klasickém místě u horní tribuny a bude opět plný parádní věcí v našich barvách!

Proto neváhejte a přijďte si užít skvělé odpoledne, podpořit naše týmy a pochutnat si na specialitách zabijačkových hodů! Očekává se velká návštěva, proto doporučujeme přijít včas aby se i na vás dostalo!
Základní vstupné činí 50,- Kč a děti do 15ti let platí 30,- Kč.
Sobota 17.2.2018 Sportovní hala Děkanka
16:00 - FbŠ Bohemians vs. FBK Jičín
19:00 - FbŠ Bohemians vs. Tatran Střešovice

Přidej zdarma pozvánku

Sportovní akce Praha a jejich termíny

Film Nové kurzy stepu v centru Prahy v kinech v Praze

Nové kurzy stepu v centru Prahy

Zimní kurzy stepu

vstupné: místo: Štěpánská 9termíny: 7.1. - 31.3.