Soukromá školka MiniMíša

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Soukromá školka MiniMíša
Nabídka
vloženo: 18.dubna
Cena: 3580

Levná soukromá školka MiniMíša přijímá děti k docházce. Školka je svou polohou v Praze 1, ul. Hybernská 38, nedaleko stanic metra Hlavní nádráží a Náměstí republiky dostupná pro všechny Pražany a také pro všechny, kteří jezdí do Prahy vlakem ze spádových oblastí s příjezdem na Masarykovo nebo Hlavní nádraží.

Do školky přijímáme děti od cca 2 let. Dětem je profesionálním týmem poskytnuta maximální možná péče v krásném a zdravotně nezávadném prostředí. Rodiče si mohou pro své děti vybrat nejen z několika režimů docházky, ale po dohodě lze docházku i individuálně přizpůsobit potřebám
konkrétní rodiny.

Soukromá školka MiniMíša nabízí velmi příznivé ceny, ve kterých je zahrnuto i zajištění stravy pro děti. Před nástupem dítěte do školky poskytneme vždy kompletní informace a rodiče mají vždy možnost prohlédnout si naše nově zrekonstruované prostory školky.

Cena uvedená u inzerátu je za docházku 1 x týdně v režimu 07-13 hod. Ostatní výhodné ceny naleznete na našich internetových stránkách.

Informace a kontakty pro Soukromá školka MiniMíša

Adresatelefon:777140347
skype:
Nové Městoemail:mini.misa@email.cz
www:Zobraz domovskou stránku

Přidej Zdarma Inzerát Další inzeráty ze sekce:

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?