AC Milán aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

AC Milán aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. AC Milán v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 20 hodinami

Fotbalisté Juventusu vyhráli díky dvěma gólům Cristiana Ronalda nad Parmou 2:1 a zvýšili svůj náskok v čele italské ligy na čtyři body. Inter Milán totiž podruhé za sebou jen remizoval, v Lecce hrál 1:1. AC Milán zvítězil nad Udine 3:2, o výhře rozhodl ve třetí minutě nastaveného času svým druhým gólem v zápase střídající Ante Rebič. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na lavičce náhradníků.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 26 hodinami

Fotbalisté Interu Milán v italské lize podruhé za sebou jen remizovali, v Lecce hráli 1:1. AC Milán zvítězil nad Udine 3:2, o výhře rozhodl ve třetí minutě nastaveného času svým druhým gólem v zápase střídající Ante Rebič. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na lavičce náhradníků.» více

před 28 hodinami
Fotbalisté AC Milán zvítězili ve 20. kole italské ligy nad Udine 3:2. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na lavičce náhradníků.
před 29 hodinami

Fotbalisté Juventusu vyhráli v neděli díky dvěma gólům Cristiana Ronalda nad Parmou 2:1 a zvýšili svůj náskok v čele italské ligy na čtyři body. Inter Milán totiž podruhé za sebou jen remizoval, v Lecce hrál 1:1. AC Milán zvítězil nad Udine 3:2, o výhře rozhodl ve třetí minutě nastaveného času svým druhým gólem v zápase střídající Ante Rebič. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na lavičce náhradníků.» více

Sport Fotbal Itálie Serie A Milán Inter Milán Cristiano Ronaldo AC Milán Antonín Barák
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté AC Milán zvítězili ve 20. kole italské ligy nad Udine 3:2. O jejich výhře rozhodl ve třetí minutě nastaveného času svým druhým gólem v zápase střídající Ante Rebič. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na lavičce náhradníků. Fotbalisté Interu Milán podruhé za sebou jen remizovali. Po výsledku 1:1 v Lecce jim vedoucí Juventus může odskočit na čtyři body.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté AC Milán zvítězili ve 20. kole italské ligy nad Udine 3:2. O jejich výhře rozhodl ve třetí minutě nastaveného času svým druhým gólem v zápase střídající Ante Rebič. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na lavičce náhradníků.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.ledna 2020

Jízda Lazia Řím v italské lize pokračuje. Tým z hlavního města vyhrál v domácí soutěži už pojedenácté v řadě, když doma zničil Sampdorii Janov 5:1. Třikrát se prosadil kanonýr Ciro Immobile. V hostujícím dresu nastoupil Jakub Jankto, jenž byl v poločase střídán. AC Milán porazil Udinese 3:2, když o triumfu rozhodl ve třetí minutě nastaveného času svým druhým gólem v zápase střídající Ante Rebič. » více