Anglie aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Anglie aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Anglie v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 12 hodinami

PŘÍMO ZE SOFIE | Dobře ví, že namotivovat se na zápas v Bulharsku bude po úspěšné postupové bitvě s Kosovem hodně těžké. Vladimír Darida ale ubezpečil, že český tým si odmítá na půdě posledního celku kvalifikační skupiny uříznout ostudu. Reprezentační kapitán svým parťákům ještě zdůrazní, aby se neopakovalo to, co na Letné proti Severnímu Irsku po výhře s Anglií, kdy Češi po poločase prohrávali 0:3.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 38 hodinami

Hanksův Forrest Gump by z ní mohl mít radost. Jeho máma přece vždycky říkala, že život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš. Taková je i česká fotbalová reprezentace v balení pro EURO 2020. V kvalifikaci je schopná selhat v Kosovu, aby pak senzačně porazila suverénní Anglii. Podstatné je, že tým kouče Šilhavého má s předstihem start na šampionátu jistý. Experti se teď mohou přít, s jakými ambicemi na turnaj pořádaný dvanácti zeměmi vyrazí.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 40 hodinami

Jubilejní 1000. zápas anglické fotbalové reprezentace smutně zastínila kauza posledních dní, kdy byl kvůli incidentu mezi Joem Gomezem a Raheemem Sterlingem druhý jmenovaný vyřazen z kádru pro čtvrteční zápas proti Černé Hoře. Roztržka mezi oběma hráči zjevně zanechala šrámy nejen na Gomezově tváři, ale také v duši anglických fanoušků. Publikum kvalifikačního utkání ve Wembley totiž liverpoolského obránce vypískalo. Vášně musel na sociálních sítích posléze krotit i hříšník Sterling, který sám sebe označil za viníka celého skandálu. Anglie zvítězila nad hosty z Balkánu 7:0.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 44 hodinami

Vedení anglické fotbalové ligy slíbilo vylepšit a zrychlit rozhodování videa při zápasech. Společně s komisí rozhodčích o tom informovalo poté, co se technologie, kterou Premier League využívá v této sezoně poprvé, stala v poslední době terčem rozsáhlé kritiky.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Anglie se v posledních dnech potýká s rozsáhlými regionálními povodněmi, například v panství Yorkshire je situace skutečně závažná. Pro oblast platí varování před povodněmi, podle meteorologů má navíc dál pršet. Region navštívil i britský premiér Boris Johnson, politik dost zklamal tamní voliče, jejichž podporu bude před prosincovými předčasnými volbami potřebovat. „No, to je dost,“ komentovali místní jeho příjezd. Zprávu přinesl list Daily Mail.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 45 hodinami

Vítězství nad Anglií tým nastartovalo, a tak byl schopný i obratu proti Kosovu. Tak vysvětloval fotbalový reprezentant Lukáš Masopust stvrzení postupu na mistrovství Evropy 2020 a cítil velkou úlevu, když český tým v předposledním kvalifikačním zápase zdolal soupeře 2:1. Na vyrovnávací gól Alexi Královi přihrával.  » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 47 hodinami

Úvodní debakl v Anglii neskýtal velký optimismus. Sehrál však podstatnou roli. „Facka na začátku a stoprocentní bilance v domácích zápasech,“ zmiňuje trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý stěžejní body kvalifikace, z níž národní tým i posedmé v samostatné éře postoupil na EURO. Čtvrteční výhrou 2:1 nad Kosovem v Plzni získala reprezentace definitivu již kolo před závěrečným zápasem ve skupině v Bulharsku.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.listopadu 2019

Čeští fotbalisté posedmé za sebou postoupili na mistrovství Evropy. V předposledním utkání kvalifikace porazili po obratu Kosovo 2:1 a zajistili si v pětičlenné skupině druhé místo za první Anglií. Hosty poslal v Plzni v 50. minutě do vedení Atdhe Nuhiu, ale v 71. minutě srovnal Alex Král a za osm minut otočil stav Ondřej Čelůstka.» více

Echo24.cz »

Čeští fotbalisté posedmé za sebou postoupili na mistrovství Evropy. V předposledním utkání kvalifikace porazili po obratu Kosovo 2:1 a zajistili si v pětičlenné skupině druhé místo za první Anglií. Hosty poslal v Plzni v 50. minutě do vedení Atdhe Nuhiu, ale v 71. minutě srovnal Alex Král a za osm minut otočil stav Ondřej Čelůstka.» více

více: echo24.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

EURO 2020 zná další čtyři jisté postupující. Kromě Česka, které skvěle obrátilo utkání proti Kosovu (více čtěte ZDE>>>), slaví ve skupině A i Anglie. Favorit doma v jubilejním 1000. reprezentačním zápase jednoznačně smetl Černou Horu vysoko 7:0. Jasno je i ve skupině H, kde si účast na mistrovství Evropy zajistili Turci a Francouzi. Blízko k postupu je i Portugalsko, které i díky hattricku Cristiana Ronalda rozstřílelo Litvu 6:0.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Postup potřebovali potvrdit a povedlo se jim to ve velkém stylu. Fotbalisté Anglie v utkání kvalifikace mistrovství Evropy zničili Černou Horu 7:0 a pojedou na Euro. Tam se dostalo i Turecko, kterému stačila bezbranková remíza 0:0, a také Francie, která zdolala Moldavsko 2:1. Naopak až do posledního kola budou muset o místo na ME bojovat obhájci titulu Portugalci, přestože deklasovali 6:0 Litvu. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Anglie v jubilejním 1000. zápase rozstříleli 7:0 Černou Horu a zajistili si místo na mistrovství Evropy. Postup ve čtvrtek oslavili rovněž mistři světa z Francie, Česká republika a také Turecko, naopak až do posledního kola budou muset o místo na EURO bojovat obhájci titulu Portugalci, přestože deklasovali 6:0 Litvu. » více