Antverpy aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Antverpy v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Policie v belgických Antverpách objevila 1,2 tuny kokainu, který byl ukrytý v kontejneru s limetkami z Brazílie. Informovala o tom agentura DPA s odvoláním na antverpské státní zastupitelství. V souvislosti s tímto případem byl zatčen 53letý muž, který měl drogy vyzvednout.» více

• 4
  • 5
iROZHLAS.cz
21.října 2019

Tenista Andy Murray po dvou a půl letech vyhrál turnaj kategorie ATP. Bývalá světová jednička se už přitom pomalu loučila s kariérou kvůli dlouhodobým problémům s kyčlí. Po Australian Open byl Murray na operaci, od které se začal jeho stav výrazně lepšit, a teď ovládl podnik v Antverpách.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Není to tak dávno, co to vypadalo, že jeho kariéra je u konce. Jak ale už mnohokrát poznali jeho soupeři, Andyho Murrayho není tak snadné porazit. Britský tenista o víkendu vyhrál turnaj v Antverpách, připsal si tak první triumf po 2,5 letech a stoupá žebříčkem. A vzkvétá mu i rodinka, od které se ovšem, jak v žertu řekl, zase potřebuje na chvilku vzdálit.» více

20.října 2019

Britský tenista Andy Murray porazil ve finále halového turnaje v Antverpách 3:6, 6:4, 6:4 Švýcara Stana Wawrinku a získal první titul po více než dvou a půl letech. Trojnásobný grandslamový vítěz 46. triumfem na ATP Tour definitivně stvrdil svůj návrat mezi elitu po lednové druhé operaci kyčle, jež mu zachránila kariéru.» více