ATP aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

ATP aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. ATP v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 46 hodinami

Je jedním z nejstarších hráčů na okruhu ATP. Hrát by chtěl ještě do konce příští sezony, avšak netuší, zda se mu to podaří. Jeho kariéru totiž brzdí poslední dobou stále častější zranění a Philipp Kohlschreiber si začíná uvědomovat, že možná bude muset odložit raketu ještě dřív. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.ledna 2020

Prvního titulu na okruhu ATP se v Aucklandu dočkal talentovaný Francouz Ugu Humbert, který v dramatickém finále zvládl proti krajanovi Benoitu Pairovi závěrečnou zkrácenou hru a vyhrál po setech 7:6,3:6,7:6. Svůj už druhý vavřín na okruhu WTA vybojovala Kazaška Jelena Rybakinová, jenž zdolal čínskou hráčku Čang Šuaj 7:6 a 6:3. Poprvé na domácí půdě pak mohla zvednout nad hlavu trofej pro vítězku turnaje také Ashleigh Bartyová, ve finále v Adelaide zdolala mladou Ukrajinku Jastremskou 6:2, 7:5.» více

14.ledna 2020

Skončil mezinárodní turnaj mužských národních týmů v tenisu. Podívejte se na ty nejzábavnější fotografie z celého klání. První ročník šampionátu ATP Cup v Sydney ovládli Srbové.» více

Aktualně.cz »
Novak Djokovič se po triumfu na týmovém ATP Cupu nechal strhnout a slavil tak, že urazil obyvatele Kosova.
13.ledna 2020

Nový turnaj v Adelaide přišel těsně před startem o nasazenou jedničku Alexe de Minaura. Dvacetiletý domácí tenista měl být hlavní hvězdou, ale během ATP Cupu si poranil břišní sval a odhlásil se. » více

Aktualně.cz
Australané vs. Gerard Piqué 1:0. Konkurenční bitva dvou týmových tenisových soutěží, ATP Cupu a Davis Cupu, skončila očekávaným výsledkem.
12.ledna 2020

Novou soutěž ATP Cup vyhráli tenisté Srbska díky Novaku Djokovičovi. Druhý hráč světového žebříčku ve finále v Sydney porazil Rafaela Nadala, následně přidal rozhodující bod ve čtyřhře a připravil španělské vítěze Davis Cupu o týmový double.» více

Sport Evropa Španělsko Tenis Austrálie Sydney Srbsko Rafael Nadal Novak Djokovič ATP Davis Cup
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualně.cz
Druhý hráč světového žebříčku ve finále v Sydney porazil Rafaela Nadala, následně přidal rozhodující bod ve čtyřhře.
Sport Tenis Austrálie Sydney Rafael Nadal Novak Djokovič ATP
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Novou soutěž ATP Cup vyhráli tenisté Srbska díky Novaku Djokovičovi. Druhý hráč světového žebříčku ve finále v Sydney porazil Rafaela Nadala, následně přidal rozhodující bod ve čtyřhře a připravil španělské vítěze Davis Cupu o týmový double. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

První ročník ATP Cupu opanovali Srbové vedení Novakem Djokovičem, když ve finále porazili Španělsko 2:1. První dvouhru sice díky Robertu Bautistovi ovládli Španělé, pak ale začal úřadovat Djokovič. Ten nejdříve ve vzájemném duelu přemohl Rafaela Nadala a pak spolu s Viktorem Troickým přidal rozhodující výhru ve čtyřhře. » více

Sport Evropa Španělsko Tenis Rafael Nadal Novak Djokovič ATP
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

První ročník ATP Cupu ovládli Srbové vedení Novakem Djokovičem, když ve finále porazili Španělsko 2:1. První dvouhru sice díky Roberto Bautistovi ovládli Španělé, pak ale začal úřadovat Djokovič. Ten nejdříve ve vzájemném duelu přemohl Rafaela Nadala a pak spolu s Viktorem Troickým přidal rozhodující výhru ve čtyřhře. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

První ročník ATP Cupu vyvrcholí závěrečnou čtyřhrou. Úvodní bod získal pro Španělsko Roberto Bautista, který porazil Dušana Lajoviče 2:0 na sety. Ve druhé dvouhře na sebe narazili dva aktuálně nejlepší tenisté světa a lepší byl tentokráte Novak Djokovič, který porazil Rafaela Nadala 2:0 na sety. Přímý přenos finálového klání ATP Cupu sledujte na ČT2 a webu ctsport.cz cca od 13:30. » více