Augsburg aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Augsburg v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

iROZHLAS.cz
iROZHLAS.cz »
před 10 hodinami

Devatenáctiletý norský útočník Erling Haaland v soutěžní premiéře za Dortmund třikrát překonal brankáře Tomáše Koubka a v 18. kole německé ligy pomohl fotbalistům Borussie k výhře 5:3 v Augsburgu. Tomáš Vaclík dvakrát inkasoval při porážce Sevilly 1:2 na hřišti Realu Madrid.» více

před 12 hodinami

/VIDEO/ Premiérů snů v dresu Borussie Dortmund má za sebou Erling Häland. Mladý útočník při svém debutu nastřílel do sítě Augsburgu hattrick. A co víc, stačilo mu k tomu pouhých dvacet minut.» více

Sport Fotbal Německo Dortmund Augsburg
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Devatenáctiletý norský útočník Erling Haaland v soutěžní premiéře za Dortmund třikrát překonal brankáře Tomáše Koubka a v 18. kole německé ligy pomohl fotbalistům Borussie k výhře 5:3 v Augsburgu. Další reprezentační gólman Jiří Pavlenka přispěl k vítězství Brém 1:0 v Düsseldorfu.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Dortmund Bundesliga Augsburg Düsseldorf Tomáš Koubek Brémy Jiří Pavlenka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sport Evropa Fotbal Německo Dortmund Augsburg Düsseldorf Tomáš Koubek Brémy Jiří Pavlenka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 31 hodinami

Poprvé v německé lize naskočil v dresu Dormtmundu a hned z toho bylo velkolepé představení. Eling Haaland nastoupil až v 56. minutě, kdy Borussia prohrávala na hřišti Augsburgu 1:3. Během půl hodiny však devatenáctiletý norský supertalent nasázel do branky Tomáše Koubka hattrick a pomohl hostům k výhře 5:3. Lépe si vedl jiný český gólman Jiří Pavlenka, jenž nulou pomohl k triumfu Brém v Düsseldorfu 1:0. » více

před 37 hodinami

Bundesliga je Čechům z nejlepších evropských soutěžích minimálně geograficky nejblíž. V aktuální sezoně tam i přes počáteční problémy dělá Patrik Schick, který jako host z AS Řím míří s Lipskem za titulem. Největší kolonii mají v Augsburgu, který se usadil ve středu tabulky. Zdaleka ne všichni čeští zástupci ale mohou být spokojení. » více

Sport Fotbal Německo Itálie Serie A Bundesliga Lipsko Řím Patrik Schick Augsburg AS Řím
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.prosince 2019

Měsíce v Lipsku čekali, až bude konečně v pořádku. A teď se Patrik Schick představuje v Německu jako útočník s potenciálem být klíčovým hráčem v TOP lize. Proti Augsburgu dal třetí gól ve třech posledních zápasech a může mu být snad až líto, že podzimní část bundesligy končí. Lipsko ale poprvé v krátké historii klubu přezimuje na čele soutěže.» více

21.prosince 2019
Patrik Schick v 80. minutě překonal gólmana Tomáše Koubka a vítězným gólem zajistil fotbalistům Lipska v bundeslize výhru 3:1 nad Augsburgem.
iROZHLAS.cz

Fotbalový útočník Patrik Schick zažívá na hostování v německém Lipsku povedené období. V zápase 17. kola Bundesligy proti Augsburgu vstřelil Schick v 80. minutě vítězný gól, když hlavou překonal českého brankáře Tomáše Koubka. Reprezentační útočník se tak prosadil v Bundeslize už ve třetím zápase v řadě.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Španělsko Bundesliga Lipsko Patrik Schick Augsburg Tomáš Koubek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Souboj českých fotbalistů v německé lize vyhrál útočník Schick, který v 80. minutě překonal gólmana Koubka a pomohl Lipsku k výhře 3:1 nad Augsburgem. V dresu hostů odehrál závěrečnou půlhodinu i záložník Jan Morávek. Lipsko vyhrálo sedmé z posledních osmi kol a před zimní pauzou si pojistilo první místo v tabulce. Obhájce titulu Bayern Mnichov podruhé za sebou rozhodl až v závěru, Wolfsburg udolal 2:0.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Mnichov Lipsko Bayern Mnichov Augsburg
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Patrik Schick dal v bundeslize třetí gól v řadě. Tentokrát rozhodl o výhře Lipska 3:1 nad Augsburgem vítěznou brankou deset minut před koncem, když hlavou překonal Tomáše Koubka. Za hosty půl hodiny hrál i Jan Morávek.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potvrdí Patrik Schick silný vzestup formy? Nebo mu radost překazí Tomáš Koubek? Dnes je v rámci bundesligového předvánočního kola na programu pikantní souboj českých reprezentantů. Lipsko proti Augsburgu. Neboli vedoucí tým soutěže proti mužstvu oplývající náramnou fazonou. Schick se pomalu stává miláčkem ochozů Red Bull Areny, Koubka zase vyvolávají fanoušci „Fuggerstädter“. Těšte se, tenhle zápas, který startuje v 15:30, bude mít grády!» více

Sport Fotbal Německo Reprezentace Bundesliga Lipsko Patrik Schick Augsburg Tomáš Koubek