Basketbal aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Basketbal aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Basketbal v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 2 hodinami

Basketbalový svět zasáhla smutná zpráva. Ve věku 92 let zemřela v neděli Hana Ezrová- Kopáčková, někdejší kapitánka československé reprezentace a od roku 2005 členka Síně slávy českého basketbalu. O úmrtí dvojnásobné české šampionky a majitelky pěti medailí z mistrovství světa a Evropy informovala na svém webu Česká basketbalová federace.» více

před 10 hodinami

Basketbalisté Denveru v NBA prohráli doma s Indianou 107:115 a přišli tak o druhé místo v Západní konferenci. Přitom téměř celý zápas vedli, Nuggets přitom téměř celý zápas vedli, ale Indiana v závěru duel otočila kolektivním výkonem, z něhož vyčníval Domantas Sabonis. Ten si 22 body, 15 doskoky a deseti asistencemi připsal svůj první triple double kariéry.» více

před 11 hodinami

Basketbalisté Denveru v NBA prohráli doma s Indianou 107:115 a přišli tak o druhé místo v Západní konferenci, na které poskočili Los Angeles Clippers. Nuggets přitom téměř celý zápas vedli, ale Indiana v závěru duel otočila kolektivním výkonem, z něhož vyčníval Domantas Sabonis. Ten si 22 body, 15 doskoky a deseti asistencemi připsal svůj první triple double kariéry.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 24 hodinami

Basketbalistky KP Brno porazily ve 14. kole Slovanku 79:40 a svou vítěznou sérii v lize protáhly už na sedm zápasů. V tabulce se posunuly na druhé místo před Hradec Králové, za úřadujícími šampionkami z USK Praha zaostávají o dva body.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 25 hodinami

Nedělní Utkání hvězd Národní basketbalové ligy opět vyhrály "Mladé pušky". Výběr hráčů do 28 let díky koši Michala Mareše tři sekundy před koncem zvítězil 129:128 nad týmem "Mazáků". Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen Šimon Puršl, který k výhře přispěl 25 body.» více

před 34 hodinami

Basketbalisté Chicaga předvedli v NBA další velký obrat. Na konci třetí čtvrtiny prohrávali doma s Clevelandem o 19 bodů, ale nakonec vyhráli 118:116. Český reprezentant Tomáš Satoranský přispěl k vítězství Bulls důležitým košem dvě minuty před koncem, celkem nasbíral šest bodů, dva doskoky a osm asistencí. Hlavní hvězdou byl Zach LaVine, který dal 21 ze svých 42 bodů v poslední čtvrtině.» více

před 48 hodinami

Basketbalistky USK navázaly v domácí soutěži na středeční rekordní výhru v Evropské lize nad tureckou Cukurovou (109:50) a ve 14. kole deklasovaly nováčka z Chomutova 129:37. Roli favoritek splnily na domácím hřišti i hráčky Žabin Brno, které přehrály Trutnov 119:67.» více

Sport Fotbal Jihomoravský kraj Brno Ústecký kraj Královéhradecký kraj Basketbal Evropská liga Chomutov a Chomutovsko Trutnov a Trutnovsko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.ledna 2020

Basketbalisté Chicaga nenavázali v NBA na čtvrteční vítězství nad Washingtonem a na palubovce Philadelphie prohráli 89:100. Tomáš Satoranský trefil tři ze šesti střel a zaznamenal šest bodů, pět doskoků a šest asistencí. Nejlepším střelcem Bulls byl s 23 body Zach LaVine, na druhé straně si 24 body vytvořil osobní rekord náhradník Furkan Korkmaz.» více