Bílí Tygři aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Bílí Tygři aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Bílí Tygři v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

8.prosince 2019

Hokejisté Karlových Varů porazili ve 26. kole extraligy Liberec 3:2 po samostatných nájezdech. Bílí Tygři prohráli poprvé po deseti vítězstvích v řadě, alespoň bod zachránili ve třetí třetině, kdy vyrovnali ze stavu 0:2. Michal Birner se trefil v čase 59:19. Nájezdy pak ale rozhodl domácí Dávid Gríger.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Série deseti vítězných utkání Liberce skončila v Karlových Varech, Energie zvítězila ve 26. kole extraligy 3:2 v samostatných nájezdech. Domácí měli na dosah i tříbodový zisk, když první třetinu vyhráli 2:0 a ještě v poslední minutě základní hrací doby vedli. Bílým Tygrům zajistil alespoň bod v čase 59:19 při hře bez brankáře Michal Birner. Nájezdy pak ale rozhodl domácí Dávid Gríger. » více

Sport Hokej Extraliga Liberecký kraj Liberec Karlovarský kraj Karlovy Vary Bílí Tygři
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Už deset zápasů v řadě neprohráli v extralize hokejisté Liberce. Bílí Tygři se svou úspěšnou sérii pokusí znovu prodloužit v Karlových Varech. Přímý přenos sledujte exkluzivně na webu ctsport.cz. » více

6.prosince 2019

Dlouho vyrovnaná bitva, pak liberecká smršť. Bílí Tygři čtyřmi góly v poslední třetině smetli Třinec 5:0 a brali už desátou výhru v řadě. Bek Tomáš Hanousek dvakrát asistoval, v posledních dvou sezonách se usadil v sestavě. Trenéři na něj spoléhají, mentorskou roli zastal zkušený Ladislav Šmíd, který perspektivního zadáka provází prvními sezonami v extralize.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Měli nůž na krku a předvedli ještě horší výkon než v předchozích pěti utkáních. Hokejisté Vítkovic navzdory apelu majitele Aleše Pavlíka prohráli v Karlových Varech v utkání 25. kola extraligy ostudně 1:9. Jakub Petr tak je pátým odvolaným koučem v sezoně. Také jednoznačně, ale překvapivě jednoznačně, si poradil Liberec s Třincem 5:0 a sesadil ho z druhé příčky tabulky. Bílí Tygři drží sérii deseti výher, na tu naopak nedosáhla Sparta, která nečekaně podlehla Pardubicím 3:4. V dalším šlágru Plzeň doma přehrála 4:2 Kometu Brno, která potvrdila venkovní mizérii. Kladno i bez Jaromíra Jágra zdolalo nalomenou Mladou Boleslav 3:1. » více

Sport Hokej Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj Brno Středočeský kraj Plzeňský kraj Extraliga Plzeň Sparta Liberecký kraj Liberec
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bílí Tygři mají už sérii deseti výher a minimálně do sobotního utkání v pomyslném souboji překonávají tažení Sparty, která má o vítězství méně. Výbornou formu Liberec potvrdil i doma proti Třinci v duelu 25. kola extraligy, když uspěl jasně po výsledku 5:0. Brankář Dominik Hrachovina po příchodu ze Švýcarska zapsal první extraligovou nulu v kariéře. » více

Sport Evropa Hokej Moravskoslezský kraj Extraliga Sparta Liberecký kraj Liberec Třinec Švýcarsko Bílí Tygři Dominik Hrachovina
29.listopadu 2019
Hokejový útočník Jaroslav Vlach rozhodl brankou ve 46. minutě zápas s Brnem a Bílí Tygři si i jeho zásluhou připsali již devátou výhru v řadě.
28.listopadu 2019

Devět výher v řadě, Bílí Tygři nemají dost. Poradili si i s Kometou (3:2), i když hosté hrozili z brejků. Lukáš Krenželok zažil všechny poslední úspěšné liberecké roky, pamatuje si i obě série proti partě Libora Zábranského. „Časem jsme se s Kometou naučili hrát. Musíte si dávat pozor, i když máte optický tlak, ujedou vám. Nejde jen válcovat a válcovat,“ vzpomínal 36letý útočník na vzájemnou finálovou sérii v roce 2017, kdy Severočeši prohráli jednoznačně 0:4 na zápasy.» více

iROZHLAS.cz »

Ve čtvrtek se odehrály první dva zápasy předehrávky 23. kola Tipsport extraligy. Vítkovice prohrály s Mladou Boleslaví vysoko 3:7 a Bílí Tygři Liberec porazili Kometu Brno těsně 3:2. » více

Sport Hokej Jihomoravský kraj Brno Středočeský kraj Extraliga Liberecký kraj Liberec Mladá Boleslav a Mladoboleslavsko Kometa Brno Bílí Tygři
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sběr vítězství neskončil pro Liberec ani ve 23. kole. Bílí Tygři porazili na domácím ledu Brno 3:2 a po devátém triumfu v řadě se posunuli v tabulce extraligy na druhou pozici. Na vedoucí Spartu, která uspěla ve vyprodané kladenské aréně, ztrácí Liberec šest bodů. Třetí je Mladá Boleslav, která rozstřílela Vítkovice 7:3, Třinec totiž neuspěl na ledě Olomouce, Kohouti doma naplno bodovali poprvé od 27. září. První vítězství v prodloužení vybojovaly Pardubice, Dynamo nezlomil ani třígólový obrat Plzně a po výhře 4:3 opustilo poslední místo. Na dno tabulky klesl Litvínov, Chemici prohráli ve Zlíně 1:3. Karlovy Vary podlehly Hradci 2:3 v prodloužení. » více

Sport Hokej Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj Brno Středočeský kraj Plzeňský kraj Extraliga Plzeň Sparta Ústecký kraj Olomoucký kraj
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sběr vítězství neskončil pro hokejisty Liberce ani ve 23. kole. V předehrávce Bílí Tygři porazili na domácím ledu Brno 3:2 a po devátém triumfu v řadě se posunuli v tabulce extraligy na druhou pozici. Třetí je Mladá Boleslav, která rozstřílela Vítkovice 7:3. » více

Sport Hokej Jihomoravský kraj Brno Středočeský kraj Extraliga Liberecký kraj Liberec Mladá Boleslav a Mladoboleslavsko Bílí Tygři