Bílí Tygři aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Bílí Tygři aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Bílí Tygři v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 31 hodinami

Ještě půl hodiny před zápasem byl doma. Talentovaného Vratislava Kunsta Bílí Tygři povolali na poslední chvíli, během rozbruslení se totiž zranil Oldrich Kotvan a lídr tabulky měl najednou na soupisce jen pět beků. Problém vyřešil s glancem, 20letý bek nazul brusle, lehce se procvičil a vletěl do zápasu. Nakonec přispěl jistým výkonem k výhře Liberce nad Hradcem Králové 5:1.  » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 34 hodinami
Hokejisté Liberce porazili v 40. kole extraligy Hradec Králové 5:1 a nadále zůstávají na prvním místě.
Sport Hokej Extraliga Liberecký kraj Liberec Královéhradecký kraj Hradec Králové Bílí Tygři
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.ledna 2020

Na Liberec prostě umí. Karlovarský gólman Jan Bednář dokázal v této sezoně jako jediný z extraligy vynulovat Bílé Tygry na jejich ledě a ve 39. kole pod Ještědem teprve sedmnáctiletý mladík zazářil podruhé. Na podzim slavil pod Ještědem první nulu a triumf 4:0, nyní podržel Energii 36 úspěšnými zákroky. Západočeši vezou ze severu od lídra soutěže cennou výhru 3:2. » více

21.ledna 2020
Liberec vyhrál ve Vítkovicích 7:3 a vede extraligu o čtyři body. Libor Hudáček zaznamenal hattrick, Michal Birner pět bodů za gól a čtyři asistence.
více: sport.aktualne.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vítkovice utrpěly v dohrávce 29. kola na domácím ledě debakl 3:7 s vedoucím Libercem. Severočeši sice prohrávali po gólu Miroslava Indráka, ale na začátku druhé části skóre obrátili čtyřmi brankami v rozpětí necelých čtyř minut. Bílí Tygři vyhráli druhou třetinu 5:0, což bylo pro výsledek rozhodující. Hattrick zaznamenal Libor Hudáček, gól a čtyři asistence si připsal Michal Birner. Liberec porazil Ostravany počtvrté v řadě a zvýšil náskok v čele tabulky před druhou Spartou na čtyři body. » více

Sport Hokej Sparta Liberecký kraj Liberec Bílí Tygři
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Inkasovali jako první, pak však ale v Ostravě rozpoutali hotové peklo. Liberečtí hokejisté v dohrávce 29. kola Tipsport extraligy rozstříleli Vítkovice 7:3 a na prvním místě tabulky nyní drží náskok čtyř bodů před Spartou. V utkání s týmem bojujícím o záchranu sice Bílí Tygři prohrávali, po vyrovnání jim ale ve druhé třetině stačilo ani ne pět minut, aby odskočili o čtyři góly. V dresu hostů se zaskvěl Libor Hudáček hattrickem a Michal Birner, který nasbíral pět bodů (1+4).» více

Sport Hokej Moravskoslezský kraj Extraliga Ostrava Sparta Liberecký kraj Liberec Bílí Tygři

• 5

Hokejisté Liberce díky pěti gólům ve druhé třetině zvítězili v dohrávce 29. kola Tipsport extraligy nad Vítkovicemi 7:3 a upevnili si pozici lídra soutěže. Na druhou Spartu navýšili Bílí Tygři náskok na čtyři body, navíc mají proti Pražanům odehrány o dva zápasy méně. Hattrickem se v dresu vítězů blýskl slovenský útočník Libor Hudáček. » více

Sport Hokej Extraliga Sparta Liberecký kraj Liberec Bílí Tygři
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ONLINE | Hokejový program Tipsport extraligy pokračuje soubojem týmů, které se nacházejí v úplně opačné situaci. V dohrávce 29. kola se hokejisté Vítkovic, kteří jsou stále v honbě za záchranou příslušnosti mezi elitou, střetnou s vedoucím Libercem. Bílí Tygři na ostravském ledě naopak mohou navýšit své vedení na druhou Spartu. Ve vítkovickém dresu se poprvé představuje fanouškům obránce Mislav Rosandič vyměněný z Hradce Králové a útočník Jan Hruška, který dnes posílil tým po odchodu z Komety. ONLINE přenos zápasu sledujte na iSport.cz. » více

Sport Hokej Extraliga Sparta Liberecký kraj Liberec Královéhradecký kraj Hradec Králové Bílí Tygři
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.ledna 2020

Už jen jedno kolo zbývá ze třetí čtvrtiny základní části extraligy a 38. kolo nabídlo dva zajímavé šlágry. Brněnská Kometa si spravila chuť po dvou porážkách, když porazila Plzeň i díky hattricku Martina Zaťoviče 5:2. Vedoucí Liberec zaváhal v Třinci, ale vadit mu to nemuselo. Sparta totiž získala proti Pardubicím jen dva body, a tak Bílí Tygři vedou tabulku o jeden bod před Pražany. Litvínov pokračuje v mizérii, padl už posedmé v řadě. » více

Sport Hokej Moravskoslezský kraj Plzeňský kraj Extraliga Ústecký kraj Plzeň Sparta Liberecký kraj Pardubický kraj Liberec Pardubice
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jednoznačným šlágrem 38. kola hokejové Tipsport extraligy je souboj posledních finalistů soutěže. Domácí Třinec se pokouší vyzrát na liberecké Bílé Tygry, stejně jako v posledním play off. Dalším lákadlem je bezpochyby souboj šestého Brna s plzeňskými Indiány. Kompletní program sedmi zápasů přináší v podrobné online reportáži tradičně Sport.cz. Televizní utkání mezi Mladou Boleslaví a Kladnem vysílá od 17:20 program ČT Sport.» více

Sport Kultura Hokej Film a Televize Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj Brno Středočeský kraj Plzeňský kraj Extraliga Plzeň Liberecký kraj
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.ledna 2020

V případě tříbodové výhry mohli jít po 37. kole do čela extraligové tabulky na úkor Liberce, ale plzeňští hokejisté na severu Čech schytali debakl 1:7. Bílí Tygři se tak osamostatnili na prvním místě o tři body před Spartou, kterou ještě čeká duel ve Zlíně. Proti Plzni se prosadily všechny liberecké útočné řady, dvě trefy obstaral Libor Hudáček. Připravujeme podrobnosti. » více

Sport Hokej Plzeňský kraj Plzeň Sparta Zlínský kraj Liberecký kraj Zlín Liberec Bílí Tygři