Je dlouhodobě jedním z nejžádanějších fotbalistů ve Fortuna lize. O odchodu plzeňské opory Michaela Krmenčíka se v minulosti spekulovalo již několikrát a to především s možným angažmá v Bordeaux či belgických Bruggách. A teď o jeho služby usiluje další zajímavý evropský klub - italský CFC Janov.» více

• 3
  • 4
  • 5
3.prosince 2019

Dost dlouho to vypadalo, že francouzská nejvyšší soutěž bude řešit pořádný skandál. Utkání 16. kola mezi Bordeaux a Nimes bylo totiž kvůli řádění chuligánů na 25 minut přerušeno. Ultras domácího klubu do utkání zasáhli v 11. minutě utkání, hlavní rozhodčí následně poslal oba týmy raději do kabin. Domácí nakonec vyhráli jasně 6:0.» více

• 5

Utkání 16. kola francouzské ligy mezi fotbalisty Bordeaux a Nimes bylo kvůli fanouškům téměř na půl hodiny přerušeno. Skupina příznivců domácího klubu sešla na protest proti vedení v 11. minutě z tribun k trávníku a rozhodčí raději poslal oba týmy do šaten.» více

12.listopadu 2019

Už několik týdnů oceán na pláži u francouzského Bordeaux vyplavuje balíčky kokainu. V pondělí policisté uzavřeli pláž a s dobrovolníky drogy hledali. Ne každý se ale přidal, aby pomohl. Policie zatkla 17letého mladíka, který si pět balíčků zamýšlel nechat pro sebe.» více

11.listopadu 2019

Už několik týdnů nacházejí obyvatelé francouzského atlantického pobřeží při procházkách na pláži balíčky s kokainem. Dohromady úřady zatím shromáždily 763 kilogramů této drogy, informovala agentura AFP. V pondělí podle ní další balíčky, jejichž původ není zatím jasný, hledaly desítky policistů a dobrovolníků na pláži nedaleko Bordeaux.» více

Lidovky.cz »

Už několik týdnů nacházejí obyvatelé francouzského atlantického pobřeží při procházkách na pláži balíčky s kokainem. Dohromady úřady zatím shromáždily 763 kilogramů této drogy, informovala agentura AFP. V pondělí podle ní další balíčky, jejichž původ není zatím jasný, hledaly desítky policistů a dobrovolníků na pláži nedaleko Bordeaux.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Už několik týdnů nacházejí obyvatelé francouzského atlantického pobřeží při procházkách na pláži balíčky s kokainem. Dohromady úřady zatím shromáždily 763 kilogramů této drogy, informovala agentura AFP. Dnes podle ní další balíčky, jejichž původ není zatím jasný, hledaly desítky policistů a dobrovolníků na pláži nedaleko Bordeaux.» více

6.listopadu 2019

Francouzské univerzity cenzurují nepohodlné názory a podléhají militantním progresivistům už dlouho. V říjnu ustoupila násilným výhružkám různých spolků LGBT Univerzita Bordeaux Montaigne, když zrušila plánovanou konferenci s francouzskou levicovou a feministickou filosofkou Sylviane Agacinskou, která byla pro tyto skupiny už málo levicová. Skandál se ale následně dostal do médií a minulý týden postup univerzity odsoudil v Senátu i ministr školství Jean-Michel Blanquer jako prý „nový…» více