David Krejčí aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

David Krejčí aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. David Krejčí v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

4.prosince 2019

Tři Češi se zapsali v NHL do střeleckých tabulek. A gól Davida Krejčího tučným písmem. V zámořské soutěži totiž vstřelil útočník Bostonu dvoustý gól. Zpečetil jím výhru 2:0 nad Carolinou. U jeho jubilejní trefy si připsal asistenci David Pastrňák. Jakub Vrána se podílel dvěma góly na výhře Washingtonu 5:2 v San Jose a se 14 brankami v sezoně je v tabulce střelců NHL na hraně elitní desítky. Ondřej Palát pomohl brankou k vítězství Tampy Bay 3:2 v prodloužení na ledě Nashvillu. » více

iROZHLAS.cz »

Útočník David Krejčí vstřelil v NHL dvoustý gól, kterým zpečetil výhru Bostonu 2:0 nad Carolinou. U jeho jubilejní trefy si připsal asistenci David Pastrňák. Ondřej Palát pomohl brankou k vítězství Tampy Bay 3:2 v prodloužení na ledě Nashvillu. » více

Sport Hokej NHL David Pastrňák David Krejčí Ondřej Palát
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SOUHRN | David Krejčí vstřelil v NHL dvoustý gól, kterým zpečetil výhru Bostonu 2:0 nad Carolinou. U jeho jubilejní trefy si připsal asistenci David Pastrňák. Jakub Vrána se podílel dvěma góly na výhře Washingtonu 5:2 v San Jose a se 14 brankami v sezoně je v tabulce střelců na hraně elitní desítky. Ondřej Palát pomohl brankou k vítězství Tampy Bay 3:2 v prodloužení na ledě Nashvillu.» více

Aktualně.cz »
Útočník David Krejčí vstřelil v NHL dvoustý gól, kterým zpečetil výhru Bostonu 2:0 nad Carolinou. U jeho jubilejní trefy si připsal asistenci David Pa
  • 5

Boston znovu oslavuje své české hvězdy. Při výhře nad Carolinou 2:0 byli hodně vidět jak David Krejčí, který oslavil jubilejní dvoustou trefu v NHL, tak David Pastrňák. Nejlepší český hokejista současnosti rozjel jeho gólovou akci a zaknihoval už osmnáctou asistenci v sezoně. Přihrávku na gól si připsal Pavel Zacha v New Jersey i Tomáš Nosek za Vegas. Tampa Bay vyhrála 3:2 v prodloužení na ledě týmu Nashville Predators a jedním gólem jí k tomu pomohl Ondřej Palát. Zazářil i střelec Washingtonu Jakub Vrána, který dal dva góly a Capitals slaví výhru nad San Jose 5:2. » více

Sport USA Hokej NHL Washington David Pastrňák New Jersey Jakub Vrána David Krejčí Ondřej Palát Tomáš Nosek
2.prosince 2019

Útočník David Pastrňák odstartoval gólem ve třetí třetině obrat Bostonu, který porazil v nedělním utkání NHL doma Montreal 3:1. Havířovský rodák si 25. gólem sezony upevnil vedení v tabulce střelců. Na rozdílovou branku přihrál David Krejčí.» více

Sport Hokej NHL Kanada David Pastrňák Montreal David Krejčí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

David Pastrňák odstartoval gólem ve třetí třetině obrat Bostonu, který porazil v nedělním utkání NHL doma Montreal 3:1. Havířovský rodák si 25. gólem sezony upevnil vedení v tabulce střelců. Na rozdílovou branku přihrál David Krejčí. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SOUHRN | David Pastrňák svým pětadvacátým gólem v sezoně vyrovnal v utkání proti rivalovi z Montrealu na 1:1 a nasměroval Bruins k vítězství. David Krejčí pak nahrál Davidu Backesovi na vítězný gól a Boston vyhrál posedmé v řadě, tentokrát 3:1. Naopak Canadiens drží z posledních osmi utkání bilanci 0-5-3.» více

29.listopadu 2019
David Krejčí rozhodl v utkání NHL gólem o výhře hokejistů Bostonu 3:2 v prodloužení nad New York Rangers po ideální přihrávce Davida Pastrňáka.
Sport USA Hokej NHL New York David Pastrňák David Krejčí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

David Krejčí rozhodl o výhře Bostonu 3:2 v prodloužení nad New York Rangers, David Pastrňák již předtím vyrovnal na 2:2. Bruins se tak posunuli do čela tabulky celé soutěže. Jakub Vrána se podílel gólem a přihrávkou na výhře Washingtonu 4:3 v prodloužení nad Tampou Bay a Jakub Voráček asistoval u tří branek Philadelphie, která porazila Detroit 6:1. Pavel Francouz kryl na ledě Chicaga 34 střel a dovedl Colorado k vítězství 5:2. » více

Sport USA Hokej Washington New York Chicago David Pastrňák Jakub Vrána Jakub Voráček David Krejčí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

David Krejčí rozhodl gólem o výhře Bostonu 3:2 v prodloužení nad New York Rangers po přihrávce Davida Pastrňáka, který již předtím vyrovnal na 2:2. Bruins zvítězili pošesté za sebou a posunuli se do čela tabulky celé soutěže. » více