Publikuj své zprávy a aktuality na serveru Praha na Dlani. Ostatní návštěvníci rychle zjistí co je u Tebe nového v této sekci "Aktuálně".

před 12 hodinami
Český hokejový útočník David Pastrňák po prvním čtyřgólovém představení v NHL chválil své spoluhráče.
Blesk.cz  - profil na Praze na Dlani
před 14 hodinami

Sezonu načal David Pastrňák dvěma zápasy bez bodu, ale potom? Kanonáda! V dalších čtyřech bitvách nasbíral deset bodů (6+4), což naposledy odnesl Anaheim. Kalifornský tým pozoroval perfektní souhru Pastrňákovy formace s Bradem Marchandem a Patricem Bergeronem, ve které český střelec zazářil čtyřmi góly. „Je neskutečně talentovaný a nebezpečný v každé chvíli na ledě,“ chválil Marchand, který mu na dvě branky nahrál a společně slavili výhru 4:2.» více

před 23 hodinami
Český útočník David Pastrňák poprvé v kariéře v NHL vstřelil čtyři góly v jednom utkání a pomohl hokejistům Bostonu k vítězství 4:2 nad Anaheimem.
iROZHLAS.cz  - profil na Praze na Dlani
iROZHLAS.cz »

Útočník David Pastrňák poprvé v kariéře v NHL vstřelil čtyři góly v jednom zápase a v pondělním odpoledním utkání pomohl k vítězství Bostonu 4:2 nad Anaheimem. Trojnásobný vítěz Zlaté hokejky zaznamenal čtyři branky v zápase elitní zámořské ligy jako třináctý Čech v historii a první od Tomáše Hertla, jemuž se to podařilo před šesti lety.» více

13.října 2019

SOUHRN | V nočních zápasech NHL se střelecky prosadili Ondřej Palát, jeho branka ale porážku 2:4 na ledě Ottawy neodvrátila, i Radek Faksa a Tomáš Nosek. Útočník Vegas ve 4. minutě překonal překvapivým bekhendem krajana Davida Ritticha a nasměroval Golden Knights k jasné výhře 6:2. Z dalších českých hokejistů bodovali David Pastrňák, Jakub Vrána, Dominik Kubalík nebo Martin Nečas. Pavel Francouz chytal v NHL poprvé od úvodní minuty, pomohl Coloradu 34 zákroky k výhře 3:2 v prodoužení nad Arizonou a stal se první hvězdou zápasu.» více

11.října 2019
Boston vedl po akcích Davida Pastrňáka už v šestnácté minutě 2:0, jenže nakonec s Coloradem prohrál.

Útočník Dominik Kubalík vstřelil ve druhém startu v NHL premiérový gól, kterým ale neodvrátil porážku Chicaga 4:5 se San Jose. Brankář David Rittich zlikvidoval na ledě Dallasu 34 střel, dovedl Calgary k výhře 3:2 po nájezdech a stal se první hvězdou zápasu. Boston vedl díky brance a asistenci Davida Pastrňáka v Coloradu 2:0, ale prohrál 2:4. Z Čechů skórovali také Ondřejové Palát a Kaše a bod za asistenci zaznamenal Dominik Simon.» více

SOUHRN | David Rittich zlikvidoval ve čtvrtečním utkání NHL na ledě Dallasu 34 střel, dovedl Calgary k výhře 3:2 po nájezdech a stal se první hvězdou zápasu. Dominik Kubalík vstřelil ve druhém startu v soutěži premiérový gól, kterým ale neodvrátil porážku Chicaga 4:5 se San Jose. Boston vedl díky brance a asistenci Davida Pastrňáka v Coloradu 2:0, ale prohrál 2:4.» více

9.října 2019
Útočník David Pastrňák přispěl v úterním utkání NHL gólem a dvěma asistencemi k výhře Bostonu 4:3.