Dmitrij Jaškin aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Dmitrij Jaškin aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Dmitrij Jaškin v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

10.prosince 2019

Lednového Utkání hvězd Kontinentální hokejové ligy se vedle brankáře Jakuba Kováře zúčastní i útočník Dynama Moskva Dmitrij Jaškin. Druhého nejproduktivnějšího hráče soutěže vybrali novináři jako zástupce Bobrovovy divize.» více

4.prosince 2019

Nejproduktivnější český hokejista v KHL Dmitrij Jaškin se po dvouzápasové odmlce opět zapsal do statistik, ale jeho asistence Dynamu k úspěchu nepomohla. V moskevském derby prohrálo na ledě CSKA 1:2. Jaškin je v kanadském bodování nadále druhý za spoluhráčem Vadimem Šipačovem.» více

3.prosince 2019

Český hokejový reprezentant Dmitrij Jaškin byl vyhlášen nejlepším útočníkem uplynulého měsíce v Kontinentální lize. Opora Dynama Moskva v listopadu nasbírala v devíti zápasech 14 bodů za šest branek a osm asistencí.» více

20.listopadu 2019

Český útočník Dmitrij Jaškin bodoval v Kontinentální lize už v jedenáctém utkání za sebou a se dvěma asistencemi patřil ke strůjcům vítězství Dynama Moskva 4:3 v prodloužení na ledě Dinama Riga.» více

Sport Hokej Rusko Moskva KHL Lotyšsko Dmitrij Jaškin Riga
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Český útočník Dmitrij Jaškin bodoval v Kontinentální lize už v jedenáctém utkání za sebou a se dvěma asistencemi patřil ke strůjcům vítězství Dynama Moskva 4:3 v prodloužení na ledě Dinama Riga. Omský rodák se nejprve podílel v 57. minutě na vyrovnávacím gólu a po jeho individuální akci dokonal Vadim Šipačov obrat pouhou sekundu před koncem prodloužení.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.listopadu 2019

Dmitrij Jaškin rozšířil svou bodovou sérii v KHL o jubilejní desátý zápas. Český útočník moskevského Dynama vstřelil v utkání v Nižněkamsku, kde hosté zvítězili 6:4, dva góly a přidal jednu asistenci. Jaškin je v kanadském bodování ligy druhý s 13 brankami a 17 asistencemi, vede jeho o tři body lepší spoluhráč Vadim Šipačov. Rovněž mezi střelci mu patří druhé místo.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Další parádní přestavení v KHL má za sebou český útočník Dmitrij Jaškin, který dvěma góly a asistencí přispěl k výhře Dynama Moskva na ledě Nižněkamsku 6:4. Jaškin je v kanadském bodování ligy druhý s 13 brankami a 17 asistencemi, vede jeho o tři body lepší spoluhráč Vadim Šipačov. Rovněž mezi střelci mu patří druhé místo.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.listopadu 2019

Bodovou sérii českého útočníka Dmitrije Jaškina v Kontinentální lize nezastavili ani hokejisté Novosibirsku. Omský rodák se zapsal do statistik v devátém utkání za sebou: Daniilu Tarasovovi přihrál na dvě branky moskevského Dynama, které doma vyhrálo 4:2.» více