Dominik Simon aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Dominik Simon aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Dominik Simon v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

20.ledna 2020

SOUHRN | Útočníci David Kämpf a Dominik Kubalík přispěli v NHL shodně jedním gólem k výhře Chicaga 5:2 nad Winnipegem. Vítězství podpořil asistencí Patrick Kane a jako devadesátý hráč v historii soutěže překonal hranici tisíci bodů (380+620). I díky gólu a přihrávce Davida Pastrňáka vedl Boston v Pittsburghu už 3:0, ale nakonec prohrál 3:4. Obrat odstartoval Dominik Simon šestým gólem sezony.» více

19.ledna 2020

Šestým gólem v sezoně nastartoval Dominik Simon obrat hokejistů Pittsburghu v utkání s Bostonem, který neudržel tříbrankové vedení a prohrál 3:4. Hostům nepomohla ani trefa Davida Pastrňáka. Nejlepší střelec NHL zvýšil 37. gólem v tomto ročníku v 16. minutě na 3:0. Navíc si v zápase připsal asistenci u branky Patrice Bergerona, jenž otevřel skóre už po jedenácti sekundách hry.» více

Sport Hokej NHL David Pastrňák Dominik Simon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dominik Simon pomohl v NHL Pittsburghu gólem k výhře 4:3 nad Bostonem, za který si připsal gól a přihrávku David Pastrňák. Boston ztratil vedení 3:0. Další tři noční utkání včetně souboje Caroliny s Martinem Nečasem a Petrem Mrázkem proti Islanders sledujeme ONLINE.» více

Sport Hokej NHL David Pastrňák Petr Mrázek Dominik Simon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Šestým gólem v sezoně nastartoval Dominik Simon obrat hokejistů Pittsburghu v nedělním utkání s Bostonem, který neudržel tříbrankové vedení a prohrál 3:4. Hostům nepomohla ani trefa Davida Pastrňáka. Nejlepší střelec NHL zvýšil 37. gólem v tomto ročníku v 16. minutě na 3:0. Navíc si v zápase připsal asistenci u branky Patrice Bergerona, jenž otevřel skóre už po jedenácti sekundách hry. David Kämpf a Dominik Kubalík přispěli každý jedním gólem k výhře Chicaga nad Winnipegem 5:2, vítězství podpořil Patrick Kane svým tisícím bodem v NHL.» více

Sport Hokej USA NHL Kanada Chicago David Pastrňák Dominik Kubalík Winnipeg Dominik Simon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Šestým gólem v sezoně nastartoval Dominik Simon obrat hokejistů Pittsburghu v nedělním utkání s Bostonem, který neudržel tříbrankové vedení a prohrál 3:4. Hostům nepomohla ani trefa Davida Pastrňáka. Nejlepší střelec NHL zvýšil 37. gólem v tomto ročníku v 16. minutě na 3:0. Navíc si v zápase připsal asistenci u branky Patrice Bergerona, jenž otevřel skóre už po jedenácti sekundách hry.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

David Pastrňák z Bostonu po asistenci u první trefy týmu vstřelil také 37. gól v sezoně, když v utkání proti Pittsburghu šťastně zvýšil už na 3:0, a vše směřovalo k jasnému vítězství Bruins. Jenže domácí Penguins se vzepjali k obratu a výsledek překlopili na vítězných 4:3. Otočku Tučňáků odstartoval Dominik Simon šestou brankou a dvacátým bodem v sezoně. David Kämpf a Dominik Kubalík přispěli shodně jedním gólem k výhře Chicaga 5:2 nad Winnipegem. Vítězství podpořil asistencí Patrick Kane a jako devadesátý hráč v historii soutěže překonal hranici tisíci bodů (380+620). » více

Sport Hokej USA Kanada Chicago David Pastrňák Dominik Kubalík Winnipeg Dominik Simon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

David Pastrňák z Bostonu po asistenci u první trefy týmu vstřelil také 37. gól v sezoně, když v utkání proti Pittsburghu šťastně zvýšil už na 3:0, a vše směřovalo k jasnému vítězství Bruins. Jenže domácí Penguins se vzepjali k obratu a výsledek překlopili na vítězných 4:3. Otočku Tučňáků odstartoval Dominik Simon šestou brankou a dvacátým bodem v sezoně. » více

15.ledna 2020

Od 9. listopadu neoblékl dres Pittsburghu jeho kapitán a modla Sidney Crosby. Zranění ho vyřadilo ze sestavy na celých 28 zápasů, ale Penguins byli během té doby překvapivě nejlepším týmem NHL... Nicméně aby Crosby dokázal svou užitečnost, tak pro jistotu při úterním návratu proti Minnesotě přispěl k výhře 7:3 gólem a třemi nahrávkami. Hlavně ta na branku Dominika Simona byla exkluzivní.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iROZHLAS.cz

Útočník Dominik Kubalík odstartoval dvěma góly obrat Chicaga, které zvítězilo na ledě Ottawy 3:2 v prodloužení, a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Plzeňský rodák skóroval popáté za sebou a osamostatnil se s 18 trefami v čele tabulky střelců NHL mezi nováčky. Dominik Simon podpořil gólem a přihrávkou výhru Pittsburghu 7:3 nad Minnesotou. » více

Sport Hokej USA NHL Kanada Chicago Ottawa Dominik Kubalík Dominik Simon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dominiku Kubalíkovi to pálí jako o život. Tentokrát odstartoval dvěma góly obrat Chicaga, které zvítězilo na ledě Ottawy 3:2 v prodloužení, a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Čtyřiadvacetieletý útočník skóroval popáté za sebou a osamostatnil se s 18 trefami v čele tabulky střelců NHL mezi nováčky. Dominik Simon podpořil gólem a přihrávkou výhru Pittsburghu 7:3 nad Minnesotou.  » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SOUHRN | Podruhé za sebou vstřelil dvě branky český nováček Chicaga Dominik Kubalík, který tak skóroval popáté v řadě a s osmnácti góly už je nejlepším střelcem mezi nováčky. Svými úspěšnými zásahy pomohl k výhře 3:2 v prodloužení nad Ottawou a stal se první hvězdou zápasu. Gól a nahrávku zapsal také Dominik Simon, jeho Pittsburgh porazil Minnesotu 7:3.» více

Sport Hokej USA Kanada Chicago Ottawa Dominik Kubalík Dominik Simon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

David Pastrňák? Pro dnešek zapomeňte. Do hlavní role se v nočních zápasech NHL pasoval Dominik Kubalík, který dvěma góly pomohl k výhře Chicaga na ledě Ottawy 3:2 po prodloužení. Naprázdno tentokrát vyšel Pastrňák s Krejčím, jejichž Boston nedal ani gól Columbusu a podlehl 0:3. Výprask schytal Detroit, který si dojel po těžkou porážku 2:8 na led Islanders. O první branku Rudých křídel se postaral Filip Hronek. Gólem a asistencí pomohl k vysoké výhře Pittsburghu nad Minnesotou 7:3 Dominik Simon. » více

Sport Hokej USA NHL Kanada Chicago David Pastrňák Ottawa Dominik Kubalík Dominik Simon