Fotbalová Slavia přichází o největší hvězdu. Může se sice těšit na pořádný ranec peněz, ale minimálně na jaře se bude muset obejít bez svého nejlepšího hráče, záložníka Tomáše Součka. Ten v úterý ráno odletěl do Anglie, kde se dohodl na angažmá se slavným West Hamem. Kladivářům se upíše na hostování s tím, že ve smlouvě bude opce, která určí, jak to bude s dalším působením českého fotbalisty v klubu. Pokud se v létě změní hostování v přestup dostane podle informací Sport.cz Slavia od West Hamu částku, která překoná rekordních 504 milionů korun, jež před lety inkasovala Sparta od Dortmundu za Tomáše Rosického.» více

Sport Fotbal Německo Velká Británie Sparta Slavia Premier League Anglie Dortmund Tomáš Souček West Ham United FC Tomáš Rosický
  • 3
  • 4
  • 5
25.ledna 2020

Dva zápasy, pět branek. Devatenáctiletý fotbalový útočník Erling Haaland na tyto trefy potřeboval pouhých 56 minut, čímž vytvořil rekord německé Bundesligy. Haaland nepřestává po prosincovém přestupu ze Salcburku do Dortmundu udivovat. Po hattricku do sítě Augsburgu (5:3), na který mu při soutěžním debutu za Borussii stačilo 20 minut, se dvakrát trefil i v pátek proti Kolínu nad Rýnem (5:1). » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Devatenáctiletý fotbalový útočník Erling Haaland nepřestává po prosincovém přestupu ze Salcburku do Dortmundu udivovat. Po hattricku do sítě Augsburgu (5:3), na který mu při soutěžním debutu za Borussii stačilo 20 minut, se dvakrát trefil i v pátek proti Kolínu nad Rýnem (5:1). Díky pěti trefám v úvodních dvou zápasech bundesligy, na něž potřeboval pouhých 56 minut hry, vytvořil nové rekordy německé ligy.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Středočeský kraj Drogy Dortmund Bundesliga Kolín a Kolínsko Augsburg Extáze Kolín nad Rýnem
24.ledna 2020
Fotbalisté Dortmundu porazili v předehrávce německé ligy Kolín nad Rýnem po bleskovém úvodu 5:1.
Sport Evropa Fotbal Německo Středočeský kraj Dortmund Kolín a Kolínsko Kolín nad Rýnem
více: sport.aktualne.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po třinácti utkáních přišel zádrhel. Vedoucí Lipsko skvostnou sérii pokazilo v 19. kole bundesligy porážkou 0:2 na hřišti Frankfurtu. Naopak Bayern Mnichov deklasoval doma 5:0 Schalke a ztrácí na první místo už jen jeden bod. Po hattricku v úvodním zápase si ve druhém utkání v německé lize norský talent Erling Haaland zastřílel i proti Kolínu nad Rýnem. Zimní akvizice Dortmundu sice přišla na hřiště až v 65. minutě, ale ještě stačila dvěma trefami přispět k výhře 5:1. V utkání Werder Brémy – Hoffenheim vyndával Jiří Pavlenka třikrát míč ze své sítě po trefách hostů, za něž hrál Pavel Kadeřábek.   » více

Sport Evropa Fotbal Německo Středočeský kraj Dortmund Mnichov Bundesliga Lipsko Bayern Mnichov Frankfurt nad Mohanem Kolín a Kolínsko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po třinácti utkáních přišel zádrhel. Vedoucí Lipsko skvostnou sérii pokazilo v 19. kole bundesligy porážkou 0:2 na hřišti Frankfurtu. Naopak Bayern Mnichov deklasoval doma 5:0 Schalke a ztrácí na první místo už jen jeden bod. Po hattricku v úvodním zápase si ve druhém utkání v německé lize norský talent Erling Haaland zastřílel i proti Kolínu nad Rýnem. Zimní akvizice Dortmundu sice přišla na hřiště až v 65. minutě, ale ještě stačila dvěma trefami přispět k výhře 5:1. » více

Sport Evropa Fotbal Německo Středočeský kraj Dortmund Mnichov Bundesliga Lipsko Bayern Mnichov Kolín a Kolínsko Frankfurt nad Mohanem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po třinácti utkáních přišel zádrhel. Vedoucí Lipsko skvostnou sérii pokazilo v 19. kole Bundesligy porážkou 0:2 na hřišti Frankfurtu. Český útočník Patrik Schick odehrál celé utkání. Po hattricku v úvodním zápase za Dortmund si ve druhém utkání v německé lize devatenáctiletý snajpr Erling Haaland, který přišel nedávno ze Salcburku, zastřílel i proti Kolínu nad Rýnem. Sice přišel na hřiště až v 65. minutě, ale ještě stačil dvěma trefami přispět k výhře 5:1. » více

Sport Evropa Fotbal Německo Středočeský kraj Dortmund Bundesliga Lipsko Patrik Schick Frankfurt nad Mohanem Kolín a Kolínsko Kolín nad Rýnem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasadil si laťku vysoko, ale podlézt se ji rozhodně nesnaží - naopak. Po hattricku v úvodním zápase za Dortmund si ve druhém utkání v Bundeslize devatenáctiletý snajpr Erling Haaland, který přišel nedávno ze Salcburku, zastřílel i proti Kolínu nad Rýnem. Sice přišel na hřiště až v 65. minutě, ale ještě stačil dvěma trefami přispět k výhře 5:1. Skóre zápasu otevřel už po 52 sekundách hry obránce Raphaël Guerreiro. » více

Sport Fotbal Německo Středočeský kraj Dortmund Bundesliga Kolín a Kolínsko Kolín nad Rýnem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Dortmundu porazili v předehrávce německé ligy Kolín nad Rýnem po bleskovém úvodu 5:1. Skóre zápasu otevřel už po 52 sekundách hry obránce Raphaël Guerreiro, v závěru znovu zazářila norská posila Erling Haaland, který se po hattricku v minulém utkání tentokrát trefil dvakrát a stal se rekordmanem bundesligy.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Středočeský kraj Dortmund Bundesliga Kolín a Kolínsko Kolín nad Rýnem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Dortmundu porazili v předehrávce německé ligy Kolín nad Rýnem po bleskovém úvodu 5:1. Skóre zápasu otevřel už po 52 sekundách hry obránce Raphaël Guerreiro, v závěru znovu zazářila norská posila Erling Haaland, který se po hattricku v minulém utkání tentokrát trefil dvakrát a stal se rekordmanem bundesligy. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.ledna 2020

Vyprodaný stadion Augsburgu se v sobotu topil v euforii. Favorizovaný Dortmund si dlouho nevěděl rady s domácí defenzivou, navíc sám měl obranu děravou. Ale nakonec domácí fanoušci i 27letý brankář Tomáš Koubek opouštěli arénu zklamaní. Český reprezentant inkasoval pět gólů. Po situacích, kdy byl odsouzený jen do role diváka bez šance zasáhnout.» více