Inter Milán aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Inter Milán aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Inter Milán v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

20.ledna 2020

Skvělou formu má aktuálně Cristiano Ronaldo. Čtyřiatřicetiletý Portugalec skóroval v Serii A posedmé za sebou a dvěma góly pomohl Juventusu k vítězství 2:1. Pětinásobného držitele Zlatého míče potěšilo, že "Stará dáma" využila zaváhání Interu Milán a díky pátému skalpu soupeře za sebou vede ligu o čtyři body. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.ledna 2020

Fotbalisté Juventusu vyhráli díky dvěma gólům Cristiana Ronalda nad Parmou 2:1 a zvýšili svůj náskok v čele italské ligy na čtyři body. Inter Milán totiž podruhé za sebou jen remizoval, v Lecce hrál 1:1. AC Milán zvítězil nad Udine 3:2, o výhře rozhodl ve třetí minutě nastaveného času svým druhým gólem v zápase střídající Ante Rebič. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na lavičce náhradníků.» více

Sport Fotbal Itálie Serie A Milán Inter Milán Cristiano Ronaldo AC Milán Antonín Barák
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Interu Milán v italské lize podruhé za sebou jen remizovali, v Lecce hráli 1:1. AC Milán zvítězil nad Udine 3:2, o výhře rozhodl ve třetí minutě nastaveného času svým druhým gólem v zápase střídající Ante Rebič. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na lavičce náhradníků.» více

Sport Fotbal Itálie Serie A Milán Inter Milán AC Milán Antonín Barák
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Juventusu vyhráli v neděli díky dvěma gólům Cristiana Ronalda nad Parmou 2:1 a zvýšili svůj náskok v čele italské ligy na čtyři body. Inter Milán totiž podruhé za sebou jen remizoval, v Lecce hrál 1:1. AC Milán zvítězil nad Udine 3:2, o výhře rozhodl ve třetí minutě nastaveného času svým druhým gólem v zápase střídající Ante Rebič. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na lavičce náhradníků.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté AC Milán zvítězili ve 20. kole italské ligy nad Udine 3:2. O jejich výhře rozhodl ve třetí minutě nastaveného času svým druhým gólem v zápase střídající Ante Rebič. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na lavičce náhradníků. Fotbalisté Interu Milán podruhé za sebou jen remizovali. Po výsledku 1:1 v Lecce jim vedoucí Juventus může odskočit na čtyři body.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.ledna 2020

Fotbalisté Lazia Řím zdolali ve 20. kole italské ligy 5:1 Sampdorii Janov, za kterou odehrál první poločas český záložník Jakub Jankto. Třikrát se prosadil kanonýr Ciro Immobile. Díky jedenácté výhře za sebou ztrácí Lazio z třetí pozice bod na druhý Inter Milán a tři body na vedoucí Juventus Turín.» více

17.ledna 2020

Obránce Ashley Young přestoupil z Manchesteru United do Interu Milán. Čtyřiatřicetiletý anglický fotbalista podepsal s "Nerazzurri" smlouvu do konce sezony s možností prodloužení o další rok. Oba kluby o tom informovaly na svých webech.» více

Sport Fotbal Velká Británie Itálie Serie A Manchester Milán Inter Milán
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Roky se na úspěchy Juventusu Turín dívali z uctivé vzdálenosti. Ale teď, pod vedením Antonia Conteho, se Inter Milán vyhoupl zpět mezi italskou špičku a se „starou dámou“ se přetahuje o první příčku ligy. Trenérovi, který dříve vedl Chelsea, italskou reprezentaci či právě Juventus, k prohánění suveréna pomáhají bývalé hvězdy Premier League. A pokud vše půjde podle plánu, další ještě přibydou.» více

Sport Fotbal Reprezentace Itálie Premier League Serie A Milán Inter Milán Chelsea Turín
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.ledna 2020

Býval vynikajícím fotbalistou, dělal kapitána turecké reprezentace a v Galatasarayi nebo Interu Milán si přišel na miliony. Legendární Hakan Sükür v roce 2011 vstoupil do politiky, o pět let později na něj turecký prezident Recep Tayyip Erdogan nechal vydat zatykač kvůli údajnému napojení na pučisty a bývalý útočník musel prchnout ze země. Nyní se v USA živí jako řidič Uberu. » více

Zahraničí Sport Fotbal USA Reprezentace Turecko Itálie Serie A Recep Tayyip Erdogan Milán Inter Milán
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hakan Sükür je nejlepším střelcem turecké fotbalové reprezentace, kterou jako kapitán dovedl v roce 2002 k bronzu na mistrovství světa. Nyní se však bývalý fotbalista v USA živí jako taxikář a knihkupec. Někdejší hráč Galatasaraye Istanbul nebo Interu Milán z toho viní tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana.» více

Zahraničí Sport Společnost Fotbal USA Reprezentace Terorismus Turecko Itálie Mistrovství světa Serie A Recep Tayyip Erdogan