Fernando Alonso aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Fernando Alonso v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Aktualně.cz
Aktualně.cz »
16.ledna 2020
Fernando Alonso je hned při své premiéře na Rallye Dakar jednou z největších hvězd premiérového ročníku slavné soutěže na Arabském poloostrově.
15.ledna 2020

Automobilový jezdec Martin Prokop se na Rallye Dakar posunul na 13. místo v průběžném pořadí. V 10. etapě, která byla z bezpečnostních důvodů kvůli silnému větru výrazně zkrácena, předstihl bývalého dvojnásobného světového šampiona formule 1 Fernanda Alonsa ze Španělska. V čele je i nadále Alonsův krajan Carlos Sainz, jenž ve středu navýšil svůj náskok na Katařana Násira Attíju na 18 minut.» více

Sport Evropa Španělsko Motorismus Rallye Dakar Fernando Alonso
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Automobilový jezdec Martin Prokop se na Rallye Dakar posunul na 13. místo v průběžném pořadí. V 10. etapě, která byla z bezpečnostních důvodů kvůli silnému větru výrazně zkrácena, předstihl bývalého dvojnásobného světového šampiona formule 1 Fernanda Alonsa ze Španělska, který pokračoval i po nehodě. V čele je i nadále Alonsův krajan Carlos Sainz, jenž dnes navýšil svůj náskok na Katařana Násira Attíju na 18 minut.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Martin Prokop se na Rallye Dakar posunul na 13. místo v průběžném pořadí. V 10. etapě, která byla z bezpečnostních důvodů kvůli silnému větru výrazně zkrácena, předstihl automobilový jezdec bývalého dvojnásobného světového šampiona formule 1 Fernanda Alonsa ze Španělska. V čele je i nadále Alonsův krajan Carlos Sainz, který navýšil svůj náskok na Katařana Násira Attíju na 18 minut. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Automobilový jezdec Martin Prokop se na Rallye Dakar posunul na 13. místo v průběžném pořadí. V 10. etapě, která byla z bezpečnostních důvodů kvůli silnému větru výrazně zkrácena, předstihl bývalého dvojnásobného světového šampiona formule 1 Fernanda Alonsa ze Španělska. V čele je i nadále Alonsův krajan Carlos Sainz, jenž dnes navýšil svůj náskok na Katařana Násira Attíju na 18 minut.» více

13.ledna 2020

Automobilový jezdec Martin Prokop zajel v osmé etapě na Rallye Dakar po technických problémech s fordem až dvaadvacátý čas a v průběžném pořadí klesl na 14. místo. Před českého reprezentanta se dostal dvojnásobný mistr světa formule 1 Fernando Alonso, v čele je i nadále jeho španělský krajan Carlos Sainz.» více

6.ledna 2020

Drsný Rallye Dakar se mu vryl pod kůži. Už jeho otec jezdil offroadové závody, jeho bratr Viktor už třikrát na slavné rallye startoval (letos bude navigovat Martina Prokopa) – a on – už podeváté to vše vyrazí zvěčnit na ikonických snímcích. „Dakar jedete na adrenalin,“ říká fotograf Marian Chytka. Jeho kousky berou hvězdy jako Stéphane Peterhansel, Nassir Al Attíja nebo Fernando Alonso. Co vše se za nimi skrývá?» více