Filip Chytil aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Filip Chytil aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Filip Chytil v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

14.ledna 2020

Tři góly nastřílelo do sítě Philadelphie české duo David Krejčí – David Pastrňák, jejich Bostonu to však k vítězství nestačilo. Bruins prohráli na ledě Flyers 5:6 po nájezdech, při kterých ani jeden z Čechů neskóroval. Dvěma asistencemi se blýskl v dresu vítězů Jakub Voráček. Výhru slavil Washington, který díky dvěma zásahům Alexe Ovečkina zdolal Carolinu 2:0, U druhé trefy asistoval útočník Jakub Vrána. Tým Calgary v brance s Davidem Rittichem prohrál 0:2 v Montrealu. Bitvu o New York vyhráli Rangers 6:2, jednu asistenci si připsal i český útočník Filip Chytil.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.ledna 2020

Hlavní hvězdou večera se stal v utkání Chicaga s Anahaimem Dominik Kubalík. Český útočník se dvěma trefami podílel na vítězství Blackhawks 4:2 a dotáhl se tak na vedoucího střelce mezi nováčky Victora Olofssona z Buffala. Jedinou branku Washingtonu, který doma podlehl New Jersey 1:5, vstřelil Jakub Vrána. Dařilo se i dalšímu Čechovi, ani gól a asistence Filipa Chytila však New York Rangers k bodovému zisku v duelu se St. Louis nestačily. » více

Sport Hokej USA Washington New York Chicago New Jersey Jakub Vrána Dominik Kubalík Filip Chytil
iROZHLAS.cz »

Útočník Dominik Kubalík se zasloužil v NHL dvěma góly o výhru Chicaga 4:2 nad Anaheimem a v tabulce střelců nováčků se dotáhl na vedoucího Victora Olofssona z Buffala. Oba mají na kontě 16 tref. Jakub Vrána dal jedinou branku Washingtonu, který doma podlehl New Jersey 1:5. New Yorku Rangers nestačily gól a přihrávka Filipa Chytila a prohrál v St. Louis 2:5.» více

Sport Hokej USA NHL Washington New York Chicago New Jersey Jakub Vrána Dominik Kubalík Filip Chytil
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SOUHRN | Dominik Kubalík se zasloužil v NHL dvěma góly o výhru Chicaga 4:2 nad Anaheimem a v tabulce střelců nováčků se dotáhl na vedoucího Victora Olofssona. David Pastrňák při výhře 3:2 v prodloužení nebodoval a jeho série alespoň s bodem skončila na dvanácti utkáních (9+10). Jakub Vrána dal jedinou branku Washingtonu, který doma podlehl New Jersey 1:5. New Yorku Rangers nestačily gól a přihrávka Filipa Chytila a prohrál v St. Louis 2:5.» více

Sport Hokej USA NHL Washington New York Chicago David Pastrňák New Jersey Dominik Kubalík Filip Chytil
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skalp Washingtonu, lídra východní konference, si připsali hráči Jersey, kteří zvítězili 5:1. Český útočník Jakub Vrána ale opět pálil a vstřelil už svůj 20. gól v sezoně. Filip Chytil z New York Rangers se blýskl gólem a přihrávkou, ale na body proti St. Louis to nestačilo. Fantastický Kubalík dvěma góly pomohl Chicagu k vítězství 4:2 nad Anaheimem a skóroval po čtvrté v řadě.» více

7.ledna 2020

Noc z úterka na středu nabídne pro českého fanouška dost zajímavých zápasů. Carolina s Petrem Mrázkem se postaví proti Philadelphii s Jakubem Voráčkem, do derby proti Islanders zasáhne v dresu Devils Pavel Zacha, česká letka z Washingtonu vyzve Ottawu, v akci bude i Filip Chytil z Rangers, Filipové Hronek a Zadina z Detroitu, Tomáš Hertl ze San Jose, Dominik Simon z Pittsburghu a duo Kubalík-Kämpf z Chicaga, které stane proti Calgary s brankářem Davidem Rittichem. A v akci je i nejlepší střelec ligy David Pastrňák, který se pokusí s Bostonem zdolat Nashville s novým koučem Johnem Hynesem. Všechno dění sledujte ONLINE!» více

Sport Hokej USA NHL Kanada Washington Chicago David Pastrňák Calgary David Rittich Ottawa Jakub Voráček
3.ledna 2020

Útočník David Pastrňák dal v NHL jediný gól Bostonu, který doma podlehl Columbusu 1:2 v prodloužení. Chicagu nestačily tři asistence Dominika Kubalíka ani branka Davida Kämpfa a prohrálo ve Vancouveru 5:7. Tomáš Hertl pomohl gólem k výhře San Jose 3:2 v prodloužení na ledě Pittsburghu. Skóroval i Filip Chytil, který s New Yorkem Rangers prohrál v Calgary 3:4.» více

Sport Hokej USA NHL Kanada Chicago David Pastrňák Calgary Dominik Kubalík Tomáš Hertl Vancouver Filip Chytil
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SOUHRN | David Pastrňák vstřelil v nočním utkání NHL krásný a svůj už 30. gól v sezoně, Boston ale doma v TD Garden nezvládl prodloužení a s Columbusem prohrál 1:2. Chicago proti Vancouveru mohutně táhli čeští hokejisté, ale ani tři asistence Dominika Kubalíka a jeden zásah Davida Kämfa neodvrátily porážku 5:7. San Jose udolalo 3:2 v prodloužení silný Pittsburgh a Tomáš Hertl zaznamenal jednu branku. Skóroval i Filip Chytil, který s New Yorkem Rangers prohrál v Calgary 3:4.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Třicátý gól pro Davida Pastrňáka v letošní sezoně NHL! Český útočník v barvách Bostonu a nejlepší střelec probíhající ročníku se předvedl i zápase proti Columbusu, jeho branka ale Bruins stačila jen na bod za porážku 1:2 po prodloužení. Střelecky se prosadili i Filip Chytil, jehož Rangers však padli na ledě Calgary 3:4 či Tomáš Hertl, který pomohl k výhře San Jose v Pittsburghu 3:2 po prodloužení. Branku si připsal i David Kämpf, třemi asistencemi se blýskl i Dominik Kubalík, jejich Chicago však podlehlo ve Vancouveru 5:7.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Třicátý gól pro Davida Pastrňáka v letošní sezoně NHL! Český útočník v barvách Bostonu a nejlepší střelec probíhající ročníku se předvedl i zápase proti Columbusu, jeho branka ale Bruins stačila jen na bod za porážku 1:2 po prodloužení. Střelecky se prosadili i Filip Chytil, jehož Rangers však padli na ledě Calgary 3:4 a Tomáš Hertl, který pomohl k výhře San Jose v Pittsburghu 3:2 po prodloužení.» více