Grand Prix aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Grand Prix aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Grand Prix v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 27 hodinami

Na Grand Prix judistů v Tel Avivu vypadl David Klammert v kategorii do 90 kilogramů ve druhém kole s Nizozemcem Jesperem Sminkem. V nejtěžší váhové kategorii při absenci Lukáše Krpálka kraloval domácí reprezentant Or Sasson. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

V Izraeli vrcholí závod Grand Prix judistů. V kategorii do 90 kilogramů vypadl David Klammert ve druhém kole s Nizozemcem Jesperem Sminkem. Přímý přenos vysílá ČT sport a web ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 31 hodinami

Třicet zajímavých technických míst v Moravskoslezském kraji, které jsou sdružené do projektu Technotrasa, přitahují čím dál více turistů. Projekt nyní také získal prvenství ve Velké ceně cestovního ruchu.» více

24.ledna 2020

Renata Zachová se stala první českou judistkou, která získala medaili na turnaji série Grand Prix. V Tel Avivu prohrála devatenáctiletá reprezentantka jediný z pěti zápasů a v kategorii do 63 kilogramů obsadila třetí místo. V konkurenci 35 soupeřek si bronz zajistila vítězstvím na ipon nad zkušenou Brazilkou Aléxií Castilhosovou.» více

Sport Reprezentace Grand Prix
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Renata Zachová se stala první českou judistkou, která získala medaili na turnaji série Grand Prix. V Tel Avivu prohrála devatenáctiletá reprezentantka jediný z pěti zápasů a v kategorii do 63 kilogramů obsadila třetí místo. V konkurenci 35 soupeřek si bronz zajistila vítězstvím na ipon nad zkušenou Brazilkou Aléxií Castilhosovou. » více

Sport Reprezentace Bojové sporty Grand Prix
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Téměř šest set judistů bojuje o úspěch v úvodní akci světové série Grand Prix v Tel Avivu. V programu druhého dne byla na tatami i česká naděje Renata Zachová, která v kategorii do 63 kilogramů postoupila do finálových bojů a v nich dokázala mezi pětatřiceti soupeřkami získat nečekaný, ale zasloužený bronz. Je to vůbec první medaile, kterou získala česká judistka na turnaji Grand Prix. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Téměř šest set judistů bojuje o úspěch v úvodní akci světové série Grand Prix v Tel Avivu. V programu druhého dne byla na tatami i česká naděje Renata Zachová, která v kategorii do 63 kilogramů postoupila do finálových bojů a v nich dokázala mezi pětatřiceti soupeřkami získat nečekaný, ale zasloužený bronz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.ledna 2020

Klíčová část kvalifikace o olympijské hry začala českým judistům. Jistý postup na Hry do Tokia má zatím jen Lukáš Krpálek, ostatní se ještě musí snažit. První možností novou sezony je turnaj Grand Prix v Tel Avivu. A hned start vyšel. Talentovaná Věra Zemanová skončila v kategorii do 57 kilogramů sedmá.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Startuje nová sezona světové série judistů. Zápasí se v Tel Avivu. Věra Zemanová se v kategorii do 57 kilogramů dostala až mezi osm nejlepších a následně v opravách nestačila na Polku Annu Borowskou. Přímý přenos vysílá web ctsport.cz. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.ledna 2020

Ve čtvrtek startuje nová sezona světové série judistů. Na Grand Prix v Tel Avivu se představí kvarteto českých reprezentantů. "Tým je při chuti, doufám, že zúročí šmrnc a náboj, co poslední dobou vkládají do tréninku," hlásí šéftrenér Petr Lacina z dějiště turnaje. Grand Prix v Tel Avivu vysílá ČT sport a web ctsport.cz. » více