Irsko aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Publikuj své zprávy a aktuality na serveru Praha na Dlani. Ostatní návštěvníci rychle zjistí co je u Tebe nového v této sekci "Aktuálně".

Blesk.cz  - profil na Praze na Dlani
před 6 hodinami

Také v úterý pokračuje kvalifikace na mistrovství Evropy 2020. O klíčové body ve skupině D usilují ve vzájemném zápase Švýcarsko s Irskem, zásadní bitvy hrají také Švédsko, Rumunsko, v jehož základní sestavě nechybí Nicolae Stanciu, a Norsko ve skupine F. Výhrou 3:0 nad Arménií stvrdilo svůj postup Finsko. ONLINE REPORTÁŽ ze zápasů sledujte na webu iSport.cz.» více

Lidovky.cz  - profil na Praze na Dlani
Lidovky.cz »
před 7 hodinami

Vyjednávací týmy Evropské unie a Británie se v úterý shodly na návrhu brexitové dohody, oznámil britský list The Guardian s odvoláním na zdroje z obou stran. Podle informací agentury Reuters je však zatím předčasné tvrdit, že dohoda je definitivně hotová.» více

před 8 hodinami

Po doslova historickém vítězství nad Anglií 2:1 přišlo vystřízlivění v podobě porážky 2:3 v přípravném utkání od Severního Irska. Trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý dal v pondělním utkání příležitost členům širšího kádru, což se nesetkalo s úspěchem. Nesehraný soubor inkasoval už třikrát do konce prvního poločasu a zlepšení přišlo po mohutném prostřídání až po přestávce. Redaktoři deníku Sport Jonáš Bartoš a Radek Špryňar proto v pořadu iSport podcast diskutují, zda skutečně měl kouč Šilhavý tak razantně promíchat sestavou a dávat prostor náhradníkům, nebo se měl před rozhodujícím kvalifikačním duelem s Kosovem zdržet experimentů.» více

Novinky.cz  - profil na Praze na Dlani
Novinky.cz »
před 9 hodinami

Dohoda o vystoupení Velké Británie z Evropské unie je na dosah, píše agentura Bloomberg a také list The Guardian. Obě média se odvolávají na informace z diplomatických kruhů. V klíčové otázce týkající se irské pojistky, tedy celního postavení Severního Irska a ochrany jednotného unijního trhu, se mělo podařit najít dohodu.» více

před 16 hodinami

Byť svůj minizápas vyhrál 2:0, jelikož Vladimír Darida naskočil do utkání se Severním Irskem až za děsivého stavu 0:3, nemluvilo se zkušenému bardovi vůbec lehce. Kapitán národního mužstva ale odmítl tezi, že by některý z aktérů úvodního poločasu ke své práci nepřistoupil stoprocentně. „Nikdo to nevypustil stylem, že by se na to vykašlal. Tak to rozhodně nebylo. Spíš jim chyběla větší sebedůvěra, víc na soupeře nalétnout, víc hrát vepředu, být aktivnější. To se změnilo až v druhém poločase,“ pravil po porážce 2:3 třicetiletý záložník.» více

před 17 hodinami

Jako noc a den, tak odlišné byly výkony české fotbalové reprezentace v prvním a druhém poločase přípravného utkání proti Severnímu Irsku (2:3). Úvodní pětačtyřicetiminutovka svěřencům trenéra Jaroslava Šilhavého nevyšla a po matném výkonu prohrávali 0:3. Do druhého dějství vyslal kouč čtyři nové muže a hra najednou začala vypadat jinak. Zejména trio Vladimír Darida, Jan Bořil a Zdeněk Ondrášek dodalo týmu impuls a výkon oživilo, z čehož pramenil vyhraný druhý poločas 2:0. Podívejte se v GALERII, jak deník Sport ohodnotil výkon jednotlivých hráčů.» více

Aktualně.cz  - profil na Praze na Dlani
Aktualně.cz »
před 28 hodinami
Trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý připustil, že byl rozčarován z prvního poločasu přípravného utkání proti Severnímu Irsku.
Záložník Alex Král si v přípravném utkání proti Severnímu Irsku připsal v sedmém zápase za národní tým premiérovou branku.

Šance pro náhradníky mohla skončit ostudou, čeští fotbalisté prohrávali po poločase v přípravě se Severním Irskem 0:3. Trenér Jaroslav Šilhavý, ač velmi klidné povahy, o přestávce pořádně zvýšil hlas a vrátil na hřiště osvědčené opory. Výsledek 2:3 nakonec bere i s tím, že promíchaná sestava mu hodně ukázala do příštích srazů…» více

Prohlédněte si fotografie z přípravného zápasu, v němž fotbalisté České republiky prohráli s týmem Severního Irska 2:3.
EuroZpravy.cz  - profil na Praze na Dlani
EuroZpravy.cz »

Po páteční senzační výhře z Edenu, kde česká fotbalová reprezentace nečekaně v rámci kvalifikace na Euro porazila Anglii 2:1, byli fanoušci namlsáni a většina z nich očekávala, že podobný výkon předvedou svěřenci kouče Jaroslava Šilhavého i v pondělním přípravném zápase se Severním Irskem, tedy s dalším ostrovním celkem. Kdo ale přišel na pražskou Letnou nebo si zapnul přípmý přenos v televizi, musel být zklamán a to především z průběhu prvního poločasu. Ten totiž po hrubkách v defenzivě prohráli Češi jasně a zaslouženě 0:3 a pak už málokdo věřil, že tengo duel dokáží nějak zdramatizovat. Po očekávaných obměnách v základní sestavě, která nastoupila naprosto v jiném složení, než jaká se předvedla v pátek proti Angličanům, díky kterým se tak ve druhé půli objevili nnapříklad Bořil, Masopust, Schick či hrdina z Edenu Zdeněk Ondrášek. A i když ten i tentokrát oživil svým naturelem hru národního týmu, stačilo pouze ke korigování stavu na konečných 2:3 pro Severní Irsko» více