Jakub Jankto aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Jakub Jankto aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Jakub Jankto v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

18.ledna 2020

Fotbalisté Lazia Řím zdolali ve 20. kole italské ligy 5:1 Sampdorii Janov, za kterou odehrál první poločas český záložník Jakub Jankto. Třikrát se prosadil kanonýr Ciro Immobile. Díky jedenácté výhře za sebou ztrácí Lazio z třetí pozice bod na druhý Inter Milán a tři body na vedoucí Juventus Turín.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jízda Lazia Řím v italské lize pokračuje. Tým z hlavního města vyhrál v domácí soutěži už pojedenácté v řadě, když doma zničil Sampdorii Janov 5:1. Třikrát se prosadil kanonýr Ciro Immobile. V hostujícím dresu nastoupil Jakub Jankto, jenž byl v poločase střídán. AC Milán porazil Udinese 3:2, když o triumfu rozhodl ve třetí minutě nastaveného času svým druhým gólem v zápase střídající Ante Rebič. » více

Sport Fotbal Itálie Serie A Milán Řím AC Milán Janov Jakub Jankto
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jízda Lazia Řím v italské lize pokračuje. Tým z hlavního města vyhrál v domácí soutěži už pojedenácté v řadě, když doma zničil Sampdorii Janov 5:1. Třikrát se prosadil kanonýr Ciro Immobile. V hostujícím dresu nastoupil Jakub Jankto, jenž byl v poločase střídán. » více

13.ledna 2020

Parádně volejem uklidil levačkou míč do sítě soupeře. K tomu přihrávkami připravil další dvě trefy svého týmu a byl za hvězdu. Český reprezentant Jakub Jankto může být s rozjezdem do roku 2020 spokojený. Jeho Sampdoria smázla na domácím hřišti Brescii s Mariem Balotellim a dvěma českými krajánky (Matějů, Zmrhal) jasně 5:1. "Gól, který jsem dal, patřil do kategorie hezčích, ale už jsem dal krásnější," usmívá se Jankto.» více

12.ledna 2020

Fotbalisté Juventusu Turín zvítězili v 19. kole italské ligy 2:1 na hřišti AS Řím a jsou novými lídry tabulky. „Stará dáma“ využila sobotního zaváhání Interu, který pouze remizoval 1:1 s Bergamem, a po čtvrté výhře za sebou se ujala vedení s dvoubodovým náskokem. Český záložník Jakub Jankto pomohl Sampdorii Janov k důležité výhře 5:1 v záchranářském souboji s Brescií. Český reprezentant vstřelil gól na 2:1 a poté se v závěru přihrávkami podepsal pod obě poslední branky domácího celku. Sampdorii díky výhře dělí od pásma sestupu pět bodů.» více

Sport Fotbal Reprezentace Itálie Serie A Řím Turín Janov AS Řím Jakub Jankto
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakub Jankto za sebou má svůj nejlepší zápas v Serii A. Záložník Sampdorie Janov přispěl k demolici Brescie gólem a dvěma asistencemi. Vítězství 5:1 je pro přístavní tým o to cennější, protože pomalu ale jistě odplouvá z bojů o sestup, Blucerchiati se zvedli od nástupu Claudia Ranieriho. Zato Brescia má opačné starosti – po nadechnutí v půlce prosince znovu padá ke dnu.» více

Sport Fotbal Itálie Serie A Janov Jakub Jankto
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Záložník Jakub Jankto v 19. kole italské ligy pomohl fotbalistům Sampdorie Janov k důležité výhře 5:1 v záchranářském souboji s Brescií. Český reprezentant vstřelil gól na 2:1 a poté se v závěru přihrávkami podepsal pod obě poslední branky domácího celku. Sampdorii díky výhře dělí od pásma sestupu pět bodů.» více

Aktualně.cz »
Záložník Jakub Jankto v 19. kole italské ligy pomohl fotbalistům Sampdorie Janov k důležité výhře 5:1 v záchranářském souboji s Brescií.
  • 5

Fotbalisté Juventusu Turín zvítězili v 19. kole italské ligy 2:1 na hřišti AS Řím a jsou novými lídry tabulky. "Stará dáma" využila sobotního zaváhání Interu, který pouze remizoval 1:1 s Bergamem, a po čtvrté výhře za sebou se ujala vedení s dvoubodovým náskokem. Český záložník Jakub Jankto pomohl Sampdorii Janov k důležité výhře 5:1 v záchranářském souboji s Brescií. Český reprezentant vstřelil gól na 2:1 a poté se v závěru přihrávkami podepsal pod obě poslední branky domácího celku. Sampdorii díky výhře dělí od pásma sestupu pět bodů.» více