Jakub Sedláček aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Jakub Sedláček v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Svět mladých, kterému dospělí nerozumí. Proč je youtubering tolik populární a proč se youtubeři tak snadno stávají pro dospívající vzorem? A neválcují youtubery už nové komunikační kanály? Otázky pro Jakuba Sedláčka ze Studií nových médií Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.» více

• 3
  • 4
  • 5
27.listopadu 2019

Déle než 130 minut čekali hokejisté Vítkovic na vstřelený gól a pak ho dali v dohrávce 22. kola proti Spartě vlastně z ničeho. Obránce Peter Trška ve 45. minutě atakovaný útočníkem Sparty Andrejem Kudrnou na vlastní modré jen tak nahodil puk na branku Jakuba Sedláčka, který skákající černou gumu k údivu všech přítomných propustil za svá záda.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ani kuriózní gól ze středního pásma Spartu Praha v dohrávce 22. kola Tipsport extraligy nezlomil. Jinak vynikající brankář Jakub Sedláček si skákající puk od Petra Tršky srazil betonem do vlastní sítě. „Moje chyba, podcenil jsem to,“ neschovával se Sedláček. „Vezmeme si na trénink pytel brambor a budeme to nahazovat... Třicet brambor za sebou!“ Sparta i tak dominovala, vyhrála 3:1 a desátým vítězstvím v řadě za sebou vytvořila nový rekord ligy.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Neobešlo se to bez potíží, sparťanští hokejisté si však nakonec z ledu Vítkovic odváží tři body a navyšují svůj náskok na čele extraligové tabulky. Sparta po vítězství 3:1 vede o čtyři body před Třincem. Domácí Vítkovice svou jedinou branku vstřelily po zkratu sparťanského gólmana Jakuba Sedláčka, který pustil puk z obranného pásma soupeře. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.října 2019

Západočeské komando s velitelem Milanem Gulašem dokázal pěkně držet v šachu. Brankář Sparty Jakub Sedláček se výrazně zasloužil o výhru svého týmu 3:2 po nájezdech na ledě Plzně. V základní hrací době a prodloužení si připsal 38 úspěšných zákroků, následně zlikvidoval čtyři z pěti samostatných nájezdů a díky tomu mohli Pražané slavit devátou výhru v řadě.» více

Česko Sport Hokej Plzeňský kraj Extraliga Plzeň Sparta Milan Gulaš Jakub Sedláček