Jan Kovář aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Jan Kovář aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Jan Kovář v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

5.prosince 2019

V NHL vládne střelcům, pokud mu vydrží forma i zdraví, měla by padnout magická hranice padesáti gólů. Hokejový útočník David Pastrňák má sezonu báječně rozjetou. Co stojí za úspěchem trojnásobného držitele zlaté hokejky? V čem je jeho kouzlo? Páteční Sport Magazín přináší výpovědi lidí, kteří rozhodně mají co říct. Spoluhráč z národního týmu Jan Kovář, legendární útočník Jaromír Jágr, gólman Petr Mrázek, kouč Zbyněk Zavadil, který ho zasvětil do hokeje, a švédský expert Daniel Eriksson, jenž ho vypiplal v Södertälje.» více

3.prosince 2019
Švýcarský tým českého útočníka Jana Kováře brzy vedl, ale ve třetí třetině Tomáš Vincour srovnal na konečných 1:1. Odveta je na programu za týden.
iROZHLAS.cz »

Hokejisté Hradce Králové remizovali v úvodním utkání čtvrtfinále play off Ligy mistrů se švýcarským Zugem 1:1. Tým českého reprezentačního útočníka Jana Kováře brzy vedl zásluhou gólu Daria Simiona, ve třetí třetině ale využil přesilovku Tomáš Vincour. Odveta je na programu za týden.» více

Sport Hokej Liga mistrů Královéhradecký kraj Hradec Králové Jan Kovář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Čtvrtfinále Ligy mistrů začal Hradec doma remízou se Zugem 1:1. „Horší na góly, ale je to cenný výsledek s takovým týmem,“ hodnotil utkání brankáře Marek Mazanec. Vedl si skvěle, vytáhl několik důležitých zákroků hlavně při švýcarských přesilovkách v první třetině. Tam zkrotil i svého kamaráda Jana Kováře, reprezentační lídr se proti Mountfieldu neprosadil.» více

Sport Hokej Liga mistrů Jan Kovář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dlouho v domácím prostředí prohrávali, ale nakonec alespoň srovnali. Hokejisté Hradce Králové v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů se švýcarským Zugem v sestavě s Janem Kovářem dotahovali po brance Simiona z 5. minuty, o čtyřicet minut později pak dal na konečných 1:1 Tomáš Vincour. Odveta je na programu za týden. » více

• 5

Hokejisté Hradce Králové nastoupí v úterý k úvodnímu čtvrtfinále Ligy mistrů proti Zugu. Aktuálně šestý tým švýcarské ligy v posledních zápasech prokázal velmi dobrou formu a na východě Čech by se měl představit v čele s reprezentačním útočníkem Janem Kovářem. Zápas začne v 18 hodin. ONLINE REPORTÁŽ z utkání sledujte na webu iSport.cz.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hokejisté Mountfieldu Hradec Králové remizovali v úvodním čtvrtfinále Ligy mistrů se švýcarským Zugem 1:1. Hosté, v jejichž dresu nastoupil český útočník Jan Kovář, vedli od 5. minuty, Hradec dokázal ve třetí části Vincourem srovnat. Odveta se hraje na ledě soupeře za týden.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hokejová Liga mistrů má dnes na programu úvodní čtvrtfinálové zápasy play off a v akci je i poslední český zástupce v soutěži. Hradec Králové hostí švýcarský Zug, za který nastupuje reprezentační útočník Jan Kovář. Utkání začíná v 18 hodin, přímý přenos vysílá Sport 2. Podrobnou online reportáž můžete sledovat na Sport.cz. » více

19.listopadu 2019

V součtu dvou utkání osmifinále hokejové Ligy mistrů inkasoval pouze jednou. A tak si Hradec Králové vysloužil postup mezi nejlepších osm týmů soutěže. V Mannheimu zúročil domácí výhru 1:0 remízou 1:1 a na počet vstřelených branek postupuje. V boji o semifinále narazí Mountfield na Zug s reprezentačním centrem Janem Kovářem. Plzeň v Lausanne prohrávala 2:3, dotáhla po výhře 4:3 po 60 minutách utkání do prodloužení. V něm však rozhodl Emmerton. » více

Sport Hokej Plzeňský kraj Plzeň Liga mistrů Královéhradecký kraj Hradec Králové Jan Kovář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.listopadu 2019

S "céčkem" na dresu dovedl český tým k nejlepšímu úspěchu od roku 2012. Kapitán národního týmu Jan Kovář byl při vítězném tažení na Karjala Cupu jako pravý lídr. Dvakrát se stal střelcem vítězného gólu, naposledy proti Rusku, po jehož skalpu 3:0 zaslouženě převzal trofej pro vítěze finského turnaje. "Myslím, že rozhodující pro nás bylo první vítězství, rovněž jsme soupeře málo pouštěli do šancí. Máme na čem stavět," řekl nejzkušenější člen prvního reprezentačního podniku. » více