Jaromír Zmrhal aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Jaromír Zmrhal aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Jaromír Zmrhal v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

8.prosince 2019

Po sérii šesti porážek fotbalisté Brescie zvítězili v souboji nejhorších týmů italské ligy na hřišti Spalu Ferrara 1:0 a odpoutali se z posledního místa. Staronový kouč Brescie Eugenio Corini nasadil do základní sestavy českého obránce Aleše Matějů, záložník Jaromír Zmrhal zůstal na lavičce.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.prosince 2019

České fotbalisty Jaromíra Zmrhala a Aleše Matějů povede v Brescii po měsíční pauze opět trenér Eugenio Corini. Vedení klubu sice kouče na začátku listopadu propustilo, po čtyřech týdnech ale u týmu skončil i jeho nástupce Fabio Grosso a funkcionáři povolali zpět Coriniho, za jehož návrat demonstrovali fanoušci. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.listopadu 2019

Juventus poprvé po pěti utkáních a teprve potřetí v sezoně ztratil v italské lize body. "Stará dáma" remizovala doma 2:2 se Sassuolem a do čela italské ligy se tak posunul Inter Milán, který zvítězil 2:1 nad Spalem. Brescia prohrála v italské fotbalové lize pošesté v řadě, ve 14. kole podlehla na svém stadionu Bergamu 0:3. Čeští fotbalisté Aleš Matějů a Jaromír Zmrhal zůstali celý zápas na lavičce domácího týmu. Neapol nedokázala vyhrát už po osmé za sebou, Boloni podlehla 1:2. Jakub Jankto odehrál za Sampdorii celý zápas v Cagliari, ale vedení 3:1 tam s týmem neudržel a podelhli 3:4. » více

Sport Fotbal Itálie Serie A Milán Inter Milán Jakub Jankto Jaromír Zmrhal
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Juventus poprvé po pěti utkáních a teprve potřetí v sezoně ztratil v italské lize body. "Stará dáma" remizovala doma 2:2 se Sassuolem a do čela italské ligy se tak posunul Inter Milán, který zvítězil 2:1 nad Spalem. Brescia prohrála v italské fotbalové lize pošesté v řadě, ve 14. kole podlehla na svém stadionu Bergamu 0:3. Čeští fotbalisté Aleš Matějů a Jaromír Zmrhal zůstali celý zápas na lavičce domácího týmu. » více

Sport Fotbal Itálie Serie A Milán Inter Milán Jaromír Zmrhal
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Juventus poprvé po pěti utkáních a teprve potřetí v sezoně ztratil v italské lize body. "Stará dáma" remizovala doma 2:2 se Sassuolem až díky brance portugalského útočníka Cristiana Ronalda z penalty. Brescia prohrála v italské fotbalové lize pošesté v řadě, ve 14. kole podlehla na svém stadionu Bergamu 0:3. Čeští fotbalisté Aleš Matějů a Jaromír Zmrhal zůstali celý zápas na lavičce domácího týmu. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Brescia prohrála v italské fotbalové lize pošesté v řadě, ve 14. kole podlehla na svém stadionu Bergamu 0:3. Čeští fotbalisté Aleš Matějů a Jaromír Zmrhal zůstali celý zápas na lavičce domácího týmu. » více

28.listopadu 2019

Problémy se mu lepí na paty. Italský fotbalista Mario Balotelli to pod novým koučem Brescie Fabiem Grossem zřejmě nebude mít jednoduché. Jednačtyřicetiletý trenér, který poslední tým tabulky Serie A převzal před necelým měsícem, vyhodil známého průšviháře z tréninku a nenominoval ho ani k nedělnímu utkání proti AS Řím, který celek, v němž působí i české duo Aleš Matějů a Jaromír Zmrhal, prohrál 0:3. Majitel klubu posléze ještě přilil olej do ohně.» více

9.listopadu 2019

Fotbalisté Brescie při premiéře trenéra Fabia Grossa utrpěli ve 12. kole italské ligy s FC Turín debakl 0:4 a počtvrté za sebou prohráli. Nováček Serie A hrál od 41. minuty bez vyloučeného českého obránce Aleše Matějů. Brescia nevyhrála v soutěži sedmkrát po sobě a je na předposlední 19. pozici. Jaromír Zmrhal naskočil v jejím dresu do zápasu od 84. minuty.» více