Jiří Klíma aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Jiří Klíma v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

deník.cz
deník.cz »
1.prosince 2019

/FOTO/ Fotbalisté Mladé Boleslavi v 18. kole první ligy porazili Teplice 3:1 a doma vyhráli devátý z deseti zápasů v nejvyšší soutěži. Teplice nezvítězily šest kol po sobě. Hosté díky Patriku Žitnému vedli, ale Středočeši v rozmezí 71. až 73. minuty trefami Jiřího Klímy, Lukáše Budínského a Nikolaje Komličenka obrátili skóre.  » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dlouho Mladá Boleslav prohrávala na domácí půdě v utkání s Teplicemi, jenže mezi 71. a 73. minutou přišla z pohledu Severočechů tříminutovka hrůzy, kdy se do jejich branky trefili postupně Jiří Klíma, Lukáš Budínský a Nikolaj Komličenko a bylo po nadějích Teplic. Boleslav zvítězila 3:1 a osamostatnila se na třetím místě tabulky. Teplice nezvítězily šest kol po sobě. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Mladé Boleslavi v 18. kole první ligy porazili Teplice 3:1 a doma vyhráli devátý z deseti zápasů v nejvyšší soutěži. Teplice nezvítězily šest kol po sobě. Hosté díky Patriku Žitnému vedli, ale Středočeši v rozmezí 71. až 73. minuty trefami Jiřího Klímy, Lukáše Budínského a Nikolaje Komličenka obrátili skóre.» více

Sport Fotbal Středočeský kraj Ústecký kraj Mladá Boleslav a Mladoboleslavsko Teplice a Teplicko Lukáš Budínský Jiří Klíma Patrik Žitný