Jiří Pavlenka aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Jiří Pavlenka aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Jiří Pavlenka v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 12 hodinami

Devatenáctiletý norský útočník Erling Haaland v soutěžní premiéře za Dortmund třikrát překonal brankáře Tomáše Koubka a v 18. kole německé ligy pomohl fotbalistům Borussie k výhře 5:3 v Augsburgu. Další reprezentační gólman Jiří Pavlenka přispěl k vítězství Brém 1:0 v Düsseldorfu.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 13 hodinami

Sport Evropa Fotbal Německo Dortmund Augsburg Düsseldorf Tomáš Koubek Jiří Pavlenka Brémy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 32 hodinami

Poprvé v německé lize naskočil v dresu Dormtmundu a hned z toho bylo velkolepé představení. Eling Haaland nastoupil až v 56. minutě, kdy Borussia prohrávala na hřišti Augsburgu 1:3. Během půl hodiny však devatenáctiletý norský supertalent nasázel do branky Tomáše Koubka hattrick a pomohl hostům k výhře 5:3. Lépe si vedl jiný český gólman Jiří Pavlenka, jenž nulou pomohl k triumfu Brém v Düsseldorfu 1:0. » více

17.prosince 2019

Patrik Schick rozhodl o remíze lídra německé fotbalové ligy Lipska v šlágru na hřišti třetího Dortmundu 3:3. Český útočník skóroval ve druhém utkání za sebou, tentokrát z pozice náhradníka. Jeho reprezentační kolega brankář Jiří Pavlenka dostal v 16. kole opět čtyři góly za poločas a Brémy utrpěly druhý debakl během tří dnů. Po sobotní porážce 1:6 na hřišti Bayernu Mnichov Werder podlehl dosavadnímu sousedovi v tabulce těsně nad pásmem sestupu Mohuči 0:5.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Dortmund Mnichov Bundesliga Lipsko Patrik Schick Bayern Mnichov Jiří Pavlenka Brémy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Čtyři čeští reprezentanti byli v akci v úterních zápasech fotbalové Bundesligy. Tři, Patrik Schick, Tomáš Koubek a Pavel Kadeřábek, slavili výhru, jen Jiří Pavlenka vysoko prohrál. Útočník Schick přišel v Dortmundu na trávník na poslední půlhodinu za stavu 3:2 pro domácí a v 78. minutě vyrovnal na konečných 3:3. Lipsko tak dál vede tabulku. Koubek do branky Augsburgu nepustil nic a jeho tým vyhrál třetí zápas za sebou - tentokrát to odnesl 3:0 Düsseldorf. Kadeřábek odehrál hodinu při výhře Hoffenheimu nad Unionem Berlín 2:0. Nejhůř dopadl Pavlenka v brance Brém, když po debalku 1:6 v Mnichově proti Bayernu schytal porážku 0:5 i doma s Mohučí. Jeden gól si dal Pavlenka nezaviněně sám. Werder prohrál potřetí za sebou.  » více

Sport Fotbal Německo Reprezentace Berlín Dortmund Mnichov Bundesliga Lipsko Patrik Schick Augsburg Düsseldorf
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jedenáct gólů inkasoval český reprezentační brankář Jiří Pavlenka v posledních dvou zápasech Bundesligy. Po debalku 1:6 v Mnichově proti Bayernu schytaly jeho Brémy porážku 0:5 i na svém stadionu s Mohučí. Hattrickem Pavlenku pokořil v prvním poločase švédský záložník Robin Quaison, zbylý gól před přestávkou si dal Pavlenka nezaviněně sám. Werderu po třetí porážce za sebou hrozí v tabulce pokles na sestupovou pozici. » více

Sport Fotbal Německo Mnichov Bundesliga Jiří Pavlenka Brémy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Patrik Schick rozhodl o remíze lídra německé fotbalové ligy Lipska v šlágru na hřišti třetího Dortmundu 3:3. Český útočník skóroval ve druhém utkání za sebou, tentokrát z pozice náhradníka. Jeho reprezentační kolega brankář Jiří Pavlenka dostal v 16. kole opět čtyři góly za poločas a Brémy utrpěly druhý debakl během tří dnů. Po sobotní porážce 1:6 na hřišti Bayernu Mnichov Werder podlehl dosavadnímu sousedovi v tabulce těsně nad pásmem sestupu Mohuči 0:5. » více

Sport Evropa Fotbal Německo Dortmund Mnichov Lipsko Patrik Schick Bayern Mnichov Jiří Pavlenka Brémy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Český reprezentační brankář Jiří Pavlenka dostal v 16. kole budnesligy opět čtyři góly za poločas a fotbalisté Brém utrpěli druhý debakl během tří dnů. Po sobotní porážce 1:6 na hřišti Bayernu Mnichov dnes Werder podlehl Mohuči 0:5. Hattrickem Pavlenku pokořil v prvním poločase švédský záložník Robin Quaison, zbylý gól před přestávkou si dal Pavlenka nezaviněně sám. Werder po třetí porážce za sebou může ještě dnes klesnout na sestupovou pozici. » více

14.prosince 2019

Záložník Vladimír Darida rozhodl třetím gólem v sezoně německé ligy o výhře Herthy Berlín 1:0 nad Freiburgem. Vítěznou branku vstřelil v 15. kole i útočník Patrik Schick, který se mezi střelce zapsal podruhé v ročníku a podílel se na triumfu Lipska 3:0 v Düsseldorfu. Jiří Pavlenka v brance Brém dostal šest gólů od Bayernu.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Berlín Bundesliga Lipsko Patrik Schick Vladimír Darida Düsseldorf Jiří Pavlenka Brémy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Český záložník Vladimír Darida zařídil třetím gólem v této sezoně německé ligy vítězství Herthy Berlín 1:0 nad Freiburgem. Brémy s Jiřím Pavlenkou v brance podlehly Bayernu Mnichov 1:6, hattrickem se blýskl Philippe Coutinho. Obránce Werderu Theodor Gebre Selassie utkání kvůli zranění nedohrál.» více

Sport Evropa Fotbal Německo Berlín Mnichov Bundesliga Bayern Mnichov Vladimír Darida Jiří Pavlenka Brémy