Jiří Smejkal aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Jiří Smejkal aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Jiří Smejkal v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

28.prosince 2019

V Hradci snižoval necelých šest minut před koncem na 2:4. Nakonec z gólu Jiřího Smejkala nebyl žádný velký nádech ke sparťanskému obratu. „Řekli jsme si, že už půjdeme se vším do útoku,“ komentoval svoji trefu. Jeho tým nakonec ale padl 2:5 a vyklidil první pozici, kam přeparkoval Liberec.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7.prosince 2019

Na Pardubice se lídrovi extraligy letos příliš nedaří. Ze dvou utkání vybojoval jen dva body. V dohrávce 25. kola extraligy snesla přísnější měřítko v podání Sparty pouze druhá třetina, během níž otočila stav z 0:1 na 3:2. Jenže nakonec padla 3:4. Útočník poražených Jiří Smejkal nehledal výmluvy. » více

Sport Hokej Extraliga Sparta Pardubický kraj Pardubice Jiří Smejkal
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hokejisté extraligového lídra Sparty mají ze dvou vzájemných soubojů sezony s posledními Pardubicemi pouze dva body. V dnešní dohrávce snesla přísnější měřítko v jejich podání pouze druhá třetina, během níž otočili stav z 0:1 na 3:2. Jenže závěr už patřil zase Dynamu a Pražané tak odjeli s prázdnou. Útočník poražených Jiří Smejkal přiznal, že ze strany jeho týmu nebylo vše stoprocentní.» více

Aktualně.cz »
"Věděli jsme, že Pardubice jsou na tom špatně. Oni neodehráli špatný zápas, ale my prostě musíme takové týmy porážet," prohlásil útočník Jiří Smejkal.
1.prosince 2019

Hokejisté Sparty porazili v utkání 24. kola extraligy Zlín 2:1 v prodloužení. Vedoucí tým soutěže si tak připsal již deváté vítězství za sebou. Berani brzy vedli zásluhou Pavla Sedláčka, ale návrat na led brankáři Liboru Kašíkovi nakonec pokazili Jiří Smejkal a Lukáš Rousek, který před 10 708 diváky rozhodl v čase 63:29. » více

15.listopadu 2019

Vyhráli potřinácté z posledních čtrnácti utkání. Na prvním místě tabulky Tipsport extraligy si udrželi šestibodový náskok. V pátek dokázali doma přetlačit hradecký Mountfield. Družinu trenéra Vladimíra Růžičky porazili 2:1. „Nebylo to jednoduché. Pro diváka to asi úplně krásný hokej nebyl,“ uznal útočník Sparty Jiří Smejkal po bojovném duelu.» více

Sport Hokej Extraliga Sparta Vladimír Růžička Jiří Smejkal
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

V reprezentační přestávce dostal na starost mužstvo v zápasech, ale v prvním utkání pod jeho vedením se Hradci Králové nedařilo. Trenér Vladimír Růžička starší s Východočechy prohrál na ledě pražské Sparty 1:2, když na úvodní trefu hostujícího Filipa Pavlíka odpověděli Jiří Smejkal a Jan Buchtele. Sparťané tak nadále kralují extralize i po 18. kole s šestibodovým náskokem před Plzní. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8.listopadu 2019

PŘÍMO Z HELSINEK | V pátek dopoledne si dal národní tým trénink ve Švédsku, přesunul se na letiště a hurá směr Helsinky. Společně s českou partou vyrazila do Finska i švédská parta, která ve vzájemném souboji prohrála 1:3. „Udělali jsme změny, protože máme zájem, aby se všichni dostali do zápasu. Měla by nastoupit sestava z dnešního tréninku,“ hlásil asistent Robert Reichel. V sobotu se tak proti Finům (16:30) zapojí David Musil, Jiří Smejkal, Michal Kovařčík i Ondřej Beránek.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4.listopadu 2019

Už na prvním srazu úvodní mise musel počítat omluvenky. Na turnaji Karjala se reprezentační kouč Miloš Říha bude muset obejít bez čtyř nominovaných hráčů. Ze zdravotních důvodů do Finska neodcestují sparťané Jan Košťálek, David Tomášek a Lukáš Rousek a třinecký bek Vladimír Roth. Místo nich povolal realizační tým hradeckého obránce Petra Zámorského a Jiřího Smejkala, který se rozjel v elitním útoku Sparty.» více

iROZHLAS.cz »

Z nominace hokejové reprezentace na turnaj Karjala v Leksandu a Helsinkách se omluvili obránci Jan Košťálek (Sparta), Vladimír Roth (Třinec) a útočníci David Tomášek a Lukáš Rousek (oba Sparta), který figuroval mezi náhradníky. Na první podnik série Euro Hockey Tour v sezoně byli dodatečně povoláni brankář Karel Vejmelka z Brna, bek Hradce Králové Petr Zámorský a sparťanský útočník Jiří Smejkal.» více

Česko Sport Hokej Moravskoslezský kraj Reprezentace Jihomoravský kraj Brno Sparta Třinec Královéhradecký kraj Hradec Králové Finsko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.listopadu 2019

Zdá se, že trenér Uwe Krupp konečně našel ideální složení elitní útočné formace své Sparty. Trio Michal Řepík, David Tomášek a Jiří Smejkal pospolu odehrálo v pátek v Třinci čtvrtý duel v řadě. Bilance? Pražané v těchto utkáních nastříleli devět gólů, tihle pánové se postarali o osm z nich! „Daří se nám, souhru s nimi si užívám,“ září Smejkal. Oceláře setnul třemi body (2+1), zařídil výhru 3:2 a poslal svůj tým na první místo tabulky Tipsport extraligy.» více

Česko Sport Hokej Moravskoslezský kraj Extraliga Sparta Třinec Jiří Smejkal
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chytal výborně, zlikvidoval 39 střel, ale na rozjetou Spartu to nestačilo. Třinecký brankář Petr Kváča (22 let) musel v 16. kole Tipsport extraligy s Oceláři kousat první domácí prohru. Sparta vyhrála 3:2. Klíčovým momentem byl přelom 52. a 53. minuty. Třinecký obránce Milan Doudera za stavu 2:2 trefil horní tyčku a chvíli poté se tečí prosadil sparťanský útočník Jiří Smejkal.» více