Karviná aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Publikuj své zprávy a aktuality na serveru Praha na Dlani. Ostatní návštěvníci rychle zjistí co je u Tebe nového v této sekci "Aktuálně".

Blesk.cz  - profil na Praze na Dlani
11.října 2019

I proti silnému Řecku měli čeští fotbalisté do 21 let v kvalifikaci o Euro 2021 na plný počet bodů. Zvlášť, když hráli v Karviné od 24. minuty přesilovku. Remizovali 1:1. „S konečným výsledkem jsem po průběhu zklamaný,“ nezastíral trenér Karel Krejčí. „Po vyloučení byla škoda, že jsme poločas neodehráli s nulou. Byl to takový direkt, laciný gól.“» více

10.října 2019

Byli zklamaní. Čeští fotbalisté v kvalifikaci na mistrovství Evropy do 21 let 2021 pouze remizovali s Řeckem 1:1. Přestože hráli v Karviné od 24. minuty přesilovku po vyloučení Dimitrioua. Zbytečně inkasovali z penalty v nastavení prvního poločasu, na 1:1 vyrovnával Adam Hložek v 76. minutě. „Jsme zklamaní, musíme si to zanalyzovat u videa a v pondělí (proti Skotsku) předvést úplně jiný výkon. A zvítězit,“ komentoval střelec Hložek.» více