Kateřina Siniaková aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Kateřina Siniaková v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Aktualně.cz  - profil na Praze na Dlani
Aktualně.cz »
31.října 2019
Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou prohrály přímý souboj o postup do semifinále čtyřhry na Turnaji mistryň v Šen-čenu.
iROZHLAS.cz »

Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou prohrály přímý souboj o postup do semifinále čtyřhry na Turnaji mistryň v Šen-čenu. Loni české tenistky při společné premiéře na závěrečné akci sezony došly v Singapuru až do finále, teď podlehly australsko-čínské dvojici Samantha Stosurová, Čang Šuaj 3:6, 6:7 a skončily ve skupině třetí.» více

29.října 2019

Turnaj mistryň 2019 dnes čeká český souboj, ve čtyřhře se postaví Barbora Strýcová s tchajwanskou parťačkou Sie Šu-wej ryze českému duu Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková. Vítězky zápasu budou mít ve Fialové skupině na kontě dva triumfy a budou tak mít nakročeno do semifinále. Duel sledujte od 14.30 ONLINE na iSport.cz, přímý přenos vysílá O2 TV Sport a O2 TV Tenis. » více

27.října 2019

České deblistky vstoupily vítězně do Turnaje mistryň v Šen-čenu. Ve Fialové skupině nejprve světová jednička Barbora Strýcová spolu s Tchajwankou Sie Šu-wej porazily Samanthu Stosurovou a Čang Šuaj 6:4, 4:6, 10:5. Uspěl i pár Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková, který zdolal Gabrielu Dabrowskou a Sü I-fan 6:4, 6:2.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.října 2019

Pět českých tenistek vyráží v těchto dnech do čínského Šen-čenu, kde budou nejlepší hráčky sezony od neděle bojovat o trofeje z Turnaje mistryň. Na východ Asie míří deblistky Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková, nejlepší česká singlistka současnosti Karolína Plíšková a také Petra Kvitová, přestože ji od konce května trápilo zranění levé ruky. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.října 2019

Tenistka Kateřina Siniaková nezopakovala na turnaji v Moskvě loňskou účast ve druhém kole. Třiadvacetiletá Češka v úvodním duelu v ruské metropoli podlehla 4:6, 2:6 Slovince Poloně Hercogové.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.října 2019

České deblistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si podruhé zahrají tenisový Turnaj mistryň. Na vrcholu sezony budou obhajovat účast ve finále. V soutěži čtyřhry doplnily Barboru Strýcovou, která se kvalifikovala spolu s tchajwanskou partnerkou Sie Šu-wej.» více

13.října 2019

Patnáctiletá americká tenistka Cori Gauffová dotáhla nečekané tažení turnajem v Linci až k zisku prvního titulu v kariéře. V nedělním finále porazila 6:3, 1:6, 6:2 Jelenu Ostapenkovou z Lotyšska a stala se nejmladší vítězkou turnaje WTA od triumfu Nicole Vaidišové v Taškentu v roce 2004. Češky Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou vyhrály čtyřhru, když porazily 6:4 a 6:3 rakousko-švýcarský pár Barbara Haasová, Xenia Knollová.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

České tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková získaly v Linci druhý společný deblový titul v této sezoně. Nasazené jedničky a dvojnásobné grandslamové šampionky ve finále zdolaly rakousko-švýcarský pár Barbara Haasová, Xenia Knollová 6:4, 6:3 a pojistily si umístění v elitní osmičce světového žebříčku pro postup na Turnaj mistryň.» více