Publikuj své zprávy a aktuality na serveru Praha na Dlani. Ostatní návštěvníci rychle zjistí co je u Tebe nového v této sekci "Aktuálně".

iROZHLAS.cz  - profil na Praze na Dlani
iROZHLAS.cz »
před 25 hodinami
České deblistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si podruhé zahrají tenisový Turnaj mistryň. Na vrcholu sezony budou obhajovat účast ve finále. V soutěži čtyřhry doplnily Barboru Strýcovou, která se kvalifikovala spolu s tchajwanskou partnerkou Sie Šu-wej.» více
Blesk.cz  - profil na Praze na Dlani
před 41 hodinami
Patnáctiletá americká tenistka Cori Gauffová dotáhla nečekané tažení turnajem v Linci až k zisku prvního titulu v kariéře. V nedělním finále porazila 6:3, 1:6, 6:2 Jelenu Ostapenkovou z Lotyšska a stala se nejmladší vítězkou turnaje WTA od triumfu Nicole Vaidišové v Taškentu v roce 2004. Češky Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou vyhrály čtyřhru, když porazily 6:4 a 6:3 rakousko-švýcarský pár Barbara Haasová, Xenia Knollová.» více
České tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková získaly v Linci druhý společný deblový titul v této sezoně. Nasazené jedničky a dvojnásobné grandslamové šampionky ve finále zdolaly rakousko-švýcarský pár Barbara Haasová, Xenia Knollová 6:4, 6:3 a pojistily si umístění v elitní osmičce světového žebříčku pro postup na Turnaj mistryň.» více
Aktualně.cz  - profil na Praze na Dlani
Aktualně.cz »
8.října 2019
Sledovali jsme v online reportáži tenisové utkání Kateřiny Siniakové a Francouzky Kristiny Mladenovicové.
3.října 2019
Sledovali jsme online přenos z utkání osmifinále tenisového turnaje v Pekingu mezi Kateřinou Siniakovou a Caroline Wozniackou z Dánska.