Publikuj své zprávy a aktuality na serveru Praha na Dlani. Ostatní návštěvníci rychle zjistí co je u Tebe nového v této sekci "Aktuálně".

Blesk.cz  - profil na Praze na Dlani
před 17 hodinami

Letní pauza je pryč a hokej je znovu tady! Teď se pomalu ukáže, kdo z manažerů měl v létě šťastnou ruku a dobře svůj tým posílil, a kdo pohořel a bude se muset pídit po nějaké té změně na soupisce. A že k tomu dojde! Proto dál sledujte server iSport.cz a veškeré aktualizované zámořské dění.» více

před 29 hodinami

Útočník Tomáš Hyka se v Kontinentální hokejové lize blýskl hattrickem, ale jeho Čeljabinsk vyšel bodově naprázdno. Traktor navzdory gólovému příspěvku bývalého hráče Vegas prohrál doma 3:4 s nejhorším týmem soutěže Dinamem Riga. K vítězství Dynama Moskva 6:3 nad Magnitogorskem přispěl jednou brankou Dmitrij Jaškin.» více

13.října 2019

Šimon Hrubec po dvou povedených zápasech Kontinentální hokejové ligy vydržel v brance Kunlunu sotva do poloviny dnešního utkání s Jaroslavlí. Český reprezentant ve 29. minutě po čtvrtém inkasovaném gólu přepustil místo kolegovi Johnu Museovi. Kanadského brankáře ještě před druhou přestávkou překonal český obránce Jakub Nakládal a Lokomotiv zvítězil na ledě čínského účastníka KHL 6:3.» více

12.října 2019

Dmitrij Jaškin vstřelil v utkání Kontinentální hokejové ligy dvě branky, kterými v závěrečné desetiminutovce rozhodl zápas Dynama Moskva s Jekatěrinburgem. Domácí celek zvítězil 6:3, i když na začátku poslední třetiny ještě vedli hosté.» více

11.října 2019

Po třech letech a osmi prohrách v řadě za sebou Sparta Praha znovu dokázala vyhrát v Ostravě (5:1). Jako by to bez Adama Poláška nešlo. Černá série trvala od ledna 2016, kdy pak řízný obránce odešel do ruské KHL. Polášek zařídil první dvě branky, hrál s velkou chutí. „Už jsem to slyšel i od kluků v kabině,“ usmíval se Polášek. „Jsem Ostravák, tak jsem musel něco vypsat do kabiny. Jsem rád, že si vezeme domů tři body.“» více

10.října 2019

Brankář Šimon Hrubec dostal v Kontinentální lize podruhé za sebou jen jeden gól a hokejisté Kunlunu stejně jako ve středu porazili doma Nižněkamsk 2:1. Tentokrát však hosté vybojovali v Číně alespoň bod za porážku v prodloužení, které trvalo pouhých 22 sekund. Na první gól domácího týmu přihrál český obránce Andrej Šustr.» více

8.října 2019

Útočník Jiří Sekáč z CSKA Moskva skóroval v Kontinentální hokejové lize popáté v sezoně a vyrovnal se nejlepšímu českému střelci Lukáši Sedlákovi z Čeljabinsku. Obhájci Gagarinova poháru doma porazili Chabarovsk 4:1 a s 12 výhrami z 15 zápasů jsou nejlepším týmem celé ligy. Jedinou branku hostů dal Tomáš Zohorna.» více