Kometa Brno aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Kometa Brno v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Aktualně.cz
Aktualně.cz »
před 42 hodinami
Sledujte online přenos z 37. kola hokejové extraligy mezi Rytíři Kladno a Kometou Brno.
14.ledna 2020

Český hokejový obránce Libor Hájek se přesunul z prvního týmu New York Rangers do Hartfordu do nižší zámořské soutěže AHL. V této sezoně se jednadvacetiletý odchovanec Komety Brno na farmě představí poprvé. Hájek nastoupil po zranění kolena ze začátku prosince jen v sobotním utkání NHL na ledě St. Louis při porážce 2:5.» více

12.ledna 2020

Rozjetý Liberec nezbrzdila ani Kometa Brno. Ve šlágru 36. kola hokejové extraligy Bílé Tygry, kteří doma vyhráli jedenáct zápasů za sebou, nezastavila ani Kometa a ti přidali dvanáctý zápas. Ten znamenal, že na špici tabulky předstihli o skóre Spartu, která má ještě o čtyři zápasy víc. Bílí Tygři rozhodli zápas třemi góly v poslední třetině a dvěma trefami se na tom podílel Hudáček.  » více

Sport Hokej Jihomoravský kraj Brno Extraliga Sparta Liberecký kraj Liberec Kometa Brno Bílí Tygři
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozjetý Liberec čeká zlepšující se Kometa Brno. Šlágr 36. kola hokejové extraligy proti sobě postavil Bílé Tygry, kteří doma vyhráli jedenáct zápasů za sebou, a Kometu, jež na stadionech soupeřů neprohrála tři poslední zápasy, ale vyhrála jen ten poslední. V jedenácté minutě využil přesilovku domácích Kotvan. Atraktivní souboj můžete sledovat v přímém přenosu na ČT sport a na webu ctsport.cz. » více

Sport Hokej Jihomoravský kraj Brno Extraliga Liberecký kraj Liberec Kometa Brno Bílí Tygři
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stanislav Svozil z Komety Brno se v pátečním duelu Tipsport extraligy v Olomouci stal nejmladším obráncem, který se gólově prosadil v české extralize. V samostatné soutěži (od roku 1993) před ním v mladším věku uspěli pouze útočníci. Nicméně sourozenci Hamrlíkové ze Zlína si premiérové trefy dokázali v československé lize připsat ještě dřív.» více

Česko Sport Hokej Jihomoravský kraj Brno Extraliga Olomoucký kraj Zlínský kraj Zlín Olomouc Kometa Brno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.ledna 2020

Druhý zápas, druhý bod. A vítězství Komety Brno. Zkušený útočník Martin Erat naskočil v aktuální sezoně Tipsport extraligy do svého teprve druhého utkání a po „vánočním“ vítězství nad Spartou Praha (5:3, 0+1) si připsal bod i tentokrát. V Olomouci, kde Kometa vyhrála 2:1, rozjel v 56. minutě vítěznou akci pro střelce Karla Pláška.» více

Česko Sport Praha Hokej Jihomoravský kraj Brno Extraliga Sparta Olomoucký kraj Olomouc Kometa Brno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.ledna 2020

Zapsal se do historie jako nejmladší obránce, který vstřelil v elitní české soutěži gól. Stále teprve šestnáctiletý Stanislav Svozil z Komety Brno se trefil v Olomouci, kde Kometa vyhrála 2:1. Rozjásal rodiče, babičku a další rodinné příslušníky v ochozech. Zastoupení měli silné, z rodného Přerova to neměli příbuzní daleko. Svozil překonal dosavadního držitele rekordu Romana Hamrlíka, kterému bylo v roce 1992 při jeho premiérové trefě 17 let a 38 dní. Svozilovi bude sedmnáct přesně za týden.» více

Sport Společnost Hokej Historie Jihomoravský kraj Brno Extraliga Olomoucký kraj Olomouc Přerov Kometa Brno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kometa Brno vyhrála ve 35. kole extraligy v Olomouci 2:1 a poprvé v novém roce naplno bodovala. Hosty dostal do vedení svou první brankou v seniorském hokeji šestnáctiletý obránce Stanislav Svozil. V 50. minutě sice vyrovnal z trestného střílení Lukáš Nahodil, čtyři minuty před koncem ale rozhodl o tříbodovém zisku Brňanů další junior Karel Plášek. » více

Sport Hokej Jihomoravský kraj Brno Extraliga Olomoucký kraj Olomouc Kometa Brno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hokejisté pražské Sparty vládnou Tipsport extralize i po 35. kole. Pražané na svém ledě porazili Vítkovice po dramatickém průběhu 5:3 a odrazili nápor libereckých Bílých Tygrů, kteří se bez problémů vypořádali s posledními Pardubicemi (5:2). Severočeši nadále ztrácejí tři body, ale proti Pražanům mají sehráno o čtyři utkání méně. Velký večer prožil Wojciech Wolski z Třince, hattrickem podpořil výhru mistra 4:2 na ledě Zlína, Kladno i nadále bez svého zraněného útočníka a majitele klubu Jaromíra Jágra podlehlo Plzni 1:3. V dalších zápasech zdolaly Karlovy Vary hosty z Litvínova 3:2 v prodloužení, Mladá Boleslav stejným výsledkem přehrála Hradec Králové a Kometa Brno veze tři body z Olomouce za výhru 2:1.» více

Česko Sport Praha Hokej Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj Brno Středočeský kraj Plzeňský kraj Extraliga Plzeň Sparta
5.ledna 2020

Hokejisté Liberce zdolali ve 34. kole extraligy Olomouc 4:1 a připsali si doma desátou výhru za sebou. Třinec vyhrál v Karlových Varech 2:1 v prodloužení a rozhodl o tom v čase 63:40 kanadský útočník s polskými kořeny Wojtek Wolski. Plzeň zvítězila i díky dvěma gólům Milana Gulaše 6:4 nad Vítkovicemi. Zlín uspěl na ledě Komety Brno 3:2 po samostatných nájezdech. Kladno ztratilo v Pardubicích náskok, přesto vyhrálo v prodloužení 4:3.» více

Sport Hokej Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj Brno Středočeský kraj Plzeňský kraj Extraliga Plzeň Olomoucký kraj Zlínský kraj Liberecký kraj
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3.ledna 2020

Hokejisté Hradce Králové vyhráli v pátečním utkání 33. kola extraligy nad Kometou Brno 2:1 v prodloužení. Vítěznou trefu Mountfieldu zařídil v 61. minutě zkušený útočník Radek Smoleňák.» více

Sport Hokej Jihomoravský kraj Brno Extraliga Královéhradecký kraj Hradec Králové Kometa Brno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Senzace! Šestnáct zápasů dlouhá liberecká série bez porážky skončila. A uťali ji hokejisté extraligového nováčka z Kladna, v jejichž dresu opět scházel legendární útočník Jaromír Jágr. Rytíři vyhráli 2:0 a pomohli tak Spartě, která se dál drží na první příčce. Hokejisté Pardubic prohráli v pátečním utkání 33. kola Tipsport extraligy na ledě Zlína 1:4 a zůstávají poslední. Olomouc sice dvakrát dotáhla plzeňský náskok, ale nakonec Indiánům podlehla 2:3 po samostatných nájezdech. Hradec Králové pak doma vyhrál 2:1 gólem Smoleňáka nad Kometou Brno v prodloužení.» více

Sport Hokej Jihomoravský kraj Brno Středočeský kraj Plzeňský kraj Extraliga Plzeň Sparta Olomoucký kraj Zlínský kraj Zlín