Ladislav Krejčí aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Ladislav Krejčí v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

Aktualně.cz
Aktualně.cz »
24.listopadu 2019
Boloňa ukončila sérii tří porážek a Ladislav Krejčí u toho byl po celých devadesát minut.
více: sport.aktualne.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Lazia Řím zvítězili ve 13. kole italské ligy gólem v nastavení 2:1 na hřišti Sassuola a na třetím místě tabulky udrželi dvoubodový náskok na městského rivala AS, který vyhrál 3:0 nad Brescií. Boloňa s Ladislavem Krejčím v základní sestavě remizovala s Parmou 2:2 a ukončila sérii tří porážek.» více

Sport Fotbal Itálie Serie A Řím Ladislav Krejčí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Boloni remizovali v utkání 13. kola italské ligy doma s Parmou 2:2 a ukončili tak sérii tří porážek. Bod vybojovali až v nastaveném čase, celých 90 minut odehrál na levém kraji domácí obrany český reprezentant Ladislav Krejčí.» více

18.listopadu 2019

Po "povinném" skalpu San Marina si česká reprezentace do 21 let připsala v kvalifikaci o ME druhou listopadovou výhru, konkrétně 2:1 v Chorvatsku. Na půdě favorizovaného soupeře sice prohrávala, ale Ladislav Krejčí s Pavlem Buchou skóre otočili. V neúplné tabulce je národní tým první o bod před Řeckem, které má utkání k dobru.  » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Česká fotbalová reprezentace do 21 let zvítězila v Chorvatsku 2:1 a vybojovala důležité vítězství v kvalifikaci o postup na EURO 2021. Lvíčata sice po půl hodině hry prohrávala po gólu Luky Ivanušece, ale ještě do poločasu vyrovnal Ladislav Krejčí a obrat dokonal v 72. minutě Pavel Bucha. V nastavení druhé půle byl vyloučen domácí Domagoj Bradarič. Češi i po pěti duelech drží neporazitelnost a s 11 body poskočili do čela tabulky skupiny 4 před Řecko, které má zápas k dobru.   » více

14.listopadu 2019

Vrátil se do sestavy jednadvacítky a zazářil. Obvyklý defenzivní záložník Ladislav Krejčí se nečekaně objevil na stoperu a svoje představení ve čtvrtém dílu kvalifikace na EURO proti San Marinu ozdobil dvěma góly. „To se mi dlouho nestalo,“ usmál se mladý sparťan po snadné výhře 6:0.» více

Sport Fotbal Reprezentace Kvalifikace Ladislav Krejčí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Čeští fotbalisté do 21 let zvítězili ve čtvrtém utkání kvalifikace mistrovství Evropy nad San Marinem 6:0. "Lvíčata" dala v Chomutově v každém z poločasů tři góly, dvakrát se trefili Adam Hložek, Dominik Janošek a Ladislav Krejčí. Mladíci mají po čtyřech zápasech šestičlenné skupiny na kontě dvě výhry a dvě remízy a posunuli se o skóre do čela neúplné tabulky.» více

Česko Zahraničí Sport Evropa Fotbal Reprezentace Kvalifikace Mistrovství Evropy Ladislav Krejčí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po dvou remízách potřebovali v kvalifikaci mistrovství Evropy zabrat a české jednadvacítka to zvládla. V Chomutově splnila povinnost a bez větších problémů porazila outsidera ze San Marina 6:0. Dvě branky dali Adam Hložek, Ladislav Krejčí a Dominik Janošek. Lvíčata mají po čtyřech zápasech šestičlenné skupiny na kontě dvě výhry a dvě remízy a posunuli se o skóre do čela neúplné tabulky. » více

8.listopadu 2019

Boloňa s českým reprezentantem Ladislavem Krejčím v sestavě prohrála v italské fotbalové lize v Sassuolu 1:3 a utrpěla třetí porážku za sebou. V tabulce klesla na 14. místo a po víkendových zápasech může spadnout ještě níž.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5.listopadu 2019

Do nominace české fotbalové reprezentace do 21 let pro nadcházející zápasy kvalifikace mistrovství Evropy se San Marinem a v Chorvatsku se po zranění vrací záložník Ladislav Krejčí ze Sparty. Ve výběru trenéra Karla Krejčího nechybí ani jablonecký Jan Matoušek, který od posledního říjnového duelu se Skotskem kvůli zdravotním problémům nehrál.» více

Zahraničí Sport Evropa Fotbal Velká Británie Reprezentace Sparta Kvalifikace Mistrovství Evropy Skotsko Chorvatsko Ladislav Krejčí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.listopadu 2019

Fotbalisté Juventusu zvítězili v 11. kole italské ligy v městském derby na hřišti FC Turín 1:0 a vrátili se do čela tabulky. O výhře "Staré dámy" rozhodl první trefou v jejím dresu po letním přestupu obránce Matthijs de Ligt. Juventus vede o bod před Interem Milán, jenž díky dvěma gólům Romelua Lukakua obrátil duel na hřišti Boloni a zvítězil 2:1. Za Boloňu odehrál celý zápas Ladislav Krejčí. AS Řím porazil Neapol 2:1.» více

Sport Fotbal Itálie Serie A Milán Inter Milán Neapol Řím Turín AS Řím Ladislav Krejčí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Interu Milán díky dvěma gólům Romelua Lukakua obrátili v 11. kole italské ligy duel na hřišti Boloni a zvítězili 2:1. "Nerazzurri" se vrátili do čela Serie A o dva body před Juventus, který má k dobru večerní městské derby s FC Turín. Za Boloňu odehrál celý zápas Ladislav Krejčí. AS Řím porazil Neapol 2:1.» více