Ladislav Krejčí aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Ladislav Krejčí aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Ladislav Krejčí v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

22.ledna 2020

Utkání proti Jihlavě pro něj mělo speciální nádech. Právě zde totiž sparťan Jan Fortelný na podzim hostoval, v druhé lize nastoupil do 16 duelů, nasbíral jeden gól a dvě asistence. Včera proti Vysočině odehrál za Spartu celé utkání, k výhře 5:0 přispěl přihrávkou na gól Libora Kozáka, na hřišti byl ale cítit i v dalším průběhu hry. V první půli kooperoval na pravé straně s Andreasem Vindheimem, po pauze zase přímo ve středu hřiště s duem Ladislav Krejčí, Michal Sáček.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6.ledna 2020

Cristiano Ronaldo prvním hattrickem v italské fotbalové lize zařídil Juventusu výhru 4:0 nad Cagliari. Obhájce titulu vede o tři body před Interem. Zlatan Ibrahimovic se v prvním utkání po návratu do AC Milán vítězství nedočkal. Jeho tým remizoval v italské fotbalové lize 0:0 se Sampdorií Janov. Fotbalisté Fiorentiny v prvním utkání pod vedením nového trenéra Giuseppeho Iachiniho remizovali v italské lize v Boloni 1:1. O výhru přišli ve čtvrté minutě nastavení. Domácím opět chyběl zraněný český reprezentant Ladislav Krejčí.» více

deník.cz »

Když v červnu došlo k potvrzení jeho přestupu z brněnské Zbrojovky do pražské Sparty, málokdo čekal, že se fotbalista Ladislav Krejčí tak výrazně prosadí mezi mnohem renomovanějšími letními posilami. Jenže talentovaný středopolař už na konci července nastoupil proti Jablonci a do konce podzimu se objevil ještě ve dvanácti prvoligových zápasech letenského klubu i v obou duelech třetího předkola Evropské ligy proti tureckému Trabzonsporu. „Věřil jsem a šel tomu naproti,“ řekl Krejčí v rozhovoru pro Deník.» více

2.ledna 2020

Když v červnu došlo k potvrzení jeho přestupu z brněnské Zbrojovky do pražské Sparty, málokdo čekal, že se fotbalista Ladislav Krejčí tak výrazně prosadí mezi mnohem renomovanějšími letními posilami. Jenže dvacetiletý středopolař už na konci července nastoupil proti Jablonci a do konce podzimu se objevil ještě ve dvanácti prvoligových zápasech letenského klubu i v obou duelech třetího předkola Evropské ligy proti tureckému Trabzonsporu. „Věřil jsem a šel tomu naproti,“ řekl Krejčí v rozhovoru pro Deník Rovnost.» více

24.listopadu 2019
Boloňa ukončila sérii tří porážek a Ladislav Krejčí u toho byl po celých devadesát minut.
  • 5

Fotbalisté Lazia Řím zvítězili ve 13. kole italské ligy gólem v nastavení 2:1 na hřišti Sassuola a na třetím místě tabulky udrželi dvoubodový náskok na městského rivala AS, který vyhrál 3:0 nad Brescií. Boloňa s Ladislavem Krejčím v základní sestavě remizovala s Parmou 2:2 a ukončila sérii tří porážek.» více

Sport Fotbal Itálie Serie A Řím Ladislav Krejčí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Boloni remizovali v utkání 13. kola italské ligy doma s Parmou 2:2 a ukončili tak sérii tří porážek. Bod vybojovali až v nastaveném čase, celých 90 minut odehrál na levém kraji domácí obrany český reprezentant Ladislav Krejčí.» více

18.listopadu 2019

Po "povinném" skalpu San Marina si česká reprezentace do 21 let připsala v kvalifikaci o ME druhou listopadovou výhru, konkrétně 2:1 v Chorvatsku. Na půdě favorizovaného soupeře sice prohrávala, ale Ladislav Krejčí s Pavlem Buchou skóre otočili. V neúplné tabulce je národní tým první o bod před Řeckem, které má utkání k dobru.  » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Česká fotbalová reprezentace do 21 let zvítězila v Chorvatsku 2:1 a vybojovala důležité vítězství v kvalifikaci o postup na EURO 2021. Lvíčata sice po půl hodině hry prohrávala po gólu Luky Ivanušece, ale ještě do poločasu vyrovnal Ladislav Krejčí a obrat dokonal v 72. minutě Pavel Bucha. V nastavení druhé půle byl vyloučen domácí Domagoj Bradarič. Češi i po pěti duelech drží neporazitelnost a s 11 body poskočili do čela tabulky skupiny 4 před Řecko, které má zápas k dobru.   » více