Ladislav Zikmund aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Ladislav Zikmund aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Ladislav Zikmund v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

12.ledna 2020

Po šesti týdnech se vrací do extraligy hokejová legenda Jaromír Jágr. Za Kladno nastupuje sedmačtyřicetiletý útočník po zranění přitahovačů v dnešním utkání 36. kola extraligy v O2 areně proti Spartě. Právě proti Pražanům se hrající majitel Rytířů 29. listopadu v domácím zápase zranil. Klub potvrdil na svém twitterovém účtu Jágrovo zařazení do první formace po boku Petra Vampoly a Ladislava Zikmunda. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.prosince 2019

Stal se ústřední postavou pátečního večera. Zaplněné ochozy rozburácel už po třech minutách a zkraje závěrečné třetiny pak poslal domácí do rozhodujícího trháku. Hokejový útočník Ladislav Zikmund vstřelil podruhé v probíhající extraligové sezoně dva góly a vydatně pomohl Rytířům k cennému triumfu (3:1) nad hradeckým Mountfieldem. » více

20.prosince 2019

Hokejisté Kladna porazili v utkání 28. kola extraligy Hradec Králové 3:1. Rytíři si připsali teprve druhou výhru z posledních sedmi zápasů i díky gólům útočníka Ladislava Zikmunda, který jim zajistil vedení 2:0. Třetí branku přidal Jakub Strnad, za hosty pak korigoval Radek Smoleňák. Východočeši zaznamenali třetí porážku za sebou, během této neúspěšné série dali dohromady jen tři góly. » více

Sport Hokej Středočeský kraj Extraliga Královéhradecký kraj Kladno a Kladnsko Hradec Králové Ladislav Zikmund
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stále bez zraněného Jaromíra Jágra hokejisté Kladna po dvou porážkách zabrali. Doplatil na to Hradec Králové, který tak prodloužil svou sérii porážek už na tři. Dvěma góly se na výhře kladenského celku podílel útočník Ladislav Zikmund, který se trefil ve čtvrtých minutách první i druhé třetiny, třetí gól přidal v závěrečné třetině Jakub Strnad. Za hosty snížil na konečných 1:3 Radek Smoleňák. » více

Sport Hokej Středočeský kraj Královéhradecký kraj Kladno a Kladnsko Hradec Králové Jaromír Jágr Ladislav Zikmund
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26.listopadu 2019

Hokejisté Plzně porazili ve 22. kole extraligy Kladno 3:1 a přiblížili se k vedoucí Spartě na tři body. Přes střeleckou převahu se Indiáni gólově prosadili až v prostřední části, kdy se trefil nejprve Milan Gulaš a po něm v oslabení Vojtěch Budík. Rytíři se prosadili až v 57. minutě přesilovkovým gólem Ladislava Zikmunda po nahrávce Jaromíra Jágra, na zvrat už v zápase na plzeňském ledě po šesti letech neměli sílu. Výhru Škody pojistil Matyáš Kantner.» více

Sport Hokej Středočeský kraj Plzeňský kraj Extraliga Plzeň Sparta Kladno a Kladnsko Jaromír Jágr Milan Gulaš Ladislav Zikmund
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.listopadu 2019

V utkání dvou sousedů v tabulce uspělo Kladno nad Zlínem v 18. kole extraligy po těsném výsledku 1:0. Vítěznou branku si po akci Jaromíra Jágra připsal Ladislav Zikmund, brankář Denis Godla pochytal všech 29 střeleckých pokusů Beranů. Rytíři si tak vypracovali na jedenáctém místě tabulky tříbodový náskok před Moravany. » více

Sport Hokej Středočeský kraj Extraliga Zlínský kraj Zlín Kladno a Kladnsko Jaromír Jágr Ladislav Zikmund
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Báječný obrat předvedly v kompletním 18. kole hokejové Tipsport extraligy Vítkovice, které zlikvidovaly třígólový náskok brněnské Komety a nakonec zvítězily 4:3 po samostatných nájezdech. Sparta otočila zápas s Hradcem Králové, zvítězila 2:1 a upevnila si vedoucí pozici. Čtvrtou výhru v řadě slaví rovněž druhá Plzeň, v západočeském derby udolala Karlovy Vary 4:3. Liberec zdolal předposlední Litvínov 6:1 a poslední zůstávají nadále Pardubice, které podlehly Olomouci 1:2 v prodloužení. V dalších zápasech se radovali domácí: Třinec porazil Mladou Boleslav 3:0 a Kladnu stačil proti Zlínu jediný gól, který Ladislavu Zikmundovi připravil Jaromír Jágr. » více

Sport Hokej Moravskoslezský kraj Středočeský kraj Plzeňský kraj Extraliga Plzeň Sparta Ústecký kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Liberecký kraj