Liberec aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Liberec aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Liberec v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

před 27 hodinami

Podstatné budou samozřejmě až ligové zápasy. Fotbalisté ostravského Baníku nicméně v zimní přípravě vykazují nepřesvědčivé výsledky. Z šesti utkání pod vedením nového trenéra Luboše Kozla zvítězili jen jednou, teď schytali debakl 0:4 s Ružomberokem. Liberec si poradil s druholigovou Chrudimí a vyhrál 5:2. Teplice ve svém prvním utkání na Kypru porazily polskou Vratislav 2:1. Vítězný gól vstřelil týmu vedenému českým koučem Vítězslavem Lavičkou novic Lukáš Mareček, čerstvá posila z Belgie.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podstatné budou samozřejmě až ligové zápasy. Fotbalisté ostravského Baníku nicméně v zimní přípravě vykazují nepřesvědčivé výsledky. Z šesti utkání pod vedením nového trenéra Luboše Kozla zvítězili jen jednou, teď schytali debakl 0:4 s Ružomberokem. Liberec si poradil s druholigovou Chrudimí a vyhrál 5:2.» více

před 37 hodinami

Bedřichov na Liberecku ve spolupráci s krajem investoval letos do nového zasněžovacího systému pro místní stadion (stavba vyšla celkově včetně projektové přípravy na 6,7 milionu korun, z čehož 5 milionů činila dotace od kraje). Protože, holt, přírodní sníh se někde zapomněl, a ne a ne napadat v pořádném množství, což je ostatně problém celého Česka. Pravda, o víkendu trochu nasněžilo, necelých 5 centimetrů, jenže koncem týdne zas meteorologové hlásí oteplení. Ještě je dobré říci – než se, na závěr, pustíme do hodnocení "rozumnosti" vynaložení tolika peněz, že zmíněný "stadion" je prostě plac pod širým nebem, více méně kruhového tvaru. A startuje tam tradičně Jizerská padesátka.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 42 hodinami

Hrál na rodném Slovensku, ve Švédsku, v Rusku a nyní v ochutnává už druhou sezonu v dresu libereckých Bílých Tygrů českou extraligu. Až v úterní dohrávce 29. kola ale poznal liberecký hokejista Libor Hudáček dosud nepoznané - hattrick. Svůj premiérový třígólový večer si hezky rozložil. Při výhře Liberce ve Vítkovicích 7:3 vstřelil první, čtvrtý a sedmý gól. „První hattrick mezi dospělými, konečně podařilo po tolika letech,“ radoval se 29letý slovenský forvard.» více

Zahraničí Sport Evropa Hokej Rusko Slovensko Extraliga Liberecký kraj Liberec Švédsko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Premiéru ve vítkovickém dresu si útočník Jan Hruška rozhodně maloval jinak. V dohrávce 29. kola společně s novými parťáky kousal vysokou prohru 3:7 od Liberce. „Dostali jsme slušnou lekci v produktivitě,“ komentoval Hruška, který přišel z Komety Brno výměnou za Šimona Stránského. „Byly tam nějaké chyby, ale každá střela šla do víka a za dvě minuty bylo v podstatě po zápase.“» více

před 44 hodinami
Liberec vyhrál ve Vítkovicích 7:3 a vede extraligu o čtyři body. Libor Hudáček zaznamenal hattrick, Michal Birner pět bodů za gól a čtyři asistence.
iROZHLAS.cz »

Liberečtí hokejisté díky povedené druhé třetině vyhráli v dohrávce 29. kola Tipsport extraligy na ledě Vítkovic 7:3 a v čele tabulky mají už čtyřbodový náskok na Spartu, která navíc odehrála o dva zápasy víc.» více

Sport Hokej Extraliga Sparta Liberecký kraj Liberec
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vítkovice utrpěly v dohrávce 29. kola na domácím ledě debakl 3:7 s vedoucím Libercem. Severočeši sice prohrávali po gólu Miroslava Indráka, ale na začátku druhé části skóre obrátili čtyřmi brankami v rozpětí necelých čtyř minut. Bílí Tygři vyhráli druhou třetinu 5:0, což bylo pro výsledek rozhodující. Hattrick zaznamenal Libor Hudáček, gól a čtyři asistence si připsal Michal Birner. Liberec porazil Ostravany počtvrté v řadě a zvýšil náskok v čele tabulky před druhou Spartou na čtyři body. » více

Sport Hokej Sparta Liberecký kraj Liberec Bílí Tygři
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Inkasovali jako první, pak však ale v Ostravě rozpoutali hotové peklo. Liberečtí hokejisté v dohrávce 29. kola Tipsport extraligy rozstříleli Vítkovice 7:3 a na prvním místě tabulky nyní drží náskok čtyř bodů před Spartou. V utkání s týmem bojujícím o záchranu sice Bílí Tygři prohrávali, po vyrovnání jim ale ve druhé třetině stačilo ani ne pět minut, aby odskočili o čtyři góly. V dresu hostů se zaskvěl Libor Hudáček hattrickem a Michal Birner, který nasbíral pět bodů (1+4).» více

Sport Hokej Moravskoslezský kraj Extraliga Ostrava Sparta Liberecký kraj Liberec Bílí Tygři