Liga mistrů aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Liga mistrů aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Liga mistrů v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

iROZHLAS.cz  - profil na Praze na Dlani
iROZHLAS.cz »
před 17 hodinami

Basketbalisté Nymburka v Lize mistrů zvládli zápas o druhé místo v tabulce skupiny C a v Nižním Novgorodu vyhráli 82:73. Středočeský celek zvítězil počtvrté z dosavadních pěti kol, jeho jedinou ztrátou je porážka s úřadujícími vicemistry z Tenerife.» více

před 18 hodinami

Dalo se čekat, že to nebude špacír růžovým sadem, nýbrž trnitá cesta za výhrou. A potvrdilo se. Hokejisté Hradce Králové v prvním duelu osmifinále Ligy mistrů přetlačili Mannheim 1:0 gólem Jergla z 56. minuty a cílí za postupem mezi osmičku nejlepších. Byl to jiný zápas, než extraligový. Bolel. A někdy i z verdiktů sudích. „Některé situace byly až bizarní,“ komentoval to kapitán vítězů Radek Smoleňák. Za týden v odvetě stačí Mountfieldu bod k postupu, v případě jakékoli výhry Adleru o gól (1:0 i 6:5) se prodlužuje.» více

před 20 hodinami
Hokejisté Hradce králové vstoupili do play off Ligy mistrů vítězstvím 1:0 nad Mannheimem. Jedinou branku zápasu vstřelil v 56. minutě Aleš Jergl.
více: sport.aktualne.cz/...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po úterní porážce Plzně s Lausanne vstoupil do osmifinále Ligy mistrů také Hradec Králové. Mountfield měl na úvod play off výhodu domácího prostředí, které proměnil v těsnou výhru nad Mannheimem 1:0. Orli trénuje český kouč Pavel Gross, který se bude snažil o zvrácení série příští úterý v Německu.» více

před 22 hodinami

Po úterní porážce Plzně s Lausanne dnes vstoupí do osmifinále Ligy mistrů také hokejisté Hradce Králové. Rovněž Mountfield bude mít na úvod play off výhodu domácího prostředí, jeho zápas s Mannheimem, který trénuje český kouč Pavel Gross, začne v 18:00. ONLINE REPORTÁŽ z utkání sledujte na webu iSport.cz.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 28 hodinami

Dnes od šesti večer to v Hradci Králové může být interesantní hokejová bitva, hodně jiskřivá. K prvnímu duelu osmifinále play off Champions League nastoupí Mountfield proti Adleru Mannheim. Poslední německý šampion je záruka velké kvality, navíc cepovaná trenérem Pavlem Grossem. „Na Růžu se těším, jako kluk jsem se na něj jezdil dívat do Litvínova,“ vzpomíná 51letý rodák z Ústí nad Labem.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 42 hodinami

Vyrovnanou bitvu rozhodl švýcarský soupeř z Lausanne v závěru třetí třetiny. „Nevím, co se tam stalo. Ujel sám na bránu a propadlo to tam,“ líčil plzeňský gólman Dominik Frodl po porážce 1:2 v prvním osmifinále Ligy mistrů. V odvetě, která se hraje příští úterý ve Švýcarsku, počítá opora Škodovky s jediným - vítězstvím. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 44 hodinami

Hokejisté Plzně podlehli v úvodním utkání osmifinále Ligy mistrů na svém ledě Lausanne 1:2 a do play-off nevstoupili šťastně. Po bezbrankové úvodní třetině sice Západočechy poslal do vedení Jakub Pour, hosté ale rychle vyrovnali a ve třetí třetině rozhodl o jejich výhře přesilovkovou trefou Joel Genazzi v čase 56:41. Odveta se hraje ve Švýcarsku za týden.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hokejisté Plzně podlehli v úvodním utkání osmifinále Ligy mistrů na svém ledě Lausanne 1:2 a do play off nevstoupili šťastně.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

V bojích play off začali vyrovnanou bitvou, ale s hořkým závěrem. Plzeňští hokejisté prohráli domácí zápas vyřazovací části Ligy mistrů s Lausanne 1:2. Západočeská družina sice otevřela skóre utkání, švýcarský celek však dokázal srovnat výsledek a necelé tři minuty před koncem třetí třetiny otočit duel ve svůj prospěch. Parta okolo kapitána Milana Gulaše tak příští týden v úterý bude v odvetě dotahovat jednogólové manko.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
před 47 hodinami

ONLINE | Vyřazovací část hokejové Ligy mistrů začíná. V nynějším boji o European Trophy startují dva týmy z Tipsport extraligy - Plzeň a Hradec Králové. Dnes na svém ledě hraje Škodovka, která v prvním zápase kola hostí Lausanne. Švýcarský celek v základní části přošel do play off na úkor Třince, kterému ve vzájemných zápasech ukončil sezonu v soutěži. Parta okolo kapitána Milana Gulaše si v CHL zatím počínala skvěle, bude se jí dařit i nyní? ONLINE přenos utkání sledujte na iSport.cz.» více