Luděk Pernica aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Luděk Pernica aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Luděk Pernica v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

15.prosince 2019

Nejlepší na závěr. Podzim uzavřeli lídři tabulky. Nedělní program české nejvyšší soutěže odstartovala Plzeň proti Teplicím. Závěrečné vystoupení Pavla Vrby na lavičce Západočechů skončilo remízou 1:1. Úřadující vicemistři vedli gólem Luďka Pernici, za Teplice ale ještě do poločasu srovnal Jan Shejbal. Vedoucí Slavia hostila České Budějovice a připsala si pohodlné vítězství 4:1. Sešívaní vedli o poločase už 3:0, když se trefili Škoda, Coufal a Masopust. Po změně stran se Budějovicím sice podařilo snížit gólem Ubonga Ekpaie, jenže krátce poté hlavou opět úřadoval Škoda. Mistr tak do zimní pauzy vstupuje s náskokem 16 bodů před druhou Plzní.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nejlepší na závěr. Podzim uzavírají lídři tabulky. Nedělní program české nejvyšší soutěže odstartovala Plzeň proti Teplicím. Závěrečné vystoupení Pavla Vrby na lavičce Západočechů skončilo remízou 1:1. Úřadující vicemistři vedli gólem Luďka Pernici, za Teplice ale ještě do poločasu srovnal Jan Shejbal. Vedoucí Slavia od 17:00 před kamerami O2 TV Sport hostí České Budějovice a vede. Z hlavičky se už ve 13. minutě prosadil Milan Škoda. O sedm minut později zvyšoval Vladimír Coufal. Po půlhodině hry se prosadil Lukáš Masopust a sešívaní vedli 3:0. Po změně stran se Budějovicím podařilo snížit gólem Ubonga Ekpaie, jenže krátce poté hlavou opět úřadoval Škoda. Zápas můžete sledovat v online reportáži na Sport.cz.» více

Sport Fotbal Plzeňský kraj Plzeň Ústecký kraj Slavia Jihočeský kraj České Budějovice Teplice a Teplicko Pavel Vrba Milan Škoda Lukáš Masopust
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nejlepší na závěr. Podzim uzavírají lídři tabulky. Nedělní program 20. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí dva zápasy. Nedělní program české nejvyšší soutěže odstartovala Plzeň proti Teplicím. Závěrečné vystoupení Pavla Vrby na lavičce Západočechů skončilo remízou 1:1. Úřadující vicemistři vedli gólem Luďka Pernici, za Teplice ale ještě do poločasu srovnal Jan Shejbal. Vedoucí Slavia od 17:00 před kamerami O2 TV Sport hostí České Budějovice. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.ny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.» více

Sport Fotbal Plzeňský kraj Plzeň Ústecký kraj Slavia Jihočeský kraj České Budějovice Teplice a Teplicko Pavel Vrba Luděk Pernica
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.října 2019

Na Tomáše Bastina se sice Luděk Pernica poctivě chystal, ale chlumeckému útočníkovi dvakrát skórovat nezabránil. Postup do čtvrtfinále MOL Cupu si tak favorit musel vydřít až v prodloužení. „Chlumec se mi líbil, můžu na něj pět jenom chválu. Měli jsme to těžké,“ chválil plzeňský stoper třetiligového soupeře.» více