Lukáš Budínský aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Lukáš Budínský aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Lukáš Budínský v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

9.prosince 2019

Opět z toho byla přestřelka. Jenže zatímco srpnový duel doma vyhrála 4:3 Mladá Boleslav, v neděli na Letné vládla Sparta (5:2). Kromě pětigólového přídělu však Středočeši odjížděli navíc s pocity křivdy. „Bravoo!“ napsal ironicky na Instagram k fotografii hlavního sudího Pavla Rejžka jeden z boleslavských střelců Lukáš Budínský. Příspěvek po nějaké době raději smazal.» více

8.prosince 2019

Fotbalisté Sparty porazili v 19. kole první ligy Mladou Boleslav 5:2 a posunuli se na třetí místo před svého soupeře. Výhru Pražanů zařídili Michal Sáček, Martin Hašek, Guélor Kanga, Benjamin Tetteh a vlastní brankou Michal Hubínek. Za hosty se prosadili Lukáš Budínský a Pavel Bucha. Letenští neprohráli v lize poosmé za sebou. Středočeši od 84. minuty dohrávali bez vyloučeného Nikolaje Komličenka.» více

iROZHLAS.cz »

Fotbalisté Sparty porazili Mladou Boleslav 5:2 a posunuli se na třetí místo před svého soupeře. Výhru Pražanů zařídili Michal Sáček, Martin Hašek, Guélor Kanga, Benjamin Tetteh a vlastní brankou Michal Hubínek. Za hosty se prosadili Lukáš Budínský a Pavel Bucha. Letenští neprohráli v lize poosmé za sebou. Také České Budějovice už osm utkání v řadě neprohráli, tentokrát porazili Příbram 2:0. Zápas mezi Olomoucí a Karvinou skončil remízou 1:1.» více

1.prosince 2019

/FOTO/ Fotbalisté Mladé Boleslavi v 18. kole první ligy porazili Teplice 3:1 a doma vyhráli devátý z deseti zápasů v nejvyšší soutěži. Teplice nezvítězily šest kol po sobě. Hosté díky Patriku Žitnému vedli, ale Středočeši v rozmezí 71. až 73. minuty trefami Jiřího Klímy, Lukáše Budínského a Nikolaje Komličenka obrátili skóre.  » více

Sport Fotbal Středočeský kraj Ústecký kraj Mladá Boleslav a Mladoboleslavsko Teplice a Teplicko Lukáš Budínský Jiří Klíma Patrik Žitný
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dlouho Mladá Boleslav prohrávala na domácí půdě v utkání s Teplicemi, jenže mezi 71. a 73. minutou přišla z pohledu Severočechů tříminutovka hrůzy, kdy se do jejich branky trefili postupně Jiří Klíma, Lukáš Budínský a Nikolaj Komličenko a bylo po nadějích Teplic. Boleslav zvítězila 3:1 a osamostatnila se na třetím místě tabulky. Teplice nezvítězily šest kol po sobě. » více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotbalisté Mladé Boleslavi v 18. kole první ligy porazili Teplice 3:1 a doma vyhráli devátý z deseti zápasů v nejvyšší soutěži. Teplice nezvítězily šest kol po sobě. Hosté díky Patriku Žitnému vedli, ale Středočeši v rozmezí 71. až 73. minuty trefami Jiřího Klímy, Lukáše Budínského a Nikolaje Komličenka obrátili skóre.» více

8.listopadu 2019

Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 16. kola první ligy udolali Bohemians 1905 2:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení David Bartek, ale na začátku druhé půle během dvou minut otočili stav Muris Mešanovič a Lukáš Budínský. Ve slezském derby mezi Ostravou a Karvinou se z výhry radovali fotbalisté Baníku, kteří zvítězili jasně 3:0.» více

Sport Fotbal Moravskoslezský kraj Středočeský kraj Ostrava Mladá Boleslav a Mladoboleslavsko Karviná Bohemians Praha 1905 Lukáš Budínský
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mladá Boleslav porazila v 16. kole FORTUNA:LIGY Bohemians na svém hřišti 2:1. Hosté sice po prvním poločase vedli po střele Davida Bartka, jenže krátce po přestávce během dvou minut otočili skóre Muris Mešanovič a Lukáš Budínský. Středočeši jsou v neúplné tabulce třetí, Pražané po další venkovní porážce dvanáctí.» více