Lukáš Masopust aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Lukáš Masopust aktuálně - nejaktuálnější zprávy a články ze všech českých médií přehledně setříděné. Lukáš Masopust v nejobsáhlejším zpravodajském rozsahu na PrahaNaDlani♥cz

9.ledna 2020

Kdo to nezažil, asi těžko si představí, jakou bolest v tu chvíli lidské tělo zažívá. Fotbalisté Slavie na soustředění ve španělské Marbelle koušou nejhorší část přípravy, při běžeckých trénincích nabírají fyzickou kondici. Pod trenérem Jindřichem Trpišovským dostávají výživné kapky. Ve středu odpoledne běhali 14x kilometrový úsek na čas, jednu z nejnáročnějších disciplín kondiční přípravy. Zatímco Vladimír Coufal se na záběrech slávistické kamery usmíval, Lukáš Masopust těžce oddychoval a prosil trenéra...» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.prosince 2019

Těžko kousal roli smolaře, který ilustroval chabou produktivitu sešívaných v Lize mistrů. V domácích duelech s Dortmundem a Interem běžel sám na brankáře, ani jednou však Lukáš Masopust neuspěl a fotbalisté Slavie pak za zahozené šance zaplatili porážkou a vyřazením. Reprezentant teď dal gól aspoň Českým Budějovicím a přispěl k vysoké výhře 4:1. „Zase jsem míč netrefil úplně ideálně, ale měl jsem trochu více štěstí,“ srovnává s šancemi, jež proti gigantům nevyužil.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sport Fotbal Německo Reprezentace Slavia Liga mistrů Jihočeský kraj České Budějovice Dortmund Lukáš Masopust
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.prosince 2019

Luxusní náskok šestnácti bodů v čele ligové tabulky i více než 16 tisíc aplaudujících fanoušků. Fotbalisté Slavie se rozloučili s podzimní části FORTUNA:LIGY jasným triumfem 4:1 nad Českými Budějovicemi. Duel si užil domácí kapitán Milan Škoda, který Dynamo sundal dvěma přesnými hlavičkami, trefili se i Lukáš Masopust a Vladimír Coufal, v úvodu druhé půle jen snížil hostující Ubong Ekpai. Ani na lavičce nebyl Nicolae Stanciu, který odjel z osobních důvodů do Rumunska. Jihočeský nováček prohrál poprvé po osmi kolech a v tabulce je osmý.» více

Sport Evropa Fotbal Slavia Jihočeský kraj České Budějovice Rumunsko Milan Škoda Lukáš Masopust Vladimír Coufal
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Luxusní náskok šestnácti bodů v čele ligové tabulky i více než 16 tisíc aplaudujících fanoušků. Fotbalisté Slavie se rozloučili s podzimní části FORTUNA:LIGY jasným triumfem 4:1 nad Českými Budějovicemi. Duel si užil domácí kapitán Milan Škoda, který Dynamo sundal dvěma přesnými hlavičkami, trefili se i Lukáš Masopust a Vladimír Coufal, v úvodu druhé půle jen snížil hostující Ubong Ekpai. Ani na lavičce nebyl Nicolae Stanciu, který odjel z osobních důvodů do Rumunska.» více

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nejlepší na závěr. Podzim uzavírají lídři tabulky. Nedělní program české nejvyšší soutěže odstartovala Plzeň proti Teplicím. Závěrečné vystoupení Pavla Vrby na lavičce Západočechů skončilo remízou 1:1. Úřadující vicemistři vedli gólem Luďka Pernici, za Teplice ale ještě do poločasu srovnal Jan Shejbal. Vedoucí Slavia od 17:00 před kamerami O2 TV Sport hostí České Budějovice a vede. Z hlavičky se už ve 13. minutě prosadil Milan Škoda. O sedm minut později zvyšoval Vladimír Coufal. Po půlhodině hry se prosadil Lukáš Masopust a sešívaní vedli 3:0. Po změně stran se Budějovicím podařilo snížit gólem Ubonga Ekpaie, jenže krátce poté hlavou opět úřadoval Škoda. Zápas můžete sledovat v online reportáži na Sport.cz.» více

Sport Fotbal Plzeňský kraj Plzeň Ústecký kraj Slavia Jihočeský kraj České Budějovice Teplice a Teplicko Pavel Vrba Milan Škoda Lukáš Masopust
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.listopadu 2019

Stav 1:1 – 73. minuta klíčového utkání Slavie s Interem. Lukáš Masopust se vrhá do přihrávky soupeře, vypichuje míč a běží sám na branku. Jeho přízemní pokus však Samir Handanovič vyráží nohama. Červenobílí nakonec prohráli 1:3 a ve skupině skončí s jistotou poslední. Záložník Pražanů litoval promarněné příležitosti, která mohla všechno otočit. » více

Sport Fotbal Slavia Lukáš Masopust
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Řítil se sám nikým neatakován na brankáře Interu Milán. Jenže Lukáš Masopust, který ve středečním pátém představení Slavie ve skupině F fotbalové Ligy mistrů plnil v sestavě Pražanů roli útočníka, vyloženou příležitost v 73. minutě za stavu 1:1 trestuhodně zazdil. Za osm minut hostující Romelu Lukaku nemilosrdně ztrestal zaváhání Michala Frydrycha a Inter v Edenu shrábnul tři body, což pro Pražany znamená konec snu o postupu do jarní fáze evropských pohárů.» více